Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Książka na jesienne wieczory

01 paź 2010 - 11:11:12

Październik się rozpoczął - czas na wybór jesiennych lektur! Jakie książki polecacie na długie jesienne wieczory? Zwłaszcza z nowości

Książka na jesienne wieczory

04 paź 2010 - 14:42:14

"Cień Wiatru" (już nie taka nowość) i na baaardzo długie wieczory "Lód" Dukaja

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 22:47:37

Cień wiatru polecam ale tych wieczorów chyba będzie więcej, a może by tak sprecyzować jaki gatunek i tym podobne.

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 22:48:32

JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ !!!!!!!!!!!! : )

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 22:53:34

Ja ostatnio czytałam "Wilgotne miejsca" ( niewiem czy tak dokładnie to sie nazywa bo czytałam w oryginale po niemiecku "Feuchtgebiete";) autorstwa Charlotte Roche. Książka jest strasznie obrzydliwa :P ale bardzo mi sie spodobała :D. Polecam dla osób o "mocnych nerwach" :P

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 22:57:34

Cytat
marlen90
Ja ostatnio czytałam "Wilgotne miejsca" ( niewiem czy tak dokładnie to sie nazywa bo czytałam w oryginale po niemiecku "Feuchtgebiete";) autorstwa Charlotte Roche. Książka jest strasznie obrzydliwa :P ale bardzo mi sie spodobała :D. Polecam dla osób o "mocnych nerwach" :P
A to po polsku idzie gdzieś dostać?

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:02:54

Serdecznie polecam książki Nicholasa Sparksa (np. Szczęściarz, Ostatnia Piosenka, Jesienna miłość) bądź też Guillaume Musso (np. Będziesz tam? , Uratuj mnie). Obaj panowie mają bardzo podobny styl, ich książki czyta się lekko i przyjemnie. ; )

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:06:11

Cytat
bocius4
Cytat
marlen90
Ja ostatnio czytałam "Wilgotne miejsca" ( niewiem czy tak dokładnie to sie nazywa bo czytałam w oryginale po niemiecku "Feuchtgebiete";) autorstwa Charlotte Roche. Książka jest strasznie obrzydliwa :P ale bardzo mi sie spodobała :D. Polecam dla osób o "mocnych nerwach" :P
A to po polsku idzie gdzieś dostać?

W ksiegarniach czy np.allegro napewno jest a w necie tez napewno bedzie wpisz w google.Ja znalazlam na chomikuj.pl
w kazdym bądź razie widziałam i czytałam fragmety po polsku

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:07:27

Jak ktoś lubi thrillery to polecam duet Douglas Preston i Lincoln Child.

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:07:29

ja polecam książkę Paulliny Simons "Jeździec miedziany" :) niesamowite opisy :D mimo, że nie lubie 2 wojny światowej ta książka pochłonęła mnie bez reszty :)

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:11:32

Mistrz i Małgorzata.

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:19:03

ODDECH,OCZY,PAMIĘĆ - eDWIDGE DANTICAT KSIĄZKA OPAETA NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH CZYTA SIĘ JĄ JEDNYM TCHEM POLECAM !!

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:20:42

Może Jonatan Caroll... wszystko tego autora czyta się dobrze, lekko w miarę i przyjemnie

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:23:23

Cytat
bocius4
Cień wiatru polecam ale tych wieczorów chyba będzie więcej, a może by tak sprecyzować jaki gatunek i tym podobne.
Wszystkie książki, jakie zostały wydane w Polsce autorstwa Carlosa Zafona- "Cień wiatru", "Gra anioła", "Marina"-nie będziesz mogła się oderwać
Cytat
claudynka22
ODDECH,OCZY,PAMIĘĆ - eDWIDGE DANTICAT KSIĄZKA OPAETA NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH CZYTA SIĘ JĄ JEDNYM TCHEM POLECAM !!
zlituj się... "na faktach autentycznych"... ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-05 23:24 przez october.

Książka na jesienne wieczory

05 paź 2010 - 23:24:02

Ptaszyna Lindy Holeman

Cytat
october
Cytat
bocius4
Cień wiatru polecam ale tych wieczorów chyba będzie więcej, a może by tak sprecyzować jaki gatunek i tym podobne.
Wszystkie książki, jakie zostały wydane w Polsce autorstwa Carlosa Zafona- "Cień wiatru", "Gra anioła", "Marina"-nie będziesz mogła się oderwać
Cytat
claudynka22
ODDECH,OCZY,PAMIĘĆ - eDWIDGE DANTICAT KSIĄZKA OPAETA NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH CZYTA SIĘ JĄ JEDNYM TCHEM POLECAM !!
zlituj się... "na faktach autentycznych"... ;(
Gra Anioła już tak nie wciąga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-05 23:25 przez bocius4.

następna dyskusja:

śmierć psa - ogromna pustka i żal...