Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:35:49

Cytat
eda27
JA NA PIERWSZY TANIEC WYBRAŁAM PIOSENKĘ FARBY - CHCĘ TU ZOSTAĆ
SLICZNA I PASUJE DO OKAZJI POLECAM
to właśnie była piosenka na nasz drugi taniec bo pierwszy to był walc wiedeński z układem hehehe taka nowinka dla gości

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:37:18

kancelaria "zabiorę Cię" to piękna piosenka.na weselu mojej siostry aż mi łzy poleciały ze wzruszenia gdy na nich patrzyłam i słyszałam słowa tej piosenki.
ale może to być poprostu piosenka którą lubią oboje.

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:40:14

Cytat
maja11

Super piosenka !!!. Drażni mnie gdy zespół muzyczny na weselu śpiewa po angielsku znane utwory i robi to beznadziejnie. Czemu coraz żadziej po prostu nie gra się na instrumentach znanch melodii?

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:42:08

Ja proponuje Kindla "z kimś takim jak Ty" lub nieśmiertelną ale jakze piękną piosenkę Jantar "Przetańczy z Tobą chce.."

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:42:15

Cytat
campanile_24
Cytat
magdallena
Cytat
maja11
jak na wesele to ZONO MOJA ,taka bedzie teraz u mojego brata,u mie na weselu byla WINDO DO NIEBA:)



O ile pamiętam "windą do nieba" nie jest optymistyczną piosenką, która nadawałaby się na wesele...

"Mój piękny panie, ja go nie kocham- taka jest prawda..."


Nie wybrałabym tego na pierwszy taniec na weselu.

A co do "Żona moja"- trochę wsiurskie, ale może być ;-) Jak kto lubi.



sa gusty i gusciki mi sie podobala a to najwazniejsze:)))))))
dziekuje za te słowa
ja tylko mam taka uwagę piosenka zespołu dwa plus jeden "windą do nieba" jest naprawde piekna fajna melodia ale opowiada o dziewczynie, która kocha innego a ślub bierze z innym, także mało "fajny tekst" jeśli chodzi o pierwszy taniec

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:42:44

My z mężem na swój pierwszy taniec wybraliśmy piosenkę Louis'a Armstronga "What a wonderful world". Wszyscy byli zachwyceni:) Walc ślicznie współgra z melodią piosenki...:) powodzenia w wyborze:)

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:43:45

Cytat
maja11
Cytat
campanile_24
Cytat
magdallena
Cytat
maja11
jak na wesele to ZONO MOJA ,taka bedzie teraz u mojego brata,u mie na weselu byla WINDO DO NIEBA:)



O ile pamiętam "windą do nieba" nie jest optymistyczną piosenką, która nadawałaby się na wesele...

"Mój piękny panie, ja go nie kocham- taka jest prawda..."


Nie wybrałabym tego na pierwszy taniec na weselu.

A co do "Żona moja"- trochę wsiurskie, ale może być ;-) Jak kto lubi.



sa gusty i gusciki mi sie podobala a to najwazniejsze:)))))))
dziekuje za te słowa
ja tylko mam taka uwagę piosenka zespołu dwa plus jeden "windą do nieba" jest naprawde piekna fajna melodia ale opowiada o dziewczynie, która kocha innego a ślub bierze z innym, także mało "fajny tekst" jeśli chodzi o pierwszy taniec





cos zle poszlo:)

sa gusty i gusciki mi sie podobala a to najwazniejsze :))))))))

zweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:45:49

Piosenka: Wojciech Dmochowski "Odmierzam czas" sliczna jest ja mialam ja na slubie na pierwszy taniec.

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:48:42

Cytat
kela
Cytat
maja11

Super piosenka !!!. Drażni mnie gdy zespół muzyczny na weselu śpiewa po angielsku znane utwory i robi to beznadziejnie. Czemu coraz żadziej po prostu nie gra się na instrumentach znanch melodii?

bylam na takim weselu ,gdzie spiewali po angielsku tragedja mowie wam jak o tym pomysle to nawraca mi bol glowy :))

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:50:27

My mieliśmy "Nothing's gonna change my love for you" Mendez czy jakoś tak śpiewa, też klasyka, jak dla mnie .

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 10:50:58

jak widac zdania sa podzielone;) kazdemu podoba sie cos innego;) trudna decyzja ale chyba zostane przy piasku bo obojgu nam sie podoba i slowa tez pasuja idealnie ... i fajnie sie przy niej tanczy;))) ale moze jeszcze zmienie zdanie poslucham dokladnie tych piosenek jakie daliscie propozycje;) dzieki;*

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 11:04:55

na wesele? tylko to [url=http://

]extreme - more than words[/url] tyyyyyyyylko to.
:)

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 11:08:32

Cytat
maja11
jak na wesele to ZONO MOJA ,taka bedzie teraz u mojego brata,u mie na weselu byla WINDO DO NIEBA:)

Byle nie windą do nieba, ta piosenka jest o nieszczęśliwej miłości i wyjściu za mąż z przymusu.

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 11:10:25

a ja kocham to - Offside - Wiatr od słońca... uwielbiam tekst tej piosenki! ale chyba na pierwszy taniec troszkę się nie nadaje ;))




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-07 11:12 przez kasiek87.

jaka PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC???:)

07 mar 2009 - 11:15:02

Cytat
didi0701
Cytat
dzajwona
UWAGA !!

Ja proponuję to:




zajebiste :)))

O! hahaha... Początek piosenka z filmu "Uwierz w ducha", a potem hahaha... Ale się uśmiałam;) Układ pierwsza klasa:D

aaa... genialne !!! :D:D:D

następna dyskusja:

ULUBIONA PIOSENKA