Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bukiet z cukierków

23 wrz 2009 - 15:47:59

chciałam bym zrobić taki bukiet zamiast bukietu zwykłych kwiatów na ślub mojej koleżanki.

A moje pytanie co to tego pomysłu jest takie: ile będę potrzebować cukierków???

Morze jest tu ktoś, kto robi takie cuda:)

Pozdrawiam:)





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-28 17:41 przez moderator.

Bukiet z cukierków

23 wrz 2009 - 15:54:39

Ten pierwszy świetnie wygląda.
Musisz mieć zdolności artystyczne, żeby go zrobić.
Mi zapewne by się udał :)
Nie mam pojęcia jak go sie robi, jednak ja zrobiłabym tak:

kupiłabym "gąbkę" OAZIS (w każdej kwiaciarni dostaniesz) zrobiłabym z niej kształt kuli i wbijała cukierki i inne ozdoby (tak będzie najlepiej, bo bukiet się nie rozwali).
Każdy cukierek przywiąż cieniutkim drucikiem i wbijaj w gąbkę. Musisz tez z czegoś zrobić "łodygę"- może rulon po folii aluminiowej-też wbij go w gąbke

Bukiet z cukierków

23 wrz 2009 - 15:56:23

tez tak właśnie planuje robić tylko nie wiem ile cukierków kupić do tego dzieła:)
UP......
żadna z Pań już się nie wypowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-23 16:21 przez ewusia1231.

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 21:43:30

ja dostałam taki bukiet z żelków był cudny

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 21:46:45

taki bukiet jest super ;) bardzo oryginalny :) kup z pół kilo tych cukierków moze ;) jak zostaną to zjesz, a jak zabraknie to dokupisz ;)

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 21:57:38

jak dokladnie zrobic taki bukiet??? zrobie mojemu chlopakowi na urodziny xDD bedzie sie smial :D jak dokladnie myslicie go zrobic ??

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:02:21

na urodziny to mozna z chupa chupsow. razem mocno zwiazac lizaki - odpowiednia ilosc adekwatna do liczby lat oczywiscie. przewiazac czerwona wstazka i juz. a lizania caly wieczor:P

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:04:16

Cytat
mkasia222
na urodziny to mozna z chupa chupsow. razem mocno zwiazac lizaki - odpowiednia ilosc adekwatna do liczby lat oczywiscie. przewiazac czerwona wstazka i juz. a lizania caly wieczor:P

widziałam taki, przeextra!:)

czasem mam ochotę sama sobie taki zrobić;]

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:05:33

a robi sie go w 5 minut:)

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:08:23

ja widzialam taki z rafaello swietny byl :]

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:09:03

ooo super pomysl !! moze masz jakis pomysl jak go zrobic :) ? chcialabym taki wiekszy bo 20 lizakow wystarczy myslisz ??:)i jak go zrobic

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:11:45

Wiesz, co jeśli to ma być Twój pierwszy tego typu bukiet to radzę zrobić z lizaków, ponieważ sa bardziej stabilniejsze, a przy bukiecie z cukierków trzeba mieć jednak już wprawę, bo te cukierki mini są bardzo niestabilne i trzeba je zwijać w takie mini pąki. Do takiego bukietu jak na zdjęciu potrzebujesz około 200 cukierków, a jesli już na pewno chcesz zrobić z cukierków to proponuje inne. Np jeśli to na ślub, to proponuje kupić cukierki "ja i ty". A z lizaków tez bardzo ładnie wygląda. Dla rozeznania: taki jak robiłam na jeden z ostatnich ślubów. życzę wytrwałości ;-)



Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:12:04

z lizakow normalnie tylko zwiazac do kupy:P rusz głową:)

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:15:28

super pomysł! świetne te bukiry, chyba podpatrzę:)

Bukiet z cukierków

25 wrz 2009 - 22:16:46

kiedys robilam z czerwonych róż a do tego dolaczylam monety 1groszowki. musza byc w miare nowe blyszczace. owijasz kazda przezroczystym celofanem (takim jaki uzywaja kwiaciiarki) i dolaczasz drucik. swietnie to wyglada. cukierki tez sa extra jednak troszke oklepane.bynajmniej w moim srodowisku.

następna dyskusja:

język polski - pomocy w napisaniu wypracowania!