Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 14:54:04

hehe... a Tobie wiesz co by opadło?
chyba że juz masz opadniętą hehe...
wiesz moim zdaniem to przesadzasz troszkę...juz którys raz widzę w twoich wypowiedziach "jak bys zobaczyła to by Ci szczena opadła" czy cos w tym stylu.... widze ze tylko kasa sie dla ciebie liczy....jakbys nie zauwazyła to ja tez powiedziałam co mi sie podoba ale zaraz mój samochód został przez ciebie skrytykowany!!!!!! no to wiesz.... widze ze sie uwazasz za nie wiadomo kogo i autko jest dla ciebie najwazniejsze! tylko na to zwracasz uwage??? skoro juz pare osob pisze do ciebie z pretensjami to chyba znaczy ze w tobie jest cos nie tak...ale juz sie nie rozpisuje bo nie warto....i juz nie odpisuj na moje wypowiedzi!!! daj sobie spokój!!!!

P.S nie mam nic do tirów :)
sama bym pobrykała...;p

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 15:15:33

tak dla mnie w dużej miarze liczy sie kasa !!!!! Ciągle jej brakuje a jest zawsze potrzebna !!!!! nie gadaj że ty masz wszystko za darmo i nie jest dla ciebie ważna !!!!! Wiecznie trzeba kombinować żeby było jej więcej i więcej lub żeby wogule była !!!!! jak bym nie chciala miec fajnych rzeczy i auta to kupilabym sobie poloneza !!! ale zależy mi żeby fajnie sie ubierać i mieć fajne dodatki itp jak ktoś woli chodzić jak szmaciarz to jego sprawa

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 15:23:02

Dziewczyny wrzućmy na luz!! Każdy ma co ma jeżdzi czym lubi i co mu się podoba i nikt tego nie sprawdzi czy ktos się wychwala czy mówi prawdę a mój dziadek ma słonia w karawce i też nie ma sie czym chwalić :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-24 15:35 przez anusiapp.

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 15:24:29

hehe ;)

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 15:45:55

Aj, nie znacie się.:)):PP;)). Najlepsza jest albo Honda Civic, albo Honda Prelude, albo Nissan Navara.:)):D. Koniec, kropka.:)):PP.

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 15:52:05

ja udowodnilam ze mowie prawde !

Preluda tez mi sie podoba ;)
najnowsza civic
suzuki swift
mini cooper
smart
atsra 2
astra 2 berton
astra 3 (tylko 3 drzwiowa)
golf 4,5,6
bmw 3 compact , 5 i 7
q7
hamer
raf 4
opel SPEEDSTER (moje marzenie)
nissan 300z
audi a5
chirocco

itd

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:00:19

Oj więc widzę niektórzy nie są zbyt wymagający co do aut ...
jeśli ta fotka to miał być dowód to kiepski!

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:01:50

Gdzieś w odpowiedziach mi mignął Nissan Navara Super autko szczególnie dobrze sprawuje się zimą

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:03:30

Cytat
anusiapp
Oj więc widzę niektórzy nie są zbyt wymagający co do aut ...
jeśli ta fotka to miał być dowód to kiepski!


a jaki dowód według ciebie nie byłby kiespki ???? mam przyjechac do ciebie ??? jak mieszkasz w krk to prosze bardzo :D

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:17:55

To ja wspomniałam.:)):D:PP. Nie mam pojęcia, czy jest dobre, bo nie jeździłam nim nigdy, po prostu mi się podoba, ale przyznam szczerze, iż ono chyba nie jest zbyt bezpieczne....:)):D. Podczas wypadku otwiera się w nim przednia poduszka powietrzna, auto składa się, Człowiek podczas wypadku uderza glową w kierownicę, poduszka się otwiera i wtedy wypycha Człowieka do góry, zasłaniając mu otwory nosa i usta, przez co może dojść do uduszenia.... Groźnie brzmi, ale już pracują nad zlikwidowaniem tego problemu, aby auto mogło normalnie funkcjonować i być może już wychodzą te normalne modele, nie wiem.:)):D. Ale auto zajebist*!!!:)):D.

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:30:13

Energusia nie potrzebuje dowodu bo na moje to możesz śmigać nawet statkiem kosmicznym ...
Żadne auto nie jest w 100% bezpieczne i bywa że fajne auta mają swoje wady i zalety tak jak wszystko ale naszcęście teraz jest taki wybór aut że każdy znajdzie coś dla siebie co odpowiada jego potrzebom i możliwościom portfela

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:33:07

ja nigdy nie mowilam ze moje jest 100% bezpieczne. Watpie ze auto nawet i za milion zł jest bezpieczne !!!!

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:38:10

To o bezpieczeństwie to było odnośnie posta Buby ... dopóki jeżdzi się bezpiecznie i inni jeżdzą bezpiecznie to nic się nie stanie ale w życiu róznie bywa więc na drodze odpowiada się nie tylko za siebie ale i za osoby trzecie ...

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 16:43:16

dokładnie....wszystko sie moze zdarzyc...

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 17:10:29

a ja zdecydowanie wolę rower :)

następna dyskusja:

jaki to rozmiar???