Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Hej dziewczyny ! :-)
zawsze miałam problem z robieniem prezentów dla mojego eks .. (a teraz to samo jest z moim obecnym) ... zazwyczaj było to jakies nasze wspolne zdjecie w ramce , jakis ciuch , smieszne majtki , ciastka wlasnorecznie zrobione .. no ale te prezenty wydaje mi sie juz przereklamowane , chcialabym sprawic mojemu obecnemu na prawde jakis fajny orginalny prezent (nie chodzi tu odrazu o bardzo drogie rzeczy) myslę ze przy ciastkach jeszcze pozostane , zdjecia tez mu nie dałam naszego wspolnego ale , zblizaja sie swieta , pozniej walentynki , rocznice , urodziny , imieniny same wiecie jak to jest .. I moje pytanie jest następujące a raczej prosba abyście podsyłały własne badz sciagniete skads na prawde fajne pomysly na prezent dla faceta . Moze same sie pochwalicie swoim "najfajniejszym prezentem' jaki dałyscie . Przeszukałam juz google ale nic szczegolnego nie znalazlam , a na szafie zawsze mozna na was liczyc tymbardziej ze pewnie wiele z nas skorzystało by z tego wątku . Ja na początek podeśle od siebie taki mały pomysł :

myśle ze fajnym prezentem bylaby "pamiatkowa ksiazka" ale nie taka zwykla lecz:
kupic pusta ksiazke , albo jakis fajny zeszyt np w empiku i powklejac do niej wszystkie drobiazki ktore powiazane sa z nasza druga połowką , chocby nawet : wasze ulubione zdjecie , bilet z kina , paczka ulubionych słodyczy , płyte ulubionego zespołu czy nawet opakowanie po najczesciej uzywanych prezerwatywach . Mysle ze pomysł fajny , moze byc troszke dla jaj , ale osobiscie bym sie z takiego ucieszyla wiem ze moj facet rowniez :-)




a teraz mam ogromna nadzieje ze podeslecie cos od siebie , bo ja tutaj zachodze w głowe co kupic/dac :( oni nie maja takiego problemu jak my ..

Ja mojemu chłopakowi, a później narzeczonemu, a teraz już mężowi kupowałam np. perfumy, jakiś fajny zestaw do pielęgnacji twarzy, breloczek do kluczy, pasek do spodni. Kiedyś zrobiłam mu taką właśnie książkę o jakiej piszesz i też radziłabym Ci ją zrobić. To jest fajna pamiątka nie tylko dla niego, ale dla Was.

ta ksiazke na pewno zrobie , moze do walentynek uda mi sie uzbierac materiały;)

taką książke?? no co Ty
to jest fajne, ale tylko dla dziewczyn bo są sentymentalne a oni udaja że się cieszą a potem narzekaja:P
lepiej kup mu bilet na jakis mecz czy inne wydarzenie sportowe ktore lubi, albo koncert
ciastka tez dobry pomysl bo faceci zazwyczaj lubią jeść :D
moze jakąś koszulke lub portfel?? a jeśłi juz coś z Toba to moze kubekz Twoim zdjęciem, faceci lubia konkrety tka mi sie wydaje:D

Taka książka to super pomysł, mojemu kochanemu na pewno by się spodobała, ponieważ ciągle mi marudzi żebyśmy kupili album i wkleili nasze zdjęcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-25 23:12 przez lap_golebia.

Cytat
bananusek
taką książke?? no co Ty
to jest fajne, ale tylko dla dziewczyn bo są sentymentalne a oni udaja że się cieszą a potem narzekaja:P
lepiej kup mu bilet na jakis mecz czy inne wydarzenie sportowe ktore lubi, albo koncert
ciastka tez dobry pomysl bo faceci zazwyczaj lubią jeść :D
moze jakąś koszulke lub portfel?? a jeśłi juz coś z Toba to moze kubekz Twoim zdjęciem, faceci lubia konkrety tka mi sie wydaje:D[/quote


tez mi sie tak czasami wydaje :P i juz sam nie wiem dlatego sie zwrocilam do was:( bilet na koncert owszem - ale to juz grubsza kasa:)

zweryfikowana
Posty: 488
Ostrzeżenia: 1/5

Ja w tym roku kupiłam na święta już prezent bo miałam wene do tego :P
Kupiłam perfum Davida Beckhama, i do tego dwie bluzki Reeboka i Pumy :)
pewnie cos jeszcze dokupie bo duuzo czasu jeszcze :)

Chętnie się podepnę do tego, bo sama szukam ciekawych pomysłów... Tym bardziej, że mam w grudniu 3 okazje !

Mikołajki, Święta i pierwsza rocznica.. ;>

tez mysle, ze ksiazka jest fajna dla dziewczyn. ja raz chlopakowi, jak wyjechal i nie widzielismy sie 2 miesiace to pisalam pamietnik i dalam w wersji takiej ksiazki. podobalo mu sie, ale to bylo na poczatku zwiazku, teraz juz pewnie nie zrobiloby to takiego wrazenia.

tez mam problem. zdjecia juz nudne. perfumy i ciuchy w sumie ciagle kupuje. ale to pewnie dlatego,ze sama najbaridzje ciesze sie z nowego ciuszka;) z drugiej str wiem,ze on sobie sam nie kupi np, to ja mu kupie i ma;)

No dobrze dziewczyny , ale co jeszcze ? Jakie jeszcze macie pomysły ?

toys4boys.pl fajne gadżety, może akurat coś Ci wpadnie w oko :)

NOoo, z albumem swietny pomysl, sama planuje takie cos na 3 latka w kwietniu;d mam pare biletow z kina, z imprezy na jakiej byl 1 pocałunek, zdjecia, widokowki z miejsc, w jakich razem bylismy itp.;d

ja powiem tak na dzien chlopaka- na poczatku zwiazku kupilam poduszke ze zdjeciem, rewelacja ucieszyl sie jak dziecko;d do dzis nie rusza sie nigdzie bez niej:) bardzo milo mi wtedy.

w tym roku na dzien chlopaka sprawilam mu kufel do piwa, napakowalam zelkami o smaku coli i na gore dodalam wate cukrowa, zawinelam w cylafon i wygladalo jak piwo;d- pomysl zgapilam ze sklepu ze slodyczami candy, ale jak zrobilam sama wyszlo polowe taniej;d do tego kupilam leszka i tez sie cieszyl jak dziecko;d

byly tez ciastka, torty, ciasta itp z okazja i bez, bo lubi jesc;d ale nie dorownuje mu w gotowaniu - tylko w pieczeniu -bo jest kucharzem:( ale ciast nie lubi robic tylko zjadac;d

dalej byly perfumy w zeszlym roku, byly t-shirty, koszule, szalik, były słuchawki do koma- ale zgubil je;p , bylo GPS, on jest maniakiem samochodow i nowinek technicznych, ale nie mam az tyle kasy na takie prezenty, jak bd miala kiedys wiecej kasy spelnie jego marzenie zwiazane z motoryzacja- tylko ze to wydatek rzedu powyzej 1tys, narazie sa tylko checi do spelnienia tego marzenia;)

na jakas okazje chcialam mu sprawic KARYKATURĘ w antyramie, ale to bardziej jakies inne swieto, nie na boze narodzenie, czy urodziny.

wiem tez, ze on bardzo ucieszylby sie z jakiejs randki np> kino, bowling, wypad na basen, jacuzzi itp, w wakacje bylismy w 5d, tez ciekawie bylo hehe, przynajmniej tego nie zapomnimy,

teraz zapytalam go prosto z mostu co chce na swieta czy perfum czy sweter czy portfel- bo mu sie rozlatuje, i powiedzial ze perfum, a ze spodobal mu sie ostatnio versace blue jeans - to mam pomysla;p

ale niespodzianki nie bedzie, a szkoda troche, wiec na mikolajki mysle nad czyms innym, hmm..

łańcuszek i bransoletki srebrne ma, od mamy, wiec nie bd mu kupowac, bo po co, zreszta bransoletki i tak rzadko nosi, za to lancuszek stale;p

ja od niego zazwyczaj dostaje to co mu podpowiem> jakas bizu- bo przynajmniej na dluzej, ciuszek, perfum;p

Cytat
alice7
toys4boys.pl fajne gadżety, może akurat coś Ci wpadnie w oko :)

heheh faktycznie super niektóre ;)

to z kuflem super :)

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

mój ukochany ma dziś urodziny, okrągła 30stka:)

kupiłam mu torbę, bo jego stara już się rozlatuje, także raczej praktycznie.

Ale przygotowuję mu też przyjęcie niespodziankę:)
moja przyjaciółka mi pomaga, zrobilam wczoraj zakupy spożywcze,baloniki, śmieszne czapeczki itd:P zawiozłam je do przyjaciółki zeby mi je przetrzymała.

O 18 wyciągam Andrzeja z domu, a w tym czasie przychodzą do nas znajomi okolo 10 osob zaproszonych, zamówiłam fajny tort z napisem "wszystkiego najlepszego Andrzejku" itd.
Jak już bedą wszyscy to przyjaciółka mi pośle sygnała, wtedy wrócimy do domu,
Oczywiście Andrzej wchodzi pierwszy, jest ciemno, zapala światło i znajomi krzyczą " niespodzianka"

trochę tak po amerykańsku heh, zawsze mi się takie przyjęcia niespodziankowe podobały, teraz mam okazję takie zrobić:)_

Mam nadzieję że się uda wszystko:)

następna dyskusja:

Zapomniane programy TV