Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

4 minuty temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

auto dla kobiety.. jakie ?

13 lis 2008 - 17:39:24

Peugot 206CC Cabrio w tym kolorze

:))

auto dla kobiety.. jakie ?

13 lis 2008 - 22:12:10

pewnie miala blache wymienioną ... niestety bardzo duzo kaczek było pranych !!! kolega tez zarzekał sie co do swojej az wkoncu wyszlo wszystko
ściągnij sobie tapicerke z tylu i zobacz co od wewnatrz ma.
kolega gadal ze hondy super,hondy nie gniją ... hehehe
Mysli ze honda to nie wiadomo co :)

15lat ma ????? kobieto nie myslisz o nowszym i mlodszym modelu kaczki ? to nawsza jest zajebista



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-13 22:20 przez energusia.

auto dla kobiety.. jakie ?

14 lis 2008 - 00:56:07

energusia
Re: auto dla kobiety.. jakie ? nowe

13 lis 2008 - 22:12:10 Zarejestrowany: 23 dni temu
Posty: 15

pewnie miala blache wymienioną ... niestety bardzo duzo kaczek było pranych !!! kolega tez zarzekał sie co do swojej az wkoncu wyszlo wszystko
ściągnij sobie tapicerke z tylu i zobacz co od wewnatrz ma.
kolega gadal ze hondy super,hondy nie gniją ... hehehe
Mysli ze honda to nie wiadomo co :)

15lat ma ????? kobieto nie myslisz o nowszym i mlodszym modelu kaczki ? to nawsza jest zajebista



Myśleć myśle ale dasz mi na nią pieniadze?????no widzisz....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poza tym passat tez Ci kiedys zerdzewieje!
a to ze mam 15 letni samochod to jakis wstyd czy co?
ciesze sie ze wogóle mam!!!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 172

auto dla kobiety.. jakie ?

14 lis 2008 - 11:46:47

Spokojnie moje Panie, nie ma się po co denerwować. Ja jeżdżę 13-letnim Oplem Astrą i kocham to auto ogromnie. Przejechało całą Europę kilka razy wzdłuż i wszerz. Strasznie mi się będzie z nim rozstawać, ale wiem, że kiedyś nadejdzie taki moment.

I generalnie nie jest raczej zgniły, jedynie lekko pordzewiały na przednich drzwiach przy kanalikach :)

auto dla kobiety.. jakie ?

14 lis 2008 - 13:50:26

Jeju dziewczyny ja zmieniałam autka jak rękawiczki miałam Opla Vectrę, Cinquecneto, Opla Tigrę a teraz jeżdże Audi i z niego jestem najbardziej zadowolona
Tigra jest za mała na impreze sie znajomi nie mieszczą;D a Audi mam w 1,9 TDI i jest super a do tego czerwone!! kocham ten wóz.

auto dla kobiety.. jakie ?

15 lis 2008 - 11:42:54

Dokładnie !!!!! Zdadzam się z poprzedniczką odn.AUDI :-))
Kilka lat jezdziłam Alfa Romeo i było świetnie - w fotelach się siedziało jak w "objęciach",wnętrze dopracowane i b.wygodne.Technicznie też mnie nie zawiodło.
Pózniej zaczęła się ERA właśnie AUDI,no cóż niemiecka precyzja I bezpieczeństwo. Było Audi B 3 -super wygodne,dużo miejsca i świetnie się prowadzi,teraz jest Audi A 3,lubie słuchać jego mowy,mruczy jak duży kocurek (diesel) i do tego w kolorze starego złota
MKNIE SIĘ NIMI JAK PO SZYNACH :-)) Gorąco polecam !!!!!!!!!!!

auto dla kobiety.. jakie ?

15 lis 2008 - 13:48:46

ja mam passacika b5 srebrnego na fajnych felgach,z leksusami z tyłu. 1.6 benzyna. Wole benzyne bo disle trykoczą jak traktory :) zajefajnie sie nim jezdzi noi wyposazenie ma super. a jesli chodzi o najlepsze auto dla baby to jest to zdecydowanie SMART

ja bym tam mogla miec dwu osobowe auto.co mnie interesuje czy znajomi sie beda gnieść w nim czy nie ;)
wazne zebym ja miala miejsce ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-15 13:49 przez energusia.

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 2/5

auto dla kobiety.. jakie ?

15 lis 2008 - 14:01:15

Treść posta została usunięta automatycznie

auto dla kobiety.. jakie ?

15 lis 2008 - 23:51:55

Enegrusia to nie portal do chwalenia się a Ty nie masz zielonego pojęcia o autach tyle tylko powiem. Zwykła przysłowiowa blachara z Ciebie.

A dla kobiety hmm zależy jak długo masz prawko, jaką wprawę w jeżdzie i czy bardziej Ci sie podobają małe zwinne autka czy duże.
Ja kocham duże wygodne auta ale dłudo się do nich nie przywiązuję więc ciągle zmieniam i ostatnio po Hondzie Civic Sedan (którą polecam) zmieniłam teraz na Audi A6 (które polecam jeszcze bardziej).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-15 23:53 przez anusiapp.

auto dla kobiety.. jakie ?

16 lis 2008 - 00:52:30

ANUSIAPP ja sie chwale ???? a ty w swoim poscie co wypisujesz.... chwalisz sie ze mialas jakas stara honde a teraz audi..... vw i bmw górą !!!!!!

ps zdziwilabys sie ile sie znam na autach w przeciwienstwie do ciebie ..... żałosne

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 2/5

auto dla kobiety.. jakie ?

16 lis 2008 - 12:27:51

Treść posta została usunięta automatycznie

auto dla kobiety.. jakie ?

16 lis 2008 - 12:44:14

No właśnie to nie portal do chwalenia się więc nie będę wykazywała się wiedza na temat aut bo to Ty zdziwiłabyś się ! i trochę inteligencji dziewczyno CIEBIE pisze się z wielkiej liter !

auto dla kobiety.. jakie ?

17 lis 2008 - 01:13:41

hehe<lol>
ja i tak jestem za Hondusia ;)

a ogólnie też mam kontakt z a6 i powiem ze jest zajebis**!!!
Jedziesz 180km/h a wogóle sie tego nie czuje....
u mnie w garazu stoi tez VW Golf 3 1.9 TDI no i tez nie narzekam :)

auto dla kobiety.. jakie ?

17 lis 2008 - 09:21:27

calibra, eclipse, nowa civiczka

następna dyskusja:

modny mezczyzna