Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 11:25:00

hej dziewuszki, zastanawiam sie nad kupnem brytyjczyka krotkowłosego, czytałam juz chyba wszystkie forum o tych kotach, wzorce opisy itd, zdania na jego temat sa podzielone, min.że to kot wredny brudas i nie warto kupić jego, może ma któraś z was takiego?? fajny? warto kupić??



KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 11:30:36

ja niestety nic nie wiem podobijam, ale mi sie marzy pers - niestety moj pies nie nawidzi kotów...

KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 22:14:26

Wejdź sobie na miau.pl tam są hodowcy to na pewno odpowiedzą Ci na pytania :)

KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 22:17:48

oj tam zaraz wredny :D wygląda na takiego milusińskiego :D:D

KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 22:17:27

Ja mam :) Amelke :) wcale nie jest wredny no chyba ze ja naprawde zezloscisz. Napewno nie zgodze sie z tym ze jest brudas, moja jak ma choc troszke brudno w kuwecie to sie nie zalatwi, straszny czyscioch!

KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 22:23:36

Ja mam 2 :) Brudas? pierwsze słyszę ;p A z tą wredotą to zależy jak się trafi, każdy kot ma inny charakter ;p Mój pierwszy brytyjczyk ma charakter taki, że da się pogłaskać, wymiziać i w ogóle jeśli on chce, ale jak mu nie pasuje to ucieka i się chowa ;p Drugi znowu odwrotnie, przychodzi, wskakuje na kolana, mruczy, słodziak :) Ale to też zależy od początkowego wychowania, jeśli kotek od urodzenia był głaskany i kochany to będzie raczej miziakiem. Także najlepiej kupować w sprawdzonych hodowlach ;p Według mnie najpiękniejsza rasa kotów :) Jeśli chcesz coś wiedzieć więcej to napisz na priv. Dodaję fotki moich pociech ;) Kremowy ma rok, a niebieski ma 10 tygodni. ^^



KOT BRYTYJSKI- ma ktoś ??

01 lip 2010 - 22:30:53

ja miałem :P już nie :D

następna dyskusja:

Czarny kotek ;)