Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 13:47 przez 22EwkaM22.


coś takiego ;d

zweryfikowana
Posty: 515
Ostrzeżenia: 1/5

a ja chcę mojemu oprócz jakiegoś prezentu typowo dla niego - męskiego - zrobić coś od serca (co roku mu robie cos typowo walentynkowego - i lubi moją kreatywność - zawsze to powtarza)
A będzie to tablica korkowa i na niej zdjęcia równo poukładane jedno przy drugim a z brystolu powycinam kartoniki żeby był jeden pod każdym zdjęciem i zrobię taką historyjkę naszego związku - np.

1 zdjecie - XXX (np. tablica z nazwą miejscowości albo zdjecie miejsca) - "miejsce gdzie się poznaliśmy, i nasza długa wieczorna rozmowa"
2 zdjęcie - "impreza na której coś zaiskrzyło, pamiętam Twoje cudowne piwne oczy, które do dziś na mnie patrzą tak samo"
3 zdjęcie - (miejsce początku związku) - "najpiękniejszy moment mojego życia"
4 zdjęcie - (pierwszy pocałunek) - "To nic że piasek miałam nawet we włosach, dla tej chwili mogłabym tam mieć nawet całą pustynię"



I tak dalej :) Może babskie ale jak facet jest uczuciowy to zrobi mu się miło :)

Cytat
22EwkaM22
ja zrobiłam kolacje przy świecach ubrana w sukienkę wieczorową,wymalowana,wyczesana...seksowna bielizna a później deser....:D
I tak nie potrafił nic przełknąć...na koniec dostał płytę z muzyką z ulubionego filmu (wiedział ile fatygi to wymagało) i list ze 100 powodami dla których go kocham-popłakał się...ze szczęścia oczywiście.

oo a to zgapię z tymi powodami :)
Zrobie to do prezentu świątecznego jako własnoręczny dodatek (zawsze musi być coś ode serca obowiązkowo obojętnie na jaką okazję!)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-20 22:36 przez happy_or_sad.

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Ja kiedyś dałam mojemu chłopakowi zdjęcie na której jesteśmy razem w bardzo dużej ramie. Musze przyznać, że bardzo mu się pomysł spodobał. Teraz myślę o tym , żeby kupić ramkę cyfrową np. taką jak ta http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/foto/kategoria/?id=286#1 i do niej wrzucić kilka naszych wspólnych zdjęć. Co myślicie o takim pomyśle?

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

A może jakiś wspólny wyjazd byłby niezłym prezentem. Na przykład na weekend do jakiegoś spa. Ostatnio przeglądając ofertę jednego z kurortów w Jastrzębiej Górze trafiłam na niesamowitą ofertę masaży: http://www.primaveraspa.pl/swiat-masazy.html Niesamowicie kuszące są te działające na wszystkie zmysły. Myślę, że nikt nie oprze się czekoladowej rozkoszy :) co o tym sądzicie?

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Z prezentem dla chłopaka jest dużo łatwiej jeżeli koleś ma jakieś hobby. Jeżeli lubi np. grać w gry to można mu kupić grę na PS czy komputer. Jak np. jest fanem muzyki to jakieś DVD koncertowe. Chłopak mojej koleżanki jest fanatykiem filmów o Jamesie Bondzie, więc ona mu na electro.pl kupiła pakiet filmów. Był zachwycony.

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

ja dałam swojemu P taką ksiażkę, scrapping book to się chyba nazywa. Wkleiłam tam nasze wspólne zdjęcia, dodałam podpisy, na końcu napisałam wszystko co do niego czuję, to był prezent na święta, bardzo się ucieszył i stoi sobie u niego w sypialni na komodzie :)


Kupiłam pustą książkę, bez okładki bez niczego w empiku i sama ją dodatkowo ozdobiłam specjalnymi dodatkami do tego przeznaczonymi co dodatkowo go ucieszyło, że tak wszystko zrobione z własnym pomysłem.

Moim zdaniem rzeczywiście super prezentem jest wspólna kolacja przy świecach - jeszcze najlepiej w miłym czy romantycznym miejscu - czyli generalnie spędzenia czasu razem :) Poza tym - płyta ulubionego zespołu czy właśnie z muzyka z filmu albo jakiś na przykład zegarek na rękę? DO tego jakis gadżet w postaci choćby pamieci przenośnej albo stylowej albo zabawnej, może nawiązującej do jakiegoś ważnego albo zabawnego wydarzenia :)

a może zapisuj sobie gdy wspomni o czyms co mu sie podoba:) ja tak robi...a tu powiedział, że potrzebny by był mu zegarek...a tu, że podoba mu sie zestaw do pokera...a tu,że chciałby jakas ekstra piłke do nogi, a tu jakaś ksiązka itp itd :) i tak to sie gromadzi:) przynajmniej wiem, że będzie zadowolony :)
co do perfum, ubrań itd to w sumie z braku laku i kit dobry :) ale takie rzeczy to potrafi sobie sam kupić :) ja wole na prezent dać coś co wiem, że sprawi mu radość a sam sobie tego nie kupi bo np. szkoda kasy :)

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Fajna sprawa z tym zapisywaniem na bieżąco tego co akurat podoba się chłopakowi :) Ja też w sumie mam zazwyczaj problem z kupieniem prezentu a w sumie nie powinno tak być ... W końcu najbliższe osoby powinniśmy znać najlepiej a zazwyczaj to właśnie z prezentami dla nich mamy największy problem :( Pamięć przenośna i perfumy - to chyba podoba mi się najbardziej.

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

zrob wlasnorecznie karnety na masaz erotyczny np 10 sztuk i daj mu je heheh wtedy kiedy bedzie mial ochote to to wykozysta oczywiscie to ty bedziesz mu robila te masaze :D:D:D

A może po prostu porządny kosmetyk? Pewnie sam sobie nie kupi, więc możesz zainwestować za niego :d
Pytałam na forum o inną, ale mogę polecić wodę perfumowaną yDe 9. Uwierz mi, że będzie zadowolony i on i ty. Będziesz go wyczuwała na odległość ;-)

ja zrobiłam dla swojego chłopaka puzzle ze swoim zdjęciem:) znalazłam w necie firmę, która się tym zajmuje, wysłałam jej odpowiednie foto:) chłopak bardzo się ucieszył, tym bardziej, że akurat lubi układać puzzle :)

ja uważam, że każdy facet lubi elektronikę i na pewno uciszyłby się z takiego prezentu jak nowe słuchawki do kompa, mysz dla gracza, albo jakaś świetna nowa gra. Dlatego najlepiej przeszukiwać sieć w poszukiwaniu takich pomysłów, dobrym i tanim sklepem z tego typu rzeczami jest wasserman, mają w swojej ofercie ciekawe gadżety

Cytat
Ciuchy-uwielbiam
ja uważam, że każdy facet lubi elektronikę i na pewno uciszyłby się z takiego prezentu jak nowe słuchawki do kompa, mysz dla gracza, albo jakaś świetna nowa gra. Dlatego najlepiej przeszukiwać sieć w poszukiwaniu takich pomysłów, dobrym i tanim sklepem z tego typu rzeczami jest wasserman, mają w swojej ofercie ciekawe gadżety


jaki format tego był ? ile zapłaciłaś? dasz namiary na tą firmę na priv?

następna dyskusja:

"Garderoba" i "Era Kobiet" pod patronatem Szafa.pl - Wygraj książki!