Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 18:49:50

nie wiem czy tak macie,ale ja ciagle czuje sie zmeczona,wstaje o 8-9 codziennie,klade sie 23-24,w dzien jestem tak zmeczona,ze o 17 musze sie z pol godz wyspac,odzywiam sie dobrze,biore witaminy,wyniki dobre,tez tak macie???czy to ze mna cos nie tak...

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 18:52:13

ja też tak ostatnio mam... i wydaję mi się przez to że nic praktycznie nie robię( chodzi mi że nigdzie narazię nie pracuję i siedzę w domu...) I wydaję mi się że to po prostu przez nudę, znużona jestem i ciągle mi się nudzi może to dlatego.. rozespałam się i rozleniwiłam !! ale muszę się wziąć w garść!! hehe .. Może i Ty tak masz?

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 18:54:54

tez mialam podobna sytuacje zima rok temu.po szkole od razu kladlam sie do lozka i spalam do 7-8 wieczorem, poprostu nie mialam sily wstac, jak juz wstalam to z powrotem kladlam sie spac ok 22,nic nie jadlam, ciagle odczuwalam zmeczenie,po jakims czasie samo przeszlo...nie wiem od czego to zalezy...

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 18:55:33

nie,ja pracuje 8h,tak jak wiekszosc...

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 18:58:18

Może cie dopadło wiosenne przesilenie?Samo przyszło, samo odejdzie:)

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 18:59:50

Ja proponuję zazywać więcej ruchu najlepiej na świeżym powietrzu :D
Bardzo pomaga! P{rzynajmniej tak jest w moim przypadku:D
Może zaczniesz sobie fundować codziennie popołudniowyi poranny spacerek i godzinkę na siłowni..?
Po tym od razu odzyjesz:)))

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:01:46

jejku,ja też tak mam... i wiele ludzi na wiosnę,zwłaszcza ci wrażliwi na zmiany pogody(których ostatnio nie brak)... ale nie jesteś sama, ja codziennie wracam do domu i cały dzień się snuję bo wszystko mi leci z rąk;)

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:02:02

ja tak mam.
wstaje do szkoły na 8. wracam, od razu muszę sie położyć bo padm z nóg i mnie strasznie głowa boli. czuje sie strasznie zmęczona. wstaje ok 17-18
a później w nocy spać nie mogę.
i tak w kółko.
można powiedzieć ze mam zmarnowane dni :( bo mogłabym w tym czasie cos ciekawego porobić, a ja niestety spie:(

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:02:14

ja tez tak mam.studiuje 4-5 h dziennie, raczej nie zarywam nocy nad ksiazkami ani w klubach.coraz czesciej nnie jestem w stanie podniesc sie z lozka,rzadko chodze na 1wsze wyklady (na 8rano) . wydja emi sie,ze to z braku ruchu.jak cwiczylam codziennie chociaz z pol godziny i jadlam na sniadanie musli ,to bylam pelna energii,wiec dzis wzielam sie w garsc i pobiegalam:) choc po 5minutach juz mnie bolalo gardlo(nie wiem czy tez tak macie,nie lapie mnie kolka ,ani nie bola nogi ,ale chyba przez palenie w przeszlosci nie jestem w stanie wziasc glebokiego oddechu nosem podczas wysilku- moze ktos ma na to sposob?:))

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:13:24

staram sie cwiczyc w domu wieczorem

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:17:30

To samo mam:) i myślę, że to wiosenne przesilenie:)a wcześniej ponura zima:) ale już nie długo słońce wyjdzie na dobre i wrócą chęci i siły do życia:)mi też chce się zazwyczaj wcześnie (19) spać, a jeszcze prawie codziennie muszę wstawać o 6 rano co jest dla mnie straszną katorgą, bo pospałabym jeszcze ze 2 godzinki, a tak, to jestem potem senna i jakaś nie przytomna zazwyczaj, ziewam cały dzień. Zresztą, jak wstane później to też tak mam. witaminy???nieee koniecznie, zalecam raczej spacer późnym popołudniem na dotlenienie się, najlepiej z ukochaną osobą:)ja tak robię, jak mamy mozliwość to idziemy z mężem na spacerek, i od razu jakoś lepiej sie człowiek czuje:)na mnie chyba ta "kuracja"działa bo czuję sie coraz lepiej:):):)pozdrawiam

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:32:16

słyszałam, że to moze miec zwiazek z tarczyca...

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:35:28

ja tez tak mam.. robilam badania na cukrzyce tarczyce anemie i inne paskudztwa i wsyzstko jest ok.. poprostu pol zycia przesypiam klade sie spac o 23 wstaje o 7 potem o 15 klade sie i spie do 18/19:/

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:38:22

tez tak mam, ale ja jestem w ciązy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-01 19:40 przez netka_an.

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

ciagle zmeczenie

01 kwi 2009 - 19:41:22

ja tez jestem często zmęczona, ze wstawaniem do szkoly mam na prawdę duży problem, po szkole najchętniej bym się położyła, ale nie zawsze mam na to czas, a jak już się położe to dłuuugo mogę spać, ostatnio zauważyłam, ze popołudniowym spaniu głowa mnie boli, nie wiem czy to ma jakiś związek w ogóle. Kiedyś rozmawiałam z pielęgniarką o tym i mówiła, że jeśli organizm jest zmęczony i potrzebuję spania to wskazane jest się popołudniu zdrzemnąć na jakieś 30 miunt i wstać, ale jak pójdę spać to cięzko zerwać się po 30 mintach:/ teraz robiłam sobie ogólne badania, jutro idę po wyniki. jutro się dowiem od lekarza może mam coś z tarczycą, bo MissySeepyy mówiła ze to może mieć jakiś związek no ale oby nie. Muszę się zacząć ruszać to myślę, że mi przejdzie:)

następna dyskusja:

I jak to sie zachowywac na szafie?:/