Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:02:11

witam moja kumpela poznala faceta jakies dwa lata temu,nie chodzila z nim pare razy sie z nim spotkala,a wiekszosc to tylko smsy.tylko wedlug mnie ten facet ja olewa pisze do niej kiedy tylko on chce, czesto jej nie odpisuje ,czasem potrefi sie nie odzywac przez dwa miesiace a za jakis czas znowu pisze prosi o spotkanie,czasem tez bywa tak ze sie umowi i nie przyjezdza a po czasie znowu do niej pisze tak jakby sie nic nie stalo co myslicie o takim gosciu? bo wedlug mnie jakby mu zalezalo inaczej by sie zachowywal jak to powiedzialam kolezance to ona sie obrazila czy nie mialam racji pomozce!!!dodam ze ona ma 26 lat a on 29 no ale zachowanie maja dziecinne co o tym myslicie?

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:04:00

o matko... współczuję..może chodzi tylko o sex??

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:07:18

Matko z takim to najlepiej od razu dać sobie spokój.
Ale koleżanka pewnie jest ślepo zakochana i nie dziwne że się obraziła.
Ale może nie znasz całej sytuacji?

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:10:26

Koleś jest totalnym egoistą!!! a takich powinno się szerokim łukiem omijać! albo prowadzi podwójne życie...co ta koleżanka o nim wie?

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:12:16

myślę, że ...... szkoda na niego czasu ;)

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:13:22

no moze i nie znam ale czy takie zachowanie pokazuje ze mu zalezy? wiem ze ona to jest zakochana i wogole w siodmym niebie jak on sie odezwie , i moze on to wykorzystuje bo ona zawsze czeka

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:15:14

bez obrazy ale jakas naiwna ta kolezanka, tzn.milosc jest slepa

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:15:59

Eh kompletny palant. Wykorzystuje to, że Twoja kumpela jest w nim zakochana. Nie cierpię tego typu facetów. Z doświadczenia wiem, że nic z tego nie wyjdzie.

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:16:35

TO JASNE JAK SŁOŃCE ŻE GOŚĆ MA INNĄ DZIEWCZYNE

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:18:50

Lepiej odradz kolezance znajomosc z tym panem....wciagnie sie w takie cos o ile sie juz nie wciagnela....moze on ma gdzies tam swoje zycie,rodzine,dom a ona jest tylko tak o na urozmaicenie...moze ma takich wiele ktore czekaja na jego jednago smsa....wpakowala sie w gówno i napewno nie bedzie jej łatwo o nim zapomniec i z tego wybrnac ale jestem pewna ze jest tak jak sadze...znam takich kolesi....tu bajera,jakis kwiatek,prezent,komplement a w domu dwojka rozwrzeszczanych dzieci...Przykre ale prawdziew...niech ucieka jak najdalej sie da :((

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:20:40

Cytat
wikiWIX
TO JASNE JAK SŁOŃCE ŻE GOŚĆ MA INNĄ DZIEWCZYNE
wg mnie nawet żonę

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:23:55

no pewnie ma kogos na boku

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:31:33

Ja np miałam taką sąsiadkę, starsza kobieta , chyba nawet starsza od mojej babci;). I przychodził do niej bardzo czaęsto taki facet - nie był jej mężem, ale jakiś czas temu dowiedziałam się przez przypadek że on ma żonę, tylko że na innym osiedlu naszego miasta... Ona pewnie nic o tym nie wiedziała... No cóż...
Dziewczynie trzeba współczuć, bo niestety trudno jest coś poradzić, a facetowi trzeba życzyć, żeby jemu ktoś tak kiedyś zrobił!

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:33:59

Cytat
chomiq
Ja np miałam taką sąsiadkę, starsza kobieta , chyba nawet starsza od mojej babci;). I przychodził do niej bardzo czaęsto taki facet - nie był jej mężem, ale jakiś czas temu dowiedziałam się przez przypadek że on ma żonę, tylko że na innym osiedlu naszego miasta... Ona pewnie nic o tym nie wiedziała... No cóż...
Dziewczynie trzeba współczuć, bo niestety trudno jest coś poradzić, a facetowi trzeba życzyć, żeby jemu ktoś tak kiedyś zrobił!

A sadzisz ze taka szuja ktora tak traktuje druga osobe by sie przejela takim czyms ?? Nie sadze ... :((

co o nim myslicie

09 lut 2009 - 15:35:27

Cytat
JagOdziaA
Cytat
chomiq
Ja np miałam taką sąsiadkę, starsza kobieta , chyba nawet starsza od mojej babci;). I przychodził do niej bardzo czaęsto taki facet - nie był jej mężem, ale jakiś czas temu dowiedziałam się przez przypadek że on ma żonę, tylko że na innym osiedlu naszego miasta... Ona pewnie nic o tym nie wiedziała... No cóż...
Dziewczynie trzeba współczuć, bo niestety trudno jest coś poradzić, a facetowi trzeba życzyć, żeby jemu ktoś tak kiedyś zrobił!

A sadzisz ze taka szuja ktora tak traktuje druga osobe by sie przejela takim czyms ?? Nie sadze ... :((



WYKORZYSTAC RZUCIC I PRZYDEPTAC JAK PETA!!!:D:D:D]:->

następna dyskusja:

Wakacje