Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

auto dla kobiety.. jakie ?

17 lis 2008 - 11:02:49

zajebiste prócz TYLKO vw i bmw są ople typu astra 2, corsa, vectra .... o tych nowszysch nie musze chyba wspominać ;)

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

auto dla kobiety.. jakie ?

17 lis 2008 - 11:15:01

jak do tej pory byłam za małymi, wygodnymi i sportowymi autkami :) jak od wczoraj zakochana jestem w celice :) autko jak marzenie.. mnie osobiście podoba się tylko srebrna wersja :) Co prawda chłopak wytłumaczył mi, że nie ma takich osiągów jak inne auta, lecz myślę, że jak dla kobiety jest idealne :) ten kształt.. aj.. :) No i cena bardzo przystępna :) Co do tego zdjęcia to nie bardzo podoba mi się (i tu nie wykażę się swoją wiedzą :D) to takie z tyłu co odstaje :D:D wybaczcie, ale wyleciało mi z głowy, jak się to nazywa :D


auto dla kobiety.. jakie ?

17 lis 2008 - 11:20:06

SPOJLER :):) a autko faktycznie ładne ;):) kosztować pewnie tez kosztuje troszke ;/;/
Ja mysle zmienic w przyszlym roku na nowego vw Scirocco lub golfa 6 ...... piękne autka !!!

[embed_image e6594d0fb75c592ec1a87019da499b77]

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

auto dla kobiety.. jakie ?

17 lis 2008 - 11:21:48

o dzięki :) spojler :) miałam na końcu języka :D a kosztować nie kosztuje dużo.. jak na autko z 2001 roku widziałam oferty już od 20 tysięcy :)

auto dla kobiety.. jakie ?

18 lis 2008 - 00:27:12

alfa romeo mito, i faktycznie, jak któraś z WAs napisała w siedzeniach można zapomnieć o całym świecie... :)

auto dla kobiety.. jakie ?

22 lis 2008 - 14:27:18

energusia ja jezdze starym autobusem i sie nie chwale :)

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:25:08

Cytat
mardzente
energusia ja jezdze starym autobusem i sie nie chwale :)

hehe;D
dobra jestes,tak trzymać ;PPP

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:35:32

Dziewczyny Energusia ma tendencje do chwalenia się i tylko dużo gada... " a krowa która dużo ryczy mało mleka daje"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-24 13:36 przez anusiapp.

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:40:07

Cytat
anusiapp
Dziewczyny Energusia ma tendencje do chwalenia się i tylko dużo gada... " a krowa która dużo ryczy mało mleka daje"


chcesz to ci przesle zdjecie ;) ale pewnie nie bedziesz chciala bo wiesz ze sie zdziwisz ha ha

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:40:46

Cytat
flash
Cytat
mardzente
energusia ja jezdze starym autobusem i sie nie chwale :)

hehe;D
dobra jestes,tak trzymać ;PPP

Ż W :) chcesz wiedziec co to znaczy to napisz do mnie na priwie to ci wytłumacze !

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:46:28

Śmieszna jesteś i nie tylko ja mogę to potwierdzić ... a za zdjęcie podziękuję bo jak scirocco wygląda wiem a Ciebie nie mam ochoty oglądać!! A mnie nic nie jest w stanie zaskoczyc szczególnie TY

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:47:24



oto moje cudo !!!!!!!

Jednak krowa która duzo ryczy daj jeszcze wiecej mleka !!!!!

chirocco w przyszłe wakacje !!!
DZIĘKUJE :D:D:D

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:47:48

No i ze swojej strony przepraszam Bonzai bo doradzanie w sprawie auta poszło trochę nie w tym kierunku.

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:48:47

Buhaha chwalisz sie tylko nie wiem czym!!

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

auto dla kobiety.. jakie ?

24 lis 2008 - 13:54:33

1 - jesli chodzi o temat wątku, to nie cierpię zwrotu: auto dla kobiety. czy to znaczy, że jak się ma prawko, to nie można jeździć każdym samochodem, bo są s p e c j a l n e dla kobiet?! a my jakieś niedorozwinięte jesteśmy, i jednym samochodem bedziemy umiały jeździć, a innym nie?! ok, jedne są wygodniejsze, inne mniej, ale nie rozdzielajmy ich na: dla kobiet i dla mężczyzn. bo potem się wkurzamy na zwroty pt. "bab za kierownicą"
2 - czym się tu chwalić?!?! kupą blachy?!?! bez sensu. auto to auto, ważne żeby jeździło, a nie wyglądało. poza tym, energusia, jedno pytanko: skąd masz takie autko?

następna dyskusja:

Małgorzata Kożuchowska