Obecnie rozmawiamy o:

Oddać czy sprzedać

8 minut temu

Nie wiem co zrobić

12 minut temu

moda damska

21 minut temu

ŚLUB 2017

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:34:56

Cytat
ania198218
Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat
u nas można kupić towar na przyklad.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

05 paź 2011 - 15:36:35

Cytat
jagababa123
Cytat
ania198218
Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat

tO TAK JAK U MNIE MOŻNA KUPIĆ SAMOCHÓD a w niektórych urzędach po prostu nie
wszędzie jest innaczej

05 paź 2011 - 15:36:38

Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)

Brawo!

05 paź 2011 - 15:37:46

Cytat
Modnie2011
Cytat
jagababa123
Cytat
ania198218

wszędzie jest innaczej
nie do końca tak jest i nie będę się wykłucać bo w Twoim urzędzie podają sprzeczne informacje co do tego samochodu.

zweryfikowana

05 paź 2011 - 15:38:04

Cytat
dzidziusia
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)

Brawo!

POCZYTAJ 1 STRONE CO NAPISAŁAM:-) PO TO
Cytat
jagababa123
Cytat
Modnie2011
Cytat
jagababa123
Cytat
ania198218

wszędzie jest innaczej
nie do końca tak jest i nie będę się wykłucać bo w Twoim urzędzie podają sprzeczne informacje co do tego samochodu.

Podają dobre informacje . nawet jest napisane na stronie, no i wiem bo znajoma miała :) mogę na towar i sprzet:)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:39 przez Modnie2011.

05 paź 2011 - 15:40:00

Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
a skad ksiegowa wziac?

Z takimi pytaniami firmy długo nie poprowadzisz...

no o tym samym pomyslalam

A czy bylas w urzedzie pytac sie o dotacje, bo wiesz to nie jest tak ze ty sobie wymyslisz: o otworze sobie sklep! I nie ma tak że idziesz do urzedu i mówisz : dzien dobry ja chce dofinansowanie na dzialalnosc , trzeba zlozyc wnioski, i tak nie wiadomo czy dostaniesz, nie wiem jak to jest teraz ale kiedys jak moj szwagier staral sie to warunkiem bylo to ze musial byc bezrobotny przez rok i zapisanu w pup. niewiem jak jest teraz. Długa droga przed toba widze, ja mam wlasna dzialalnosc, sama sobie prowadze papiery i wszystko.Owszem mam znajomego ksiegowego ktory wprowadzil mnie w ten caly świat, alke tak to radze sobie sama.

05 paź 2011 - 15:40:41

Wypytaj o wszystko dokładnie w UP jaki wkład własny jest potrzebny, jeśli go masz wtedy jesteś bardziej wiarygodna i masz większe szanse na pozytywne rozpatrzenie,mój maż jak otwierał parę lat temu firmę budowlaną również musiał im przedstawić co już ma a miał trochę narzędzi, rusztowania i samochód.

zweryfikowana

05 paź 2011 - 15:41:47

Cytat
Martita667
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
a skad ksiegowa wziac?

A czy bylas w urzedzie pytac sie o dotacje, bo wiesz to nie jest tak ze ty sobie wymyslisz: o otworze sobie sklep! I nie ma tak że idziesz do urzedu i mówisz : dzien dobry ja chce dofinansowanie na dzialalnosc , trzeba zlozyc wnioski, i tak nie wiadomo czy dostaniesz, nie wiem jak to jest teraz ale kiedys jak moj szwagier staral sie to warunkiem bylo to ze musial byc bezrobotny przez rok i zapisanu w pup. niewiem jak jest teraz. Długa droga przed toba widze, ja mam wlasna dzialalnosc, sama sobie prowadze papiery i wszystko.Owszem mam znajomego ksiegowego ktory wprowadzil mnie w ten caly świat, alke tak to radze sobie sama.

Nie ma narazie dotacji będą w przyszłym roku
co złego ze zapytałam? matko kazdy moze pytac... chce wiedziec i pytam jak komus sie nie podoba to niech tu nie pisze :D

05 paź 2011 - 15:43:15

na stronie napisane jest :
Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep.
Wyjątkiem jest prowadzenie działalności związanej z nauką prawa jazdy bądź usługą przewozu osób.

05 paź 2011 - 15:43:49

po Twoich wypowiedziach stwierdzam że pewnie masz z 18 lat i marzy Ci sie Bog wie ile kasy jak najmniejszym kosztem . Good luck !

05 paź 2011 - 15:44:17

Żeby 'dostać' samochód z PUP trzeba spełnić pewne kryteria ( praktycznie są one nie do przebrnięcia). Chyba tylko handel obwoźny by je spelniał.

Tylko oblicz wszystko dokładnie i pamiętaj, że niemal w 100% nie dostaniesz pelnej kwoty.

zweryfikowana

05 paź 2011 - 15:44:17

Cytat
jagababa123
na stronie napisane jest :
Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep.
Wyjątkiem jest prowadzenie działalności związanej z nauką prawa jazdy bądź usługą przewozu osób.

PODAJ LINK

05 paź 2011 - 15:45:00

Cytat
sestyka
po Twoich wypowiedziach stwierdzam że pewnie masz z 18 lat i marzy Ci sie Bog wie ile kasy jak najmniejszym kosztem . Good luck !
ja obstawiam 15 lat(umysłowo fizyznie może więcej)

05 paź 2011 - 15:45:16

Cytat
Modnie2011
Cytat
Martita667
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
a skad ksiegowa wziac?

Nie ma narazie dotacji będą w przyszłym roku
co złego ze zapytałam? matko kazdy moze pytac... chce wiedziec i pytam jak komus sie nie podoba to niech tu nie pisze :D
a skąd wiesz, że w przyszłym roku będą? teraz przed wyborami sypnęły władze bo chcą się przypodobać bo nawet w tym roku już miało nie być po ostatniej turze w marcu.

zweryfikowana

05 paź 2011 - 15:45:32

Cytat
Olusia78
Żeby 'dostać' samochód z PUP trzeba spełnić pewne kryteria ( praktycznie są one nie do przebrnięcia). Chyba tylko handel obwoźny by je spelniał.

Tylko oblicz wszystko dokładnie i pamiętaj, że niemal w 100% nie dostaniesz pelnej kwoty.

O tym własnie pisałam:)
zalezy jaka firma. no znajoma akurat miała szczescie na 19 tys

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Idiota !