Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 kwi 2009 - 15:04:39

bruneci, krotkie wlosy, ciemne oczy, karnacja normalna ale jesli facet pojdzie sobie na solarium tez dobrze :) oczywiscie z umiarem ...
Oczywiscie facet musi byc zadbany , ale nie znaczy to ze bedzie dbał o siebie zbyt mocno ;P facet musi byc meski, musi byc facetem... metroseksualisci odpadaja :D ... Hmm pozatym lubie silnych mezczyzn, dobrze zbudowanych co nie oznacza ze musi miec biceps jak Pudzian:) chociaz takich tez lubie.. hehe a wiem ze w sumie z tych dziewczyn ktore znam , wiekszosc woli "mniejszych" chlopakow:) ja lubie takich poniewaz juz tak mam,czuje sie przy takim bezpieczna .. niewiem jak inaczej to opisac :) kwestia gustu.
Moj aktualny facet nie ma ciemnych wlosow tylko ciemny blondyn, ale tez krotko sciety , wysoki i dobrze zbudowany:) i taki mi sie strasznie podoba :) pozdrawiam ;D

zweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 kwi 2009 - 15:07:45

Ja uwielbiam brązowe oczy.
Dla mnie podstawa.
I każdy mój facet takie miał :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 kwi 2009 - 15:08:57

Na pewno tych bardziej męskich niz w typie metroseksualnych lalusi. Takich, ktorzy wiedza jak sie ubrac, ale nie interesuja sie moda :) Wyzszych od siebie (jednak jest w tym cos, ze przy wyzszym facecie kobieta czuje sie bardziej kobietą). A przede wszystkim mądrych i dobrych :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-09 15:09 przez godzinaczwarta.

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 kwi 2009 - 16:56:49

wole dobrze zbudowanych ale nie jakis tam kulturystow poprostu taki w sam raz bez przesady z miesniami bo to juz jest troche oblesne
szczerych z poczuciem humoru

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 kwi 2009 - 17:02:47

brunet, czarne oczy serce jak jeszcze ma luzny styl to juz wogole...

Jakich Facetów Lubicie?:)

10 kwi 2009 - 23:18:45

A ja powiem tak - niech tylko postara się depilację nóg i pewnych innych ważnych części ciała, bo futrzaka nie chcemy... taki mężczyzna "tradycyjny" to obleśne stworzenie, naprawdę nie tknęłabym takiej włochatej np. nogi....

a ubrankami powinien się interesować, żeby jakś wygląąć ładnie i nie zdawać się tylko na własną matkę w tej kwestii ^^
i duży musi być! mężczyzna jako całość oczywiście ! :)) czyli wysoki, a przynajmniej wyższy ode mnie i poćwiczony trochę ale w żadnym wypadku jakiś kulturysta ! i miła twarz,delikatna, żadne ostre czy kwadratowe rysy... i średniej długości włoski, żaden żel ! miękie i ładne i by można je było dotknąć kiedy si.e chce nie ryzykując okrzyku "moja fryzura! 5 minut ją robiłem ! '

Jakich Facetów Lubicie?:)

11 kwi 2009 - 21:51:47

ja lubię facetów ze stylem i zakochanych we mnie:) ostatnio mi koleżanka uświadomiła, że pociągają mnie palacze;P Jeszcze dłuższe, kręcone włoski i cigarette:P mrau! Lekko opalony... no i zgadzam się że wysoki! zbudowany, lekko:PP James Morrison!!serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-14 21:18 przez dollrace.

następna dyskusja:

Co sadzicie o tym facecie??