Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:22:02

dlugie wlosy, wlasny styl, inteligentne oczy. lubie artystow i muzykow albo naukowcow ;) tak zeby bylo o czym rozmawiac :> i zeby sie lubili dobrze bawic

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:37:50

Kochany, czuły, opiekuńczy, szanujący ludzi, odpowiedzialny ale i spontaniczny, wrażliwy ale bez przesady :P inteligentny, taktowny z duuuużym poczuciem humoru ;D
wierny !
a poza tym to wygląd się nie liczy, ale taki ideał to mieszanka Colina Farrela, młodszego Bruce Willica i Hugha Laurie ;)
ale musi mieć coś w spojrzeniu bądź uśmiechu ;)

Dobry kochanek ;P

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:40:40

swojego :-P

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:41:42

taki, który mnie szanuje, dba o mnie, jest odpowiedzialny, jest moim partnerem, przyjacielem, spowiednikiem i doradcą, taki który ma pasje i wierzy we własne marzenia....

wyglad, elegancki, zadbany styl beckhama, własnie takiego mam;)

Jakich Facetów Lubicie?:)

09 lut 2009 - 18:42:27

Cytat
modystka
Kochany, czuły, opiekuńczy, szanujący ludzi, odpowiedzialny ale i spontaniczny, wrażliwy ale bez przesady :P inteligentny, taktowny z duuuużym poczuciem humoru ;D
wierny !
a poza tym to wygląd się nie liczy, ale taki ideał to mieszanka Colina Farrela, młodszego Bruce Willica i Hugha Laurie ;)
ale musi mieć coś w spojrzeniu bądź uśmiechu ;)

Dobry kochanek ;P

Dobre to na koncu :)))))

Jakich Facetów Lubicie?:)

10 lut 2009 - 00:04:50

Cytat
valbanka
Ja tam jakoś specialnie nie oceniam. Bo wszystko dozwolone ale bez przesady ! nie przepadam za owłosioną klatą, ani za toną żelu na włosach, ani za pomarańczową buśką od solarium, ale wszystko jest dla ludzi ;) Dla mnie mężczyzna powinien dbać o siebie, ale nie robić z siebie Kena :P Najbardziej lubie normalnych facetów , którzy są po prostu sobą i nie spędzają przed lustrem więcej czasu niż ja ;)


zgadzam się całkowicie z valbanka !!!

Jakich Facetów Lubicie?:)

10 lut 2009 - 10:12:48

Męskie Dłonie....
Takie Ach... I owłosiona klata ;P Lubie To.. Mmm....
Ci nie owłosieni na klecie tez są fajni no ale nic nie zastapi tego męskiego syndromu xD
No i Nogi owłosione... ah ^^

Ciemne wlosy Najlepiej...Zarost.... Hehe :)

Mój Ideał : Colin Farell :)

Dłonie (!) Meskie Dłonie !! ahhh





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-10 10:15 przez qari50.

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:46:43

Facet musi być ode mnie większy, wyższy. Szerokie ramiona, zeby było się gdzie wtulić; duże, zadbane dłonie. Łobuz o szerokim uśmiechu, o to chodzi ;))

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:53:49

długowłosy, jee:D nie ma mowy w ogole na niedlugowlosego. po prostu taki juz od razu odpada ;P najchetniej bląąąądyn:D:D no i oczywiscie ta sama muzyka. zadnych techno-mlotkow postawionych na zel! :P i zdecydowanie indywidualista i człek oryginalny, a nie kopia kopii kopii manekina z house'a. :D gitarrrra mile widziana ;>

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:56:31

normalny koles, poprostu koles eheh

mam takiego kolesia właśnie kolesiowatego kolesia, nie jest ciapą, super zbudowany, jest mądry ahhh...;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-13 02:03 przez kamila57.

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:56:34

kopia kopii kopii manekina z house'a

a to dobre:))))

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:57:03

męskich, ale bez kręcących się i wijących kłaczorków na klacie:P

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:58:36

Cytat
natalii344
Cytat
valbanka
Ja tam jakoś specialnie nie oceniam. Bo wszystko dozwolone ale bez przesady ! nie przepadam za owłosioną klatą, ani za toną żelu na włosach, ani za pomarańczową buśką od solarium, ale wszystko jest dla ludzi ;) Dla mnie mężczyzna powinien dbać o siebie, ale nie robić z siebie Kena :P Najbardziej lubie normalnych facetów , którzy są po prostu sobą i nie spędzają przed lustrem więcej czasu niż ja ;)


zgadzam się całkowicie z valbanka !!!


haha, wczoraj pawilonem za domem, a tam jest solarium i stało sobie 4 chłopaków.. i tak: biały, biały, biały, żółto-czerwono-pomarańczowy ;o

haha, rzucał się w oczy pośród śniegu:P

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 01:59:36

niedlugo staną sie fluorescencyjni ;P

Jakich Facetów Lubicie?:)

13 lut 2009 - 03:26:45

Jak dla mnie to ten Corel na drugim zdjęciu;) Męski, zadbany. Najlepiej takie jajko, twardy z zewnątrz, w środku ciepły, kochany, opiekuńczy. Mniam;]

następna dyskusja:

Może ktoś mi pomoże??