Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Dla chłopaka ...to zależy jaki on jest ...
Jeśli jest stonowany to proponuję portfel np.
http://www.torby-walizki.pl/produkt-333-roncato-PORTFEL-MESKI-You-r-402621-402621.html
a jeśli jest wyluzowany to np.
http://www.smokeclub.pl/wp054-a-fajka-arabska-shisha-64cm-p-27-2-2.html

:)))))

Moj najbardziej sie cieszyl z PS2, jego szczescie na twarzy bylo nieopisane ;) A pozniej jakies gry i tak rodzily sie pomysly na prezenty.
Pomysl jakie ma zainteresowania, pasje i kup mu prezent z tym zwiazany.
Jak uprawia sport to kup czy ochraniacze, jakies koszulki. A jak sie czyms interesuje to tez poszukaj cos z tym zwiazanego, ja swojemu kupilam katane, bo interesuje sie Japonia, samurajami. Pomyslow jest wiele.

Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze facet cieszy sie z albumow, ramek ze zdjeciami i tp, to raczej prezent dla kobiety. Oni nie wzruszaja sie tak jak my i nie przywiazuja wagi do takich przedmiotow.

W ubiegłym roku na 10 rocznicę kupiłam swojemu mężowi coś oryginalnego. Ponieważ jest zapalonym kibicem, zamówiłam dla niego bilet na mecz jego ulubionej drużyny. Pojechał z kolegami i był przeszczęśliwy. Polecam. http://www.sportpas.pl

Ja kupilam w sklepie internetowym torby-walizki.pl taka torbę na laptopa marki Roncato.
Mój narzeczony jest przedstawicielem handlowym i musi ciągle mieć kompa przy sobie. Bardzo był zadowolony z tego prezentu.

Ja swojemu zazwyczaj daję rzeczy praktyczne, które mu się przydadzą, coś z serii: ciuchy,dodatki typu pasek,portfel, perfumy, pendrive,karty pamięci, ewentualnie bardziej w kierunku kulinarnym [ ;) ] tj miły wieczór plus spaghetti/chipsy plus piwo/wino. Przynajmniej wiem, że jest zadowolony. Nie sądzę, by faceta bawiły prezenty typu jakieś książki z wklejonymi opakowaniami po gumkach czy biletach. No chyba, ze masz faceta totalnego romantyka.

Ja stawiałabym na prezent praktyczny lub związany z jego zainteresowaniami: bilet na mecz/film/koncert, karnet na siłownię ( bo np zbiera się, zbiera i zebrać nie może ;) ), skok na bungee, gra komputerowa, konsola, coś związanego z wędkarstwem jeśli lubi, fajna zapalniczka jeśli pali... Naprawdę jest mnóstwo rzeczy, które można dać i z której będzie zadowolony jeśli tylko zna się swoją druga połowę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 16:02 przez fajnakropka.

Cytat
alinakwiatek
Ja kupilam w sklepie internetowym torby-walizki.pl taka torbę na laptopa marki Roncato.
Mój narzeczony jest przedstawicielem handlowym i musi ciągle mieć kompa przy sobie. Bardzo był zadowolony z tego prezentu.

Mojej przyjaciólki mąż jest pilotem więc zamówiła mu "torbe pilota" tez tej marki.
:)

W tej chwili odkładam powoli na e-book readera, a jeśli nie to CB radio, ale to już z tych nieco droższych prezentów. Jak chodzi o tańsze, to zawsze ucieszy się z książki, dobrego alkoholu, kosmetyków, jakiejś części garderoby i przede wszystkim - rzeczy wykonanej własnoręcznie. Z tym że nigdy nie dajemy sobie sentymentalnych gniotów.
A jeśli nie rzeczy materialne, to wspólnie spędzony czas, choćby wyjazd do zoo, czy nawet galerii handlowej spędzając czas na przymierzaniu idiotycznych ciuchów czy oglądaniu rzeczy, których i tak sobie nie kupimy (-%

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

ja zamawiałam mojemu narzeczonemu a niedługo mężowi - na all takie serduszko szklane a w nim wygrawerowane nasze zdjecie, data od kiedy jestesmy razem i piekny wierszyk =) i stoi to teraz u nas w domku na honorowym miejscu i kazdy kto przychodzi to podziwia =)

ja kiedyś kiedyś dawno temu....nie mogą znaleźć niczego ciekawego na prezent zrobilam pełen spontan. kupiłam wielki dmuchany balon z jakimś słodkim napisem, w kształcie serca oczywiście (ostatnio takie widzialam w godanie w zlotych tarasach), pluszowego miska pod pachę i jeszcze gustowne ciastko ze świeczką. stanęłam tak przed moim ukochanym i odspiewałam mu 100 lat...był zachwycony :) oczywiscie później ubaw po pachy ale do dzis to wspomina jako mega niespodzianka :)

dzień chłopaka się zbliża, macie jeszcze jakieś pomysły? :)
może to dziecinne ale fajnie jest dać coś własnorećznie zrobionego ;)

Ja do maja zamierzam spełnić marzenie mojego K. i mam nadzieje, że mi się uda. Chce zafundować mu skok za spadochronu. Sam skok 880 zł + dojazd ponad 100 km, fajnie by było tam odrazu zostać na przynajmniej dwa dni bo to okolice Zakopca. Mam nadzieję, że mój plan wypali:)

Cytat
bananusek
taką książke?? no co Ty
to jest fajne, ale tylko dla dziewczyn bo są sentymentalne a oni udaja że się cieszą a potem narzekaja:P
lepiej kup mu bilet na jakis mecz czy inne wydarzenie sportowe ktore lubi, albo koncert
ciastka tez dobry pomysl bo faceci zazwyczaj lubią jeść :D
moze jakąś koszulke lub portfel?? a jeśłi juz coś z Toba to moze kubekz Twoim zdjęciem, faceci lubia konkrety tka mi sie wydaje:D
zgadzam się!

Hmmmmm....poza takimi standardowymi, to zamówiłam raz jego karykaturę - wyszła rewelacyjnie i bardzo sie ucieszył:)

ja robiłam foto książkę kiedyś.. i trzeba przyznać, że mimo tego że kobiety wolą takie rzeczy i są sentymentalne ukochany był mega zadowolony.Ja zresztą też, efekt super, jakość zdjęć świetna.

faceta to chyba nie ruszy ,że dostanie książkę....raczej coś praktycznego : perfumy, portfel, zegarek , ciuch , coś z jego zainteresowań.

następna dyskusja:

nuda na szafie