Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:24:16

Hej, ktoś z Ws piszę może jutro maturę z geografii? Ja sama już nie wiem co mam sobie przypominać, czego się douczyć, powiedzcie mi czego się uczycie. Ja jestem przerażona jutrzejsza maturą :(((((

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:25:13

ja tez nie wiem.najbardziej boje sie wlasnie geigrafii:/

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:27:25

Zdaję geografię i też się cholernie boję. A co do tego co powtarzam - przemysł i konflikty przede wszystkim - bo to zawsze jest. :P

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:28:39

też zdaje geografie i się boje:P niby sie uczylam ale wszystko mi sie pomylilo i czuje ze nic juz nie wiem:P bedzie ciezko:p

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:29:32

okej, na pewno sobie to powtórzę. Boję się że nam dowalą strasznie trudną.. moi znajomi pisali wos mówili że łatwiejszy będzie wczoraj każdy z nich był załamany i rozczarowany.. wiec jak wos był trudny to jaka będzie geo.. ;(

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:30:13

Cytat
evevlina
też zdaje geografie i się boje:P niby sie uczylam ale wszystko mi sie pomylilo i czuje ze nic juz nie wiem:P bedzie ciezko:p

Nie będzie źle!:P
Ponoć jest tak, że jak się uczy człowiek dużo czegoś to przed samym sprawdzianem ma wrażenie, że nic nie umie. Ale później wszystko zaczyna powracać. :D
Damy radę, no. :D

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:31:19

no właśnie kurde ja też nie wiem do czego tu się zabrać

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:32:48

Cytat
Madziaczek
http://www.bryk.pl/teksty/liceum/geografia/kartografia_i_gis/10942-wybrane_zagadnienia_z_geografii_powtórka_do_egzaminu.html znalazlam cos takiego zobaczcie przydatne:)

mi się nie chce otworzyć:/

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:32:58

Cytat
amasz1
wiec jak wos był trudny to jaka będzie geo.. ;(

Geografia w zeszłym roku była masakryczna. Może teraz dadzą łatwą - tak najczęściej jest, że raz łatwe raz trudne. Nie ma co panikować, czas do nauki był, teraz trzeba usiąść i myśleć 3 godziny. :D Tzn. zależy kto jaki poziom pisze.. :P

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:33:39

życze wam wszystkim powodzenia ja z maturą z geografi Zmierzyłam się w zeszłym roku nie było tak strasznie :] na pewno sobie poradzicie:) w zeszłym roku było dużo obliczeń..

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:35:06

ta ostatnia czesc linka sie nie poswietlna nie wiem czemu moze kopiujcie i wklejecie u siebie bo naprawde fajne inf z geo:*

Matura geografia!!!!!

07 maj 2009 - 12:35:19

a może pamiętasz z jakiego działu najwięcej było pytań na maturze?

następna dyskusja:

matura BIOLOGIA rozszerzona