Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 21:58:43

Cytat
Gollum
A ja uwielbiam kudłatych facetów xDDD :P
Mocne, ciemne i gęste owłosienie na nogach i rękach serce333333
Aaaa no i lubię takich do których można się przytulić nie obijając o ich żebra -.- nawet więcej takich... hmmm.. grubszych ale nie grubych ;D

haha polecam pana mariana hydraulika :D

zweryfikowana
Posty: 1.468
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:05:36

Mnie się podobają faceci chudzi :)
Uwielbiam tatuaże (ale tatuaż musi być ładny a nie byle co, może mieć nawet pół ciała wytauowane ja się nie obraże) :)
Ubrany sportowo, luźno,ale krok w kolanach to jest dobry dla 15latków.
Generalnie ostatnio znalazłam idealnego kandydata na męża :D Nie dość, że przystojny (przynajmniej jak dla mnie), ma tatuaże, ubiera się bosko (jak dla mnie) to jest po prostu porządnym facetem :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:08:05

Taaaak tyłek jest ważny, musi być napakowany, ale oczywiście bez przesady :P nie za blady :) Taki ja mój Misiak :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:10:55

Też lubie owłosienie :D:D szczegolnie na 'ścieżce' zaczynajacej sie od brzuszka hihi :) na szczescie mam swojego ideała, niema przystojniejszego po prostu :) ..i bardziej kochanego:)

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:11:31

Cytat
bejsunia
Taaaak tyłek jest ważny, musi być napakowany, ale oczywiście bez przesady :P nie za blady :) Taki ja mój Misiak :)

tyłeczek jest strasznie ważny :)

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:14:52

Wysoki, silny, żeby tak mmmocno obejmował ;] z ładnym uśmiechem

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:31:08

Cytat
werri
Hmmm... fajny temat rzuciłaś:)
Jedno wiem. Nie cierpię facetów którzy za bardzo o siebie dbają, wiecie, żel na włosach, opalenizna, specyficzny styl ubierania... Takie ciepłe kluchy... Dla mnie to już nie jest mężczyzna.
Ja natomiast szukam kogoś, kto będzie zarazem romantykiem i wojownikiem... Silnego a zarazem delikatnego... Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, ale ja wolałabym, żeby mój wybranek był przystojny, dobrze zbudowany... Inteligentny, zabawny, z pięknym uśmiechem:)

znam takiego hee...;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

22 lut 2009 - 22:35:36

Cytat
czyrna17x
taki który przyciągnie wyglądem a zatrzyma charakterem;P
musi mieć ' to coś '
;)

dobre..:)

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 11:40:49

idealny facet? mój facet! ;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 11:44:38

Wysoki dobrze zbudowany brunet o ciemnych oczach.. Najlepiej łobuz ... :D Widział gdzieś ktoś takiego? :pp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-01 11:45 przez carioke.

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 13:49:52

nie może byc wychudzony - nie cierpie chudych facetów, ale tez nie za mocno przypakowany w kazdym badz razie szeroki, włosy krótkie najlepiej ciemne a moze wrecz czarne, oczka ciemne najbardziej mnie kręcą chociaz i niebieskie mogą być fajne aby było w nich to coś ;) klata owłosiona ? jak najbradziej facet to ma być facet w 100%, nie moze być przesłodzony, ale jakies romantyczne gesty raz na jakis czas są jak najbardziej ok, kulturalny, nie moze tez byc jakims okrutnym kozakiem, powinien umiec sie bronic i oczywiscie mnie ale nie afiszowac sie z tym jaki to on jest mocny bo to jest po prostu zalosne, ubiór ? najbardziej podoba mi sie styl skate ale w sumie grunt to zeby nie nosił przyciasnych lub przykrótkich spodni i chamskich sweterków, no i oczywsice wszystko w normalnych kolorach bo panowie teraz lubią róże, fiolety i co tam nie jeszcze hehe u mnie to nie przejdzie... wspomniałam już ze ciemna karnacja jest mile widziana ? a może wręcz taki afroamerykanin :P

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 13:55:54

Przede wszystkim szczery, z poczuciem humoru, pomocny, tolarancyjny, kochający, wierny, przyjaciel:)

A zapatrując sie na inna kwestie a mianowicie wygląd to.. :
Dobrze zbudowany, silny, łysy :D <słabość do łysych>, opalony (z umiarem, solar- nie dziekuje;p) :)


Co odpada:
długie włosy, skarpetki i sandały <lol>, skóra i adidasy, kolczyki - gdziekolwiek ..

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 13:57:09

mój typ czytaj czyli mój narzeczony:)) 198cm wzrostu ciemny blondyn o zielonych oczach nie jakiś maczo tylko miły chłopaka który nigdy nie podnosi głosu nie bardzo umięśniony ale jak dla mnie w sam raz i bez włosów na klacie bo to akurat u facetów mnie nie kręci:)))

zweryfikowana
Posty: 718
Ostrzeżenia: 2/5

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 13:57:37

A ja mam fioła na punkcie loczków. Dla mnie facet musi mieć ładną klatę(byle nie za szerokie ramiona), gładką, być szczupły, ale nie za... Do tego szczery usmiech i oczy... Teraz podobają mi się w dodatku tacy z długimi włosami. Nienawidzę jak chłopak ma żel, modne ciuchy i jest taki och, ach, ech... Ma być zwyczajnie ubray, jakieś sprane wąskie jeansy, zwykły t-shirt i to wystarczy. Może mieć koszulę, zwykłą(jakąś normalną nie z futerkiem czy cóś) bluzę...trampli, zwykłe(nie ogromniaste:P) adidaski, glany... to już dowolnie... Ale przede wszystkim musi być szczery, wierny i romantyczny oraz INTELIGENTNY(nie kujon, a po prostu człowiek z życiową wiedzą). I nie może być za łatwy.:P

Jakich Facetów Lubicie?:)

01 mar 2009 - 23:46:36

''A ja mam w domku łysego, dobrze zbudowanego misia...nigdy mi sie nie podobali tacy lalusie...facet musi byc męski a nie takie chucherko co jak mocniej zawieje to go zdmuchnie ;)''

ja sie z tym calkowicie zgadzam:) mnie sie ideal trafil taki o jakim zawsze marzylam:)duze dlonie,silny, wysportowany, bardzo dobrze zbudowany,napakowany ale nie przesadnie i ma naprawde piekny tyleczek:) i troche zelu na wlosach:)chucherka odpadaja
apropo tej ''ściezki'' na brzuszku, kocham ja u mojego skarba:)

następna dyskusja:

Recenzje!!! pomóżcie dziewczyny!!!!