Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 20:52:58

Kochane Szafowiczki to co zaczyna się dziac na Szafie zaczyna sie robic co raz to gorsze. Użytkowniczki nie posiadają żadnej kultury osobistej, są wulgarne i bardzo niesympatyczne. Portal ten miał nam wszystkim umilic czas i byc postrzegany jako cos przyjemnego i sympatycznego. Przytrafilo mi się dzisiaj ze dziewczyna obraża moją szafę i to co w niej zamieszczam. Najgorsze jest to że niemam z nią nic do czynienia. Gdy delikatnie zwrocilam jej uwagę poinformowala mnie że każdy ma prawo mówic co się mu chce. Drogie panie gdyby tak bylo to zapanowal by tutaj totalny bałagan. Napiszcie mi czy zdarzaja się wam takie sytuacje i co robicie z MNIEJ INTELIGENTYNYMI szafowiczkami??

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 20:56:41

Staraj się tym nie przejmować , nic na to nie poradzisz, lepiej je ignorować , dla nich jest to bardzo dobijające. Nie chodzi nawet o kulturę osobistą , ale o to ,że niektóre potrafią się wymądrzać przez internet , bo w realnym świecie na co dzień , nie są takie .. a kultura kulturą - wynosi się ją z domu albo i nie. I nikogo tu nie wychowamy na siłe.

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 20:56:47

nie zdazyło mi sie jeszcze osobiscie miec z taka panną do czynienia,ale coraz czesciej czytam na forum o tym co zdarzyło sie innym dziewczynom fakt . powinny sie takie zegnac z szafa po 2-3 ostrzezeniach,a nie 10

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 20:57:12

powiem brzydko,ale OLEJ JE, większość z nich to "niepelnosprytne" malolatki,ktorym bardzo się nudzi;) wiekszosc nie powiedzialaby tego wszystkiego na zywo,są cwane,bo w necie pozostają anonimowe..wiem,ze to ciezkie, ale trzeba byc gruboskórnym i wszystkie (bezpodstawne!!) obelgi przyjmować prosto "na klate"! najlepiej nie wdawać się z nimi w zbędne dyskusje, bo to i tak do niczego nie prowadzi! pozdrawiam ;)

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 20:58:10

Mi także się to bardzo nie podoba,niektóre osoby zakładają konta aby tylko krytykować lub robić innym na złość..
Ogólnie coraz więcej szafowiczek wypowiada się bardzo wulgarnie.Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie...
Jak najbardziej tak uważam,ale dlaczego kosztem innych ... po prostu trzeba znać granicę i postarać się jej nie przekraczać.
Pozdrawiam:))

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 20:58:53

Cytat
lilthug1
powiem brzydko,ale OLEJ JE, większość z nich to "niepelnosprytne" malolatki,ktorym bardzo się nudzi;) wiekszosc nie powiedzialaby tego wszystkiego na zywo,są cwane,bo w necie pozostają anonimowe..wiem,ze to ciezkie, ale trzeba byc gruboskórnym i wszystkie (bezpodstawne!!) obelgi przyjmować prosto "na klate"! najlepiej nie wdawać się z nimi w zbędne dyskusje, bo to i tak do niczego nie prowadzi! pozdrawiam ;)

Tak

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:00:36

jak ktos chce zaszpanowac to sie zachowuje wulgarnie bo potrezbuje akceptacji swojego srodowiska . takie osoby szybko zycie nauczy ze tego typu zachowania nie sa mile widziane , i to jest kwestia czasu . ja bym zglosila problem do adminow a oni powinni takie banowac bez zadnych ostrzezen

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:00:39

najlepiej olewac,bo przeciez nie bede sie znizac do ich poziomu i wdawac w pyskowki

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:03:06

Dziewczyny podziwiam Was za swoja sile charakteru. ja jestem taka ze przejmuje sie nawet dziewczynami w wirtualnym swiecie :-(

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:09:58

mnie dziewczyna oskarżyła na forum że ja ponoć sprzedaje torebke za 400,- i to według niej było oburzające.... hihiih masakra jakieś wynalazki się teraz porodziły i postanowiły wypowiadać, MASAKRA!!! Oczywiście po 1) nie sprzedaje żadnej torebki po 400,- zresztą można wejść na moją szafe i sprawdzic po 2) W OGÓLE jej nie sprzedaje!!!!!! bo to jest moja ulubiona torebka i nie zamierzam nawet jej sprzedawać.... po 3) nic jej do tego... moge swoje rzeczy sprzedawać za 1,- bądz za 1000000,- i nic jej do tego... a czy ktoś to kupi to już nie jej sprawa.... hmmm no więc jednym słowem jakaś bajkopisarka która interesuje się moim życiem zupełnie nie wiem dlaczego?! A no tak! Zapewne dlatego bo moje życie jest interesujące a jej nie... zapewne dlatego bajkopisarstwem się trudni :) Albo jest nawiedzona!

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:33:26

Jest to przykre że dziewczyny tak sie zachowuja :-(((

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:38:32

Wcale się nie przejmuj, pewnie siedzi z koleżanką przy komputerze i świetnie się bawią zmiast odrabiać lekcje. Zgłoś do adminów - szafa to nie miejsce dla "dorosłych" inaczej.

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:42:39

Raportuj takie wypowiedzi ,a poprzez pomoc jest kontakt z adminem przesli te wiadomosci do admina ,jezeli sa obrazliwie admin zablokuje jej konto ja zglosilam 3 panny takie i mialy konto zablokowane ,moze to ich czegos nauczy

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:45:09

To jeszcze nic.
2 razy zostałam zaatakowana w wiadomościach prywatnych przez szafowiczki, bo:
a) jednej z nich delikatnie i KULTURALNIE napisałam pod zdjęciem butów, które wystawiła jako nowe, że chyba nie są nowe (miały widoczne pęknięcie) - napisałam to mniej więcej tak `nie chcę się czepiać, ale te buty chyba nie są nowe, bo mają pęknięcie w tym i w tym miejscu. pozdrawiam`. Szafowiczka zaatakowała mnie pierwsza na pw, zarzuciła brak wychowania i złożyła współczucie rodzicom `takiej córeczki`. Na koniec poszła na skargę do Administratora ;/
b) jakaś dziewczyna założyła wątek o tatuażu i fryzurze, który planuje sobie zrobić. Napisałam swoje zdanie, że nie podoba mi się takie kopiowanie na co jakaś inna szafowiczka, która w ogóle nie brała dyskusji w topciu stanęła w obronie autorki tego wątku, zwyzywała od idiotek i innych. I wiecie co zrobiła na koniec? Poleciała na skargę do Adminów.

No ręce opadają poprostu...

Dziewczyny BEZ kultury osobistej :-((

28 maj 2009 - 21:45:24

najlepiej nie zwracać uwagi i się nie przejmować.... to tylko świadczy o tych dziewczynach... po co sobie humor psuć jakimis głupotami...

następna dyskusja:

DLA STUDENTA :)