Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

15 minut temu

zabawki dla chłopców

36 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRACA W H&M

23 wrz 2011 - 21:48:54

Cytat
mart087
a słyszał Ktoś :) coś o H&M w Poznaniu :)?
tez bym chciala wiedziec??

PRACA W H&M

16 paź 2011 - 23:45:04

Cytat
shibien
A w Bydgoszczy któraś z was pracowała;]??
Jak tam ze stawkami wygląda?/

Też jestem ciekawa, jak jest w Galerii Pomorskiej albo Focusie? ;>

PRACA W H&M

16 paź 2011 - 23:48:25

Ja także pracuję w H&M i pierwsze słyszę o darmowych ciuchach 0_o

PRACA W H&M

05 lis 2011 - 12:05:21

Jest ciężko, bo dużo klientów, pracuję w jednej z większych galerii handlowych w trójmieście, ale za to czas szybko mija! Ludzie są fajni, a to bardzo ważne w pracy. Któraś z Was pytała jak to jest z przyjmowaniem ludzi bez znajomości kasy fiskalnej, więc tak: zaczynając pracę KAŻDY z nas miał szkolenie na kasie:) Więc nie ma problemu, jeśli ktoś nigdy nie miał doczynienia z kasą to go nauczą, żaden problem 20min stania na kasie i wszystko wiesz. Jeszcze dodam, jeśli chodzi o pracowników, to wszyscy są sobie równi i to fajna sprawa, kierownik naszego działu przychodzi i nam pomaga kiedy tylko może:)Wczoraj była noc zakupów, i generalnie masakra, godzina 24.00 a jeszcze klienci na terenie sklepu, i wiadomo syf na sklepie, zrobiony przez nich... wyszliśmy do domu przed 1 . Generalnie jestem b. zadowolona z tej pracy:) trzeba zapieprzać bo tempo niezłe jest, ale można się DUŻO nauczyć i potem bez problemu przyjmują do innych sklepów, bo wiedzą, że w H&M zapieprz jest i są dobrzy pracownicy.

PRACA W H&M

27 mar 2012 - 22:34:10

Witam!Czy jest jakis dzien wolnego w h&m?

PRACA W H&M

15 cze 2012 - 19:40:42

wlasnie, jak z wolnym? mozna soobie tak ustawic grafik zeby miec wolne np 2 dni pod rzad?

PRACA W H&M

15 cze 2012 - 20:19:34

Czesc dziewczyny,
ja pracuje w h&mie tylko, ze w Niemczech. Praca jest super, daje mnostwo satysfakcji i jest idealna dla mlodych, pracowitych i przebojowych ludzi. Oprocz znizki 25% dostajemy czasem bony na zakupy (100% albo 50% znizki) dla siebie i dla znajomych. W swieta lub w dni, ktore sa teoretycznie wolne a my musimy pracowac h&m zapewnia jedzenie(placa tez podwojnie). Jezdzimy na szkolenia, ktore oczywiscie sa oplacane przez pracodawce, czas tam spedzony rowniez, dojazd takze. Oczywiscie tam jest catering a szkolenia sa fantastyczne - przygotowane przez profesjonalistow. Pieniazki tez jak najbardziej - dla mnie studentki - raj na ziemi ;) Oczywiscie temat elastycznosci czasu pracy zalezy od szefa - ja trafilam na super zgrany zespol i nasza szefowa swietnie nami zarzadza - nigdy nie robi problemow kiedy potrzebuje wolnego, wrecz przeciwnie - zawsze sie pyta czy moge w tym dniu pracowac. Jedynymi "minusami" (dla mnie to nie minusy, raczej uroki tej pracy) sa klienci (niektorzy daja popalic hehe lecz odsetek takich jest minimalny bo wiekszosc docenia Twoja prace) no i istne Hölle: przymierzalnia - kasa - klienci - magazyn - deko - pick - nowy towar - umbau itd. Czasem jak wracam do domu to nie wiem jak sie nazywam a moje nogi czuja sie jak po pielgrzymce do Watykanu hehe ;) lecz gdy szefowa mowi jaki obrot mielismy i ze jest z nas mega zadowolona to motywuje nas do dalszej pracy ;) poza tym jednym z hasel h&mu jest TEAMWORK - u mnie jak najbardziej: pomagamy sobie i wspieramy sie, jestesmy zzyci i az chce mi sie pracowac ;) polecam serdecznie!! jesli ktos ma jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem ;) pozdrawiam cieplo

PRACA W H&M

15 cze 2012 - 22:10:37

obawiam sie, ze w Pl może być inaczej... ;/

PRACA W H&M

15 cze 2012 - 22:14:59

Cytat
anula23-23
Cytat
anula23-23
Cytat
Tirosoma
anula23-23, a na jakim stanowisku pracuje?
na kasie :D
ale jeszcze ma fajnie bo te ciuchy ktore sie nie sprzedaja -rozdaja pracownikom wiec zawsze jakis cenny lup przywiezie do domciu :D


NIC NIE ROZDAJĄ PRACOWNIKOM - CO ZA BZDURA!!!!!

PRACA W H&M

15 cze 2012 - 22:19:40

jaka jest stawka na początku? i ile godzin w miesiącu można przepracować jeśli jest się w pełni dyspozycyjnym?;)

PRACA W H&M

15 cze 2012 - 22:21:09

Cytat
blue
idz na pierwsza lepsza wyprzedaz w sobote i zobacz ile jest ludzi. sama ocen, czy maja zapieprz.

moim zdaniem ogromny :)

PRACA W H&M

16 cze 2012 - 17:28:05

co do stawki pienieznej to u nas sa pewnie totalnie inne ;) a jesli chodzi o godzinki - zalezy na jakie stanowisko jestes zatrudniona, tzn.
-pelny etat: mysle ze 40h tygodniowo
-JAZ (nie mam pojecia jak to sie nazywa po polsku - to jest, ze wraz z Twoim kontraktem otrzymujesz liczbe godzin jaka masz wyrobic w ciagu roku)
-pol etatu: ok 5-6h dziennie czyli 25-30h tygodniowo
-pol etatu(flexibel - elastyczny): musisz minimum 10h tygodniowo byc w pracy ale czasem sie zdarza, ze jestes prawie jak na pelnym etacie - no ale wiecej zarabiasz ;)

pozdrawiam :)

PRACA W H&M

06 lis 2012 - 23:03:39

Jezeli chodzi o etapy rekrutacji to w moim przypadku były trzy.Pierwszy telefoniczny , pytali o moja dyspozycyjnosc, jak wyobrazam sobie u nich prace, dlaczego zlozylam do nich aplikacje, i zostalam zaproszona za ty tydz na rozmowe ktora byla w formie assesment, oprocz mnie jeszcze 7 dziewczyn, mielismy rozne zadania, pierwsze uporzadkowanie rzeczy z boxow z okreslonym limitem czasowym, mialysmy zrobic to wspolnie przy jak najlepszej organizaji, trzeba bylo pamietać o doborze odpowiednio wieszaków, ułożeniu ciuchów kategoriami i zadbać o estetykę, nastepnie miałyśmy wybrać cos ze sklepu w ciagu 5 minut kazda miala wyznaczony typ osoby ktorej doradza i powiedziec dlaczego to wybralysmy, osttanie to pytania z listy i mialysmy wspolnie podjac ostateczna decyzje, np co by bylo gdyby klient krzyczal na nasza kolezanke, kolega kradl ciuchy czy czy w godzinie ktorej masz wyjsc do domu nagle zrobił sie zapieprz. po tym etapie po 1,5 tygodnia zadzwonili umowic sie na rozmowe, na ktorej byla rozmowa z kierownikiem sklepu, pyt typu opowiedzenie o sobie, jaka dyspozycyjnosc, co wiesz o h&m, jak sb wyobrazam prace pod presja czasu, itp. ogolnie niektore pytania z kosmosu, czasami jedno nie potwierdzalu drugiego.

PRACA W H&M

20 lis 2012 - 18:36:16

powiedzcie mi czy pracownicy sklepu h&m maja dostep do nagran monitoringu? wiedza jak wygladaja osoby ktore kradna?

PRACA W H&M

20 lis 2012 - 18:38:28

Cytat
blondyna71
chaos jak wszędzie , w końcu to handel ; ) zarobki niezłe , ciuszki po zniżkach , nosisz sobie codziennie coś innego ;d git! ;d

Po przepracowaniu miesiąca masz 25% zniżki na ubrania, ale nikt Ci nie daje ubrań za darmo. Dziewczyny noszą swoje ubrania!

następna dyskusja:

Pomysł na suknię ślubną [wątek zbiorczy]