Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

57 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.700
Ostrzeżenia: 1/5

Bukiet z cukierków

19 wrz 2011 - 18:31:02

Ja kupiłam bukiet bodajze z żelek w empiku i dałam koleżance na ślubie :) Była zachwycona (ponieważ łakomczuszek w brzuszku lubił takie łakocie) pierwsze co zrobiła jak poszła do pokoju zjadła go :D

Bukiet z cukierków

21 wrz 2011 - 20:00:12

Ja kupiłam taki na dzien chlopaka :)



Bukiet z cukierków

07 paź 2011 - 20:32:03

Hmn... Widziałam taki tort już wcześniej gdzieś na internecie, ale nie mogę znaleźć, jak można go zrobić. Chciałam sama zrobić taki na urodziny mojego chłopaka, które są już niebawem, dlatego nie ukrywam, że trochę mi śpieszno. Czy któraś z was wie, jak zrobić taki tort?? :)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Bukiet z cukierków

07 paź 2011 - 20:46:19

Cytat
Bukiety
Wysylam swoje bukiety pocztą zwykła lub priorytetową.
Paczka priorytetowa idzie do każdgo miejsca w Polsce 2 dni nie dużej!!! Sprawdzone to już!
Tak więc jak ktoś potrzebuje bukiecik na komunie w ta niedzielę lub na iną okazje to zapraszam do zakupu moich dzieł.
E-mail: muszelka-11(małpa).pl
Tel: 0728 869 929


TO NIE JEST TABLICA OGŁOSZEŃ WIEC SIE TAK NIE REKLAMUJ

Bukiet z cukierków

08 paź 2011 - 13:00:51

fajne sa rozniez torty z batonow ale kupe roboty z nimi :D http://www.prezent.pomysl.com/ready/27_b.jpg[/quote]
Czy kotś wie jak zrobić taki tort!?? :) Mam mało czasu a zależy mi na tym bardzo mocno, byłabym wdzięczna, gdyby ktoś dał mi jakieś wskazówki jak zrobić taki tort.... Przede wszystkim nie wiem, jak przykleić te batony... ;D
Mam taki pomysł.... można by kupić takie wielkie pudło na prezent, oklejone jakimś papierem kolorowym , z kokardą czy coś... I napełnić je całe przeróżnymi cukierkami, słodkościami czy coś. A na samo dno, włożyć jakiś mały drobiazg. Zależy, co byś chciała mu tam kupić. <fajnym pomysłem jest np jakaś ramka ze zdjęciem twoim lub wspólnym, albo jakieś perfumy czy coś>. I nie mówić mu nic o tym, co się znajduje na samym dnie, niech to będzie niespodzianka! :D Albo jeszcze cukierki w pudełku z kokardą . Owinąć te cukierki każdy osobno w jakieś papierki i napisać na każdym z osobna, dlaczego go kochasz, dlaczego jest cudowny, jego zalety itp itd. Albo! Jeszcze coś... :D Kupić czekoladę, podzielić kostki , i każdą z osobna owinąć papierem i małymi wstążkami, zawinąć kokardkę i będą wyglądały jakby takie bombonierki... :D Do tego ładny buziak, i jakiś mały drobiazg ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 13:37 przez karkac40.

Bukiet z cukierków

17 lis 2011 - 23:00:50

śliczne niektóre ... :P Ja też chcę takie :P

Bukiet z cukierków

17 lis 2011 - 23:04:57

Ja przyjaciółce robilam na 18-stke, z chupa-chupsów ;d Fajnie to wygladało heh. Dałam Pani w kwiaciarni lizaki, ona to zrobila za 15 zl. :))

Bukiet z cukierków

17 lis 2011 - 23:09:24

dostałam podobny na 18 :p ale to już dawno dawno temu

Bukiet z cukierków

17 lis 2011 - 23:12:31

Ja kupowałam kilka razy w kwiaciarni takie bukieciki z rafaello i płaciłam 20 zł ;)

następna dyskusja:

Dla chłopaka :)