Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak ją nauczyć ?

30 wrz 2010 - 14:42:59

Cytat
cukiereczek85
ja bym dala jej w tylek i kare na dworze z pol godzinki
nie cierpie jak pies lub inne zwierze robi na zlosc w domu
widzialam juz takie cos u kolezanki
smierdzialo jej z chaty jak z obory.

a jak sie obrazi?? to zryc nie dostanie i tyle
nie powinno zadne zwierze wlazic nam na glowe

ps kocham zwierzeta ale mam pewne zasady co do wychowania

Pies jest jak dziecko... dziecko też będziesz bić ??


--------------------------------------------------------------


Poza tym nie rozumiem dlaczego bije sie psa albo sie go karci za to że nasiusia czy zrobi grubszą sprawę...

Pieś nie rozumie, on nie podejdzie do Ciebie i nie powie Ci "ej Ty Piekna wex mnie wyprowadz na dwór bo chcę sobie siknąć" tam gdzie sika, podłóż mu gazete poza tym spryskaj jakims domestosem czy czyms zeby nie było czuć zapachu, pies pamięta i rozpoznaje po węchu gdzie się załatwiał dlatego mysli że tam wolno.
Musisz zmienić zapach żeby nie było czuć siusków.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-30 14:48 przez Atmosphere86.

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

Jak ją nauczyć ?

30 wrz 2010 - 14:43:15

ja z moja teez mam problem

wogole co to za teoria ze pies robi na zlosc ::o

ja mam jeszcze rocznego psa wiekszego od niej i myslalam ze szybciej zakuma o co chodzi ale u mnie problemem jest to ze ona na dworzu wogole nie chciala robic spacerowala i spacerowalam i nic wpadala do domu i w progu juz sikala :/ czekam tylko az w koncu zalatwi sie na dworzu wtedy bede ja chwalila i chwalila i ohy i ahy i moze zrozumie :D

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:22:38

Cytat
cukiereczek85
ja bym dala jej w tylek i kare na dworze z pol godzinki
nie cierpie jak pies lub inne zwierze robi na zlosc w domu
widzialam juz takie cos u kolezanki
smierdzialo jej z chaty jak z obory.

a jak sie obrazi?? to zryc nie dostanie i tyle
nie powinno zadne zwierze wlazic nam na glowe

ps kocham zwierzeta ale mam pewne zasady co do wychowania

jesteś nienormalna czy jak w pielucjhę narobiłaś to cię matka biła i na dwór wyrzucała? i żreć tez nie dostałaś jak płakałaś? nie kochasz zwierząt skoro chcesz się nad nimi znęcać i nawet nie próbujesz zrozumieć ich potrzeb i zachowań;/

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:30:27

o Saszka :) jeszcze sie nie nauczyla ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 09:32 przez kate52415.

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:40:12

Na szczęście nie miałam z moim Psiakiem takiego problemu. Latałam z nim na dwór co godzinkę- z zegarkiem w ręku i zawsze załatwiał się na dworze. Oczywiście zawsze nagradzałam go smakolem za załatwienie się na dworze. Jeśli zdarzyło mu się nasiusiać w domu (to była wyłącznie wina moja lub męża- niedopilnowanie), to przemywałam podłogę wodą z octem, żeby zmienić zapach i żeby znów nie siusiał w to miejsce. No i wszystkie dywaniki i chodniczki musiałam wyrzucić, bo pranie ich nie pomagało- zapach zostawał. Stopniowo w miarę jak rósł wyprowadzałam go co 2 godzi, co 3 godz. Efekt był taki, że w lipcuu, kiedy miał 3 miesiące wychodziłam z nim już tylko 3 razy dziennie, a wszyscy sądziedzi patrzyli na mnie jak na ufo ;) Powodzenia!

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:40:16

Ja mam pit bula, teraz ma juz 3 lata, ale siusial i robil kupke do okolo roku. Niechcem straszyc:) Ja swojego nauczylam najpierw sikac na szmatke, mial na podlodze stare przescieradlo i tylko tam sikal:) Jesli chcesz psa uderzyc w pupke to nigdy reka tylko jak juz gazeta ale lepiej tego unikac. Cierpliwosci troszeczke:) Niedlugo sie nauczy:) Zapach jest obrzydliwy WIEM!!! Pokazuj mu dalej co narobil, az wkoncu zrozumie:) Masz jakies zdjecie swojego skarba, jestem ciekawa jak wyglada ten maly szkodnik:)

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:41:03

ja mam 3-miesięcznego yorka i już potrafi sikać w określonym miejscu. W sklepie zoologicznym kupiłam takie specjalne chłonne pieluszki. Pani ze sklepu poradziła mi że, kiedy piesek gdzieś nasiusia to trzeba wytrzeć to właśnie tą pieluszką i rozłożyć ją w jakimś spokojnym miejscu w domu a piesek poczuje "swój zapach" i tam się będzie załatwiał. U mnie się to sprawdziło. A że mam piętrowy dom to piesek ma 2 pieluszki. Jedną na dole, drugą na górze. I sika tylko i wyłącznie na tych pieluszkach. Z tego co pamiętam to 7 pieluszek kosztowało 26 zł. Polecam!

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:49:56

To jest właśnie mój zbój :)

No, Kasiu niestety, ale jest jeszcze za głupia :D Ale jestem dobrej myśli ^^



Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:53:37

Pewnie że moczenie pyska w to co nasikał to najlepszy sposób mój pies po3 razach sie nauczyl i nic niema w tym dziwnego!!!

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:54:11

nie chodzi o to, żeby co 2 godziny chodzic ale psa brać pod pache i biec na dwór zaraz po przebudzeniu. Bo szczeniaki zazwyczaj tak siusiają. Co do "ulubionego" miejsca w kluchni to musicie to dobrze czyms wyczyscic bo jak zwierze czuje ze tam sie siusiało i bedzie to robil dalej.

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:56:35

Cytat
margo3
Pewnie że moczenie pyska w to co nasikał to najlepszy sposób mój pies po3 razach sie nauczyl i nic niema w tym dziwnego!!!

to jest okropne!!! Tobie tez mama wsadzała buzie w odchody,zebys zaczęła robić w nocnik??

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 09:57:36

Cytat
agniecha1502
nie chodzi o to, żeby co 2 godziny chodzic ale psa brać pod pache i biec na dwór zaraz po przebudzeniu. Bo szczeniaki zazwyczaj tak siusiają. Co do "ulubionego" miejsca w kluchni to musicie to dobrze czyms wyczyscic bo jak zwierze czuje ze tam sie siusiało i bedzie to robil dalej.


Po przebudzeniu też ją noszę :(

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 10:00:12

Cytat
_sonyy_
To jest właśnie mój zbój :)

No, Kasiu niestety, ale jest jeszcze za głupia :D Ale jestem dobrej myśli ^^

piekna ona jest :)

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 10:04:02

Cytat
_sonyy_
To jest właśnie mój zbój :)

No, Kasiu niestety, ale jest jeszcze za głupia :D Ale jestem dobrej myśli ^^

Jest przesliczna:) Ale widac ze niezly z niej gagatek bedzie... he he:) Nie rozmumiem wypowidzi jednej z dziewczyn ,,to jest okropne!!! Tobie tez mama wsadzała buzie w odchody,zebys zaczęła robić w nocnik??,, Piesek to nie jest niemowlak, wiadomo ze dziecko sika w pieluszke, wogole nie rozumiem tej wypowiedzi, a co do moczenia pyszczka w siuskach to jest to stary sprawdzony sposob:)

Jak ją nauczyć ?

01 paź 2010 - 10:06:59

Cytat
kate52415
Cytat
_sonyy_
To jest właśnie mój zbój :)

No, Kasiu niestety, ale jest jeszcze za głupia :D Ale jestem dobrej myśli ^^

piekna ona jest :)



Jak widać uroda nie idzie w parze z rozumem ;D

następna dyskusja:

Książka na jesienne wieczory