Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oko mojego kota. POMOCY!!!

10 sie 2010 - 14:06:57

Hej.. dzisiaj ok. pierwszej mój kot mało co nie udusił się w oknie ;/ (chciał wejść do domu) ja tego nie widziałam ale na szczęście mój brat z babcia go odratowali.. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że na jednym oku ma taki jakby śluz do połowy oka. Będę miała możliwość pojechania z nim do weterynarza dopiero za kilka godzin więc pomóżcie mi jeśli coś wiecie o tym czy to oko się zagoi ? Wiem, że zaraz uznacie że trzeba z tym do weterynarza ale chwilowo nie mam takiej możliwości.. Jeśli któraś się na tym zna to błagam napiszcie. Dodam że jest to mały kotek, ma kilka miesięcy.. Już godzinę po tym zdarzeniu normalnie jadł, teraz śpi więc chyba jego stan nie jest poważny. Tylko to oko.. Z góry Wam dziękuję.

oko mojego kota. POMOCY!!!

10 sie 2010 - 16:45:59

Zadzwoń do weterynarza i zapytaj się jakie krople możesz kot podać

oko mojego kota. POMOCY!!!

10 sie 2010 - 16:49:35

mozesz delikatnie przetrzec mu oczko rumiankiem.to zlagodzi napewno ,a nie zaszkodzi.jezeli mowisz ze jedziesz do weterynarza to rumianek do tego czasu piwinien starczyc

oko mojego kota. POMOCY!!!

11 sie 2010 - 16:40:36

Ja słyszałam że rumianek podrażnia ale są różne opinie zamiast rumiankiem lepiej mocno zaparzoną zwykłą herbatą.

oko mojego kota. POMOCY!!!

11 sie 2010 - 16:42:49

hej moj kot teztak kiedys mial i przemywalam mu oko rumiankiem wlasnie, jakos mu nie zaszkodzilo, przez te kilka godzin moze jeszcze bardziej mu zajsc to oko , nie panikuj weterynarz pomozei oko powinno wrocic do normy

oko mojego kota. POMOCY!!!

11 sie 2010 - 23:32:45

No dlatego napisałam, że na temat rumianku chodzą różne opinie ;>
Byłaś już może z kotkiem u weta? Może zamiast go wypuszczać na dwór zabezpiecz balkon i niech tam sobie siedzi na następny raz wracając bądź próbując się wydostać może nie mieć tyle szczęścia :(

oko mojego kota. POMOCY!!!

20 sie 2010 - 16:14:47

dzięki dziewczyny. i sorki że dopiero teraz odpisuję.. tak byłam u weterynarza i już jest ok, przepisał takie krople (nie pamiętam nazwy), wszystko wróciło po nich do normy ;)

następna dyskusja:

pomóż mojemu pieskowi :(