Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

39 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:26:53

Co o tym myslicie...?
Kolega mojego chlopaka ma w srode urodziny, chlopaki postanowili isc do klubu go-go, popatrzec na tanczace dziewczyny, mój chlopak nie chce isc ze wzgledu na mnie i nie potrafi pojac ze mi to nie przeszkadza... gdy opowiadzialam o tym kolezance ta zaczela mi wspolczuc ze jaka ja jestem biedna ze moj facet to swinia etc.... dopiero gy powiedzialam jej ze to ja chce by tam poszedl bo to nic zlego a on boi sie ze mnie to zrani to sie zdziwila... czy Wy mialybyscie cos przeciwko?

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:31:04

ja jestem przeciwko, gdyby moj facet poszedl do takiego klubu to mial by powazne klopoty;D podziwiam Cie ze masz do tego takie podejscie!;) nie przeszkadza Ci to ze on bedzie na nie patrzyl?podziwial itp???

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:31:36

Bombon, ja tez bylabym sklonna sie zgodzic. Uwazam, ze to tylko poswiadczenie o tym, ze wiesz, ze chlopak kocha tylko Ciebie i zadne panienki rozbierajce sie na scenie i krecace tylkiem, tego nie zmienia.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:33:36

Ja w zyciu bym sie nie zgodzila zeby moj poszedł do klubu go-go:)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:34:26

ja takze bym nie miala nic przeciwko pod warunkiem że trzymałby łapki przy sobie :)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:34:46

jakby mój facet poszedł do klubu go-go ja bym nie była gorsza i poszłabym na męski striptiz;) dlatego wiem, że na pewno nie pójdzie do takiego klubu;)

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:35:29

jakby moj chlopak poszedl...olaboga to byly <killer>.. zabiłabym!

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:36:28

wow ale masz faceta! :) tylko pozazdroscic :) No powiem Ci ze pewnie mój facet mogłby pojść ale nie wiem czy bym sie z tym dobrze czula :P

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:36:30

ja w sumie nie wiem co zobilabym;// pewnie pozwolilabym, ale w ten wieczor musialabym wyskoczyc z kolezankimi na jakiegos drina zeby o nim nie mylec;// poza tym na zwyklych dyskotekach tez jest duzo panienek polnagich;// nic nadzwyczajnego w sumie gola laska tanczaca na rorze.... tym bardziej ze niektore takie dziewczyny sa -------------> gorzej niz przecietne... no ale nie wiem;// jednak zazdosc to paskuna rzecz heheheh

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:36:50

hmm ale seks, nagie kobiety sa wszedzie, on nie musi tam isc by je ogladac, wystarczy wejsc na redtube;p czy jakakolwiek inna strone, poza tym co z tego ze bedzie patrzyl, popatrzy ale wroci do mnie, to nic zlego tym bardziej ze to co niektore dziewczyny wyprawiaja przy tych rurach to naprawde jest wyczyn. Ja tez ostalam tam zaproszenie ale niestety nie moge z powodu terminu wiec nie wize powodu by mowic "ja nie moge Ty tez zostajesz" no przeciez to nie moja wlasnosc tylko partner. Zreszta wiem ze kocha mnie i to mi wystarczy.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:37:47

podoba mi się podejście Twojego chłopaka do sprawy, to o czymś świadczy.
Osobiście byłoby mi dość przykro gdyby mój facet poszedł do tego typu lokalu.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:37:54

Faceta masz świetnego, skoro tak myśli o Tobie. Nie rozumiem gdzie tu jakiś problem.
Pomyśl, jakbyś się czuła siedziąc sama w domu z myślą, że własnie jakaś niunia wymachuje Twojemu facetowi tyłkiem czy biustem przed nosem, a on się ślini na jej widok? (musiłaby być gejem gdyby nie) Sama chyba wiesz jakie tam są panienki i co umieją , każdy na to by poleciał.
A, że Twój facet nie chce iść to ja nie widze żadnego problemu.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:39:04

Gdyby był to jednorazowy wypad z okazji urodzin czy wieczoru kawalerskiego, zgodziłabym się.

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:39:53

Cytat
kamila1987
wow ale masz faceta! :) tylko pozazdroscic :) No powiem Ci ze pewnie mój facet mogłby pojść ale nie wiem czy bym sie z tym dobrze czula :P

oj mam, kochanego, czasem az mysle ze jedyna jego wada jest to, ze ja ich nie widze... to trudne naprawe, ale z innej strony swiaomosc ze masz swoj wlasny skarb to cos wyjatkowego, latego czasem skarb powinien zaszalec, a on nie chce...;p

Twoj facet w klubie go-go?

28 lut 2009 - 12:46:02

Cytat
carioke
Faceta masz świetnego, skoro tak myśli o Tobie. Nie rozumiem gdzie tu jakiś problem.
Pomyśl, jakbyś się czuła siedziąc sama w domu z myślą, że własnie jakaś niunia wymachuje Twojemu facetowi tyłkiem czy biustem przed nosem, a on się ślini na jej widok? (musiłaby być gejem gdyby nie) Sama chyba wiesz jakie tam są panienki i co umieją , każdy na to by poleciał.
A, że Twój facet nie chce iść to ja nie widze żadnego problemu.

ja tez nie uwazam ze reakcja mojego faceta to problem, jak najbardziej to doceniam bo raz jeszcze udowodnil mi ze jestem najwazniejsza w jego zyciu, ale dla mnie (znajac go oczywiscie juz bardzo dobrze) to napewno nie problem, pewnie ze gdyby byl to taki "pies na baby" to absolutnie bym sie nie zgodzila, ale on naprawde jest wierny, moge dac sobie uciac glowe za to ze mnie nie zdradzi, ze by tych dziewczyn nie dotykal i w ogole, dlatego dla mnie to tak jakby poszli do zwyklego klubu, gdy wychodzi z kolegami a laska chce od niego numer to odpowiada ze bardzo chetnie da jej numer buta, albo ze jego numer ma tylko jego ksiezniczka, to chyba to ze mu tak ufam sprawia ze nie mam obiekcji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-28 12:46 przez BonbonGirl.

następna dyskusja:

Ulubiona pozycja w sypialni