Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:34:56

Cytat
ania198218
Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat
u nas można kupić towar na przyklad.

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:36:35

Cytat
jagababa123
Cytat
ania198218
Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat
u nas można kupić towar na przyklad.


tO TAK JAK U MNIE MOŻNA KUPIĆ SAMOCHÓD a w niektórych urzędach po prostu nie
wszędzie jest innaczej

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:36:38

Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)


Brawo!

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:37:46

Cytat
Modnie2011
Cytat
jagababa123
Cytat
ania198218
Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat
u nas można kupić towar na przyklad.


tO TAK JAK U MNIE MOŻNA KUPIĆ SAMOCHÓD a w niektórych urzędach po prostu nie
wszędzie jest innaczej
nie do końca tak jest i nie będę się wykłucać bo w Twoim urzędzie podają sprzeczne informacje co do tego samochodu.

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:38:04

Cytat
dzidziusia
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)


Brawo!


POCZYTAJ 1 STRONE CO NAPISAŁAM:-) PO TO
Cytat
jagababa123
Cytat
Modnie2011
Cytat
jagababa123
Cytat
ania198218
Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat
u nas można kupić towar na przyklad.


tO TAK JAK U MNIE MOŻNA KUPIĆ SAMOCHÓD a w niektórych urzędach po prostu nie
wszędzie jest innaczej
nie do końca tak jest i nie będę się wykłucać bo w Twoim urzędzie podają sprzeczne informacje co do tego samochodu.


Podają dobre informacje . nawet jest napisane na stronie, no i wiem bo znajoma miała :) mogę na towar i sprzet:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:39 przez Modnie2011.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:40:00

Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
a skad ksiegowa wziac?

Z takimi pytaniami firmy długo nie poprowadzisz...

no o tym samym pomyslalam

A czy bylas w urzedzie pytac sie o dotacje, bo wiesz to nie jest tak ze ty sobie wymyslisz: o otworze sobie sklep! I nie ma tak że idziesz do urzedu i mówisz : dzien dobry ja chce dofinansowanie na dzialalnosc , trzeba zlozyc wnioski, i tak nie wiadomo czy dostaniesz, nie wiem jak to jest teraz ale kiedys jak moj szwagier staral sie to warunkiem bylo to ze musial byc bezrobotny przez rok i zapisanu w pup. niewiem jak jest teraz. Długa droga przed toba widze, ja mam wlasna dzialalnosc, sama sobie prowadze papiery i wszystko.Owszem mam znajomego ksiegowego ktory wprowadzil mnie w ten caly świat, alke tak to radze sobie sama.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:40:41

Wypytaj o wszystko dokładnie w UP jaki wkład własny jest potrzebny, jeśli go masz wtedy jesteś bardziej wiarygodna i masz większe szanse na pozytywne rozpatrzenie,mój maż jak otwierał parę lat temu firmę budowlaną również musiał im przedstawić co już ma a miał trochę narzędzi, rusztowania i samochód.

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:41:47

Cytat
Martita667
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
a skad ksiegowa wziac?

Z takimi pytaniami firmy długo nie poprowadzisz...

no o tym samym pomyslalam

A czy bylas w urzedzie pytac sie o dotacje, bo wiesz to nie jest tak ze ty sobie wymyslisz: o otworze sobie sklep! I nie ma tak że idziesz do urzedu i mówisz : dzien dobry ja chce dofinansowanie na dzialalnosc , trzeba zlozyc wnioski, i tak nie wiadomo czy dostaniesz, nie wiem jak to jest teraz ale kiedys jak moj szwagier staral sie to warunkiem bylo to ze musial byc bezrobotny przez rok i zapisanu w pup. niewiem jak jest teraz. Długa droga przed toba widze, ja mam wlasna dzialalnosc, sama sobie prowadze papiery i wszystko.Owszem mam znajomego ksiegowego ktory wprowadzil mnie w ten caly świat, alke tak to radze sobie sama.

Nie ma narazie dotacji będą w przyszłym roku
co złego ze zapytałam? matko kazdy moze pytac... chce wiedziec i pytam jak komus sie nie podoba to niech tu nie pisze :D

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:43:15

na stronie napisane jest :
Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep.
Wyjątkiem jest prowadzenie działalności związanej z nauką prawa jazdy bądź usługą przewozu osób.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:43:49

po Twoich wypowiedziach stwierdzam że pewnie masz z 18 lat i marzy Ci sie Bog wie ile kasy jak najmniejszym kosztem . Good luck !

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:44:17

Żeby 'dostać' samochód z PUP trzeba spełnić pewne kryteria ( praktycznie są one nie do przebrnięcia). Chyba tylko handel obwoźny by je spelniał.

Tylko oblicz wszystko dokładnie i pamiętaj, że niemal w 100% nie dostaniesz pelnej kwoty.

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:44:17

Cytat
jagababa123
na stronie napisane jest :
Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep.
Wyjątkiem jest prowadzenie działalności związanej z nauką prawa jazdy bądź usługą przewozu osób.


PODAJ LINK

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:45:00

Cytat
sestyka
po Twoich wypowiedziach stwierdzam że pewnie masz z 18 lat i marzy Ci sie Bog wie ile kasy jak najmniejszym kosztem . Good luck !
ja obstawiam 15 lat(umysłowo fizyznie może więcej)

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:45:16

Cytat
Modnie2011
Cytat
Martita667
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
a skad ksiegowa wziac?

Z takimi pytaniami firmy długo nie poprowadzisz...

no o tym samym pomyslalam

A czy bylas w urzedzie pytac sie o dotacje, bo wiesz to nie jest tak ze ty sobie wymyslisz: o otworze sobie sklep! I nie ma tak że idziesz do urzedu i mówisz : dzien dobry ja chce dofinansowanie na dzialalnosc , trzeba zlozyc wnioski, i tak nie wiadomo czy dostaniesz, nie wiem jak to jest teraz ale kiedys jak moj szwagier staral sie to warunkiem bylo to ze musial byc bezrobotny przez rok i zapisanu w pup. niewiem jak jest teraz. Długa droga przed toba widze, ja mam wlasna dzialalnosc, sama sobie prowadze papiery i wszystko.Owszem mam znajomego ksiegowego ktory wprowadzil mnie w ten caly świat, alke tak to radze sobie sama.

Nie ma narazie dotacji będą w przyszłym roku
co złego ze zapytałam? matko kazdy moze pytac... chce wiedziec i pytam jak komus sie nie podoba to niech tu nie pisze :D
a skąd wiesz, że w przyszłym roku będą? teraz przed wyborami sypnęły władze bo chcą się przypodobać bo nawet w tym roku już miało nie być po ostatniej turze w marcu.

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:45:32

Cytat
Olusia78
Żeby 'dostać' samochód z PUP trzeba spełnić pewne kryteria ( praktycznie są one nie do przebrnięcia). Chyba tylko handel obwoźny by je spelniał.

Tylko oblicz wszystko dokładnie i pamiętaj, że niemal w 100% nie dostaniesz pelnej kwoty.


O tym własnie pisałam:)
zalezy jaka firma. no znajoma akurat miała szczescie na 19 tys

następna dyskusja:

Idiota !