Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

3 minuty temu

zakupy internetowe

28 minut temu

Budowa domu

32 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,
Czy jest tu ktoś kto adoptował zwierzaka ze schroniska bądź posiada informacje jak wygląda takie przygarnięcie pieska do domu? Mógłby mi ktoś to opisać z doświadczenia?

moi rodzice przygarnęli, jak miałam 5 lat :D
i do dzisiaj psiuńcio jest z nami :D
ale już jest chora :(
jest najukochańszym psem świata,
nigdy nic nie zjadła, nie narobiła w domu, nic,
ale nie wiem jak to wygląda,
sama bym się nie wybrała do schroniska chyba,
bo bym zaraz wszystkie te psy zajumała :D

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

mam psa zmschroniska w którym pracowałam, ktoś wrzucił psiaka do zaspy bez szmaty ani pudełka poprostu szczenika do zaspy wrzucił go w schronisku by nie dał rady musial miec stała opieka wiec wzielam go niby na chwile ale został wabi sie axel

Cytat
kaam_
moi rodzice przygarnęli, jak miałam 5 lat :D
i do dzisiaj psiuńcio jest z nami :D
ale już jest chora :(
jest najukochańszym psem świata,
nigdy nic nie zjadła, nie narobiła w domu, nic,
ale nie wiem jak to wygląda,
sama bym się nie wybrała do schroniska chyba,
bo bym zaraz wszystkie te psy zajumała :D

fajna laska z ciebie musi być.

ja juz miałam kilka psiaków ze schroniska. moi rodzice co rusz zabierali jakieś starego psa żeby mógł umrzeć w spokojnym domu a nie w schronisku. tak że przynajmniej przez dwa lata miał rodzinę. nie wiem jak to niestety wygląda, ale powodzenia. psiaki ze schroniska są zawsze cudowne, bo są wdzieczne za uczucie którym ktoś je obdarza. zwykle to skrzywdzone zwierzaki

niezweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

ja nigdy nie przygarnelam ze schroniska zwuerzaka..ale 10 lat temu pod moja klatka siedzial maly kotek,szlam wtedy z mama i babcia..wyciagnelam do niej raczki a ta to po prostu przyszla do mnie,wiec chcialam juz koniecznie ja miec..mama sie zastanawiala ,babcia mowila zeby wziac na noc ja.No i juz tak zostala..tylko tata sie przestraszyl jak wszedl do lazienki i jego slowa brzmialy tak '' co to ku*** ma byc? '' oo nie albo kot albo ja ;d a my wszyscy kooooot ;;d;d;d;d;d;d;d no to juz tak u nas zostala ;D hehe. ^^

zweryfikowana
Posty: 736
Ostrzeżenia: 1/5

Ja miałam psa ze schroniska :)
Alaskan malamute- bardzo duży pies ale łagodny. Był super, naprawdę ! Miałam go chyba 9 lat.
Niestety był stary zaczął chorować, nie mógł chodzić nawet się podnieść, całą noc skuczał i w ten wtorek uśpiliśmy go...

niezweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
karo959
Ja miałam psa ze schroniska :)
Alaskan malamute- bardzo duży pies ale łagodny. Był super, naprawdę ! Miałam go chyba 9 lat.
Niestety był stary zaczął chorować, nie mógł chodzić nawet się podnieść, całą noc skuczał i w ten wtorek uśpiliśmy go...


przykro mi.

mam kuzynke starszą ode mnie ma już trzeciego psa ze schroniska i uważa że są to najwdzięczniejsze psy, coś w tym jest one czują pomoc od drugiego człowieka i się odwdzięczają, wiem że nie ma problemu aby zaadoptować, jest tez dużo stron z ofertami, poszukaj sobie gdzies blisko Ciebie.

tez mam pieska ze schroniska:)
kochana NUKA sie wabi :) jest takim mieszancem dobermana a;e ma ogon :) jest sliczna
przywiozlam ja do nas do domu z wroclawia bo tam studiowalam i nasz poprzedni 17 letni piesek odszedl rodzice mi pozwlili wziac ze schroniska psiaka - mowili wez jakiegos malego pieska :) hehehe a jak z nim przyjechalam to sie za glowe zlapali
ale teraz wszyscy ja kochamy i jest bardzo madra! na poczatku bylo ciezko bo byla bardzo strachliwa a teraz to obronca domu :)
polecam wszystkim psiaki ze schroniska - cudowne uczucie gdy widzisz jak sie piesek cieszy z nowego domu gdzie jest kochany i rozpieszczany.
idizesz do schrniska wybierasz psiaka - placisz jakies groszowe sprawy oni spisuja twoje dane i daja ci ksiazeczke pieska -
piesek jest twoj :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-07 11:17 przez ptasiek84.

zweryfikowana
Posty: 736
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kosialeonder
Cytat
karo959
Ja miałam psa ze schroniska :)
Alaskan malamute- bardzo duży pies ale łagodny. Był super, naprawdę ! Miałam go chyba 9 lat.
Niestety był stary zaczął chorować, nie mógł chodzić nawet się podnieść, całą noc skuczał i w ten wtorek uśpiliśmy go...


przykro mi.

ale super był na serio. nigdy nie narobił w domu, niczego nie zniszczył. i szkoda go było usypiać, ale lepsze to niż jakby miał tak cierpieć.

Cytat
booonia
Cytat
kaam_
moi rodzice przygarnęli, jak miałam 5 lat :D
i do dzisiaj psiuńcio jest z nami :D
ale już jest chora :(
jest najukochańszym psem świata,
nigdy nic nie zjadła, nie narobiła w domu, nic,
ale nie wiem jak to wygląda,
sama bym się nie wybrała do schroniska chyba,
bo bym zaraz wszystkie te psy zajumała :D

fajna laska z ciebie musi być.

ja juz miałam kilka psiaków ze schroniska. moi rodzice co rusz zabierali jakieś starego psa żeby mógł umrzeć w spokojnym domu a nie w schronisku. tak że przynajmniej przez dwa lata miał rodzinę. nie wiem jak to niestety wygląda, ale powodzenia. psiaki ze schroniska są zawsze cudowne, bo są wdzieczne za uczucie którym ktoś je obdarza. zwykle to skrzywdzone zwierzaki



dlaczego? o_o
to tak ironicznie? to pierwsze zdanie ;p

Ja mam psa z adopcji, moi rodzice też.
Moją sunię znalazłam na allegro a Kaję rodziców na dogomanii.
Musisz wybrac sobie psiaka i podpisac umowę adopcyjną.
Ja nie widzę sensu kupowania psów. Bo jak można sobie kupic przyjaciela?
No i jest tyle cudownych potrzebujących miłości zwierzaków... Nie zastanawiaj się nawet :)

Do założycielki watku a co ze zdrowiem Twojego psa?, byłaś z nim u wet. bo teraz zauważyłam, że założyłaś nowy wątek

Cytat
manga24
Ja mam psa z adopcji, moi rodzice też.
Moją sunię znalazłam na allegro a Kaję rodziców na dogomanii.
Musisz wybrac sobie psiaka i podpisac umowę adopcyjną.
Ja nie widzę sensu kupowania psów. Bo jak można sobie kupic przyjaciela?
No i jest tyle cudownych potrzebujących miłości zwierzaków... Nie zastanawiaj się nawet :)

właśnie chciałam zapytać co to jest ta umowa adopcyjna? na czym ona polega?

ja przygarnęłam pieska ze schroniska, ja akurat znalazłam mojego psiaka na stronie internetowej schroniska, pojechałam zobaczyłam go i się zakochałam, był trochę przestraszony na początku, ale pobawiłam się z nim tam na miejscu i potem już mnie nie odstępowała na krok:)
jeżeli chcesz adoptować zwierzę ze schroniska musisz być pełnoletnia, ponieważ wypełnia się papiery (zapisuje się miejsce zamieszkania nowego właściciela), w niektórych schroniskach trzeba dać jakąś kwotę pieniędzy na rzecz schroniska (ja dałam 50zł - choć to kropla w morzu)
psy z tamtą chyba najbardziej potrafią się odwdzięczyć miłością :)

następna dyskusja:

ZA CZY PRZECIW?