Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 21:08:11

ford ka :D

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 21:16:54

the_ring

Chyba wyraźnie napisałam, że wyleciało mi z głowy. A to, że zabrakło mi słówka nie oznacza, że nie mam zielonego pojęcia o samochodach :) bądźmy dla siebie troszkę bardziej życzliwi :P bo jak już na którymś poście pisałam, forum nie jest po to, by się kłócić a wymieniać opiniami/doświadczeniami :)

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 21:24:25

Właśnie szalone_nozyczki masz rację.... I nie mam tu na myśli konkretnie the_ring, tylko ogólnie, to ma być forum, na forum wymieniamy się poglądami, uwagami, żartami, a jak czytam te fora, to dopiero mi WSZYSTKO opada....:|. Jedna pisze, że temat w ogóle jest bez sensu, nie powinnyśmy się na niego wypowiadać, bo coś tam( Nie chodzi mi o temat ten tutaj.), druga się chwali, co to Ona nie ma, trzecia myśli, że zjadła wszystkie rozumy i wszystkich poprawia, no masakra...! Dziewczyny weźcie się kurde uspokójcie, ma być miło!!!:)):D:PP. A nawet jeśli ktoś chce wyrazić swoje opinie, to niech to robi bez nerwów, a nie 1000 wykrzykników na końcu i postawa, co to nie ja....:|. Wybaczcie se grzechy i winy, święta idą.:)):PP.

auto dla kobiety.. jakie ?

11 kwi 2009 - 01:10:51

moze latwiej bylo by nam doradzic ci co do wyboru auta gdybys zaznaczyla jakimi srodkami dysponujesz. Np. z nizszej poleczki polecam forda ka, malutki, zgraby, idealny dla kobiety...moim zdaniem tylko jeden minus, mianowicie za male i za wysoko polozone tylne okno, trzeba perfect opanowac cofanie autka przy uzyciu lusterek co nie zawsze jest takie fajne:P

auto dla kobiety.. jakie ?

12 lip 2013 - 18:51:41

super wątek :D dziewczyny odświeżmy go :D piszcie dalej

następna dyskusja:

jaki to rozmiar???