Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Monitoring domu

4 minuty temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

12 lut 2012 - 15:16:24

Witam zamierzam otworzyć własny sklep z kosmetykami i środkami czystości z Anglii . I mam problem z nazwą , może macie jakieś ciekawe pomysły? a może któś z Was już prowadzi takowy sklep i chciałaby się podzielić dobrymi radami. Dzięki i pozdrawiam :)

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

12 lut 2012 - 15:17:52

Nie jestem dobra w wymyślaniu nazw :)

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 15:06:59

HoNoTu :)

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 20:11:35

moze:

DryShop - (drajszop)
CosmeticShop
SleanShop

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 20:19:34

CosmeticUK
Nazwa przyciągła by mnie z tego względu że od razu wiedziałabym jakiego towaru mam się spodziewać- czyli nowości których nie ma w zacofanej Pl.
z pewnościa odwiedziłabym twój sklep, przy tej nazwie klient od razu wie czego może się spodziewać -rzeczy których nie znajdzie w sieciowych drogeriach.
Nie stawiałabym w tym przypadku na nic nieznaczącą nazwę ponieważ możesz stracić duzo klientek które będą myślały że to kolejna zwykła drogria z kosmetykami z Rimella, Bell i MaxFactora.

A jakie kosmetyki będziesz sprzedawać, konkretnie chodzi mi o marki?

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 20:22:38

pucuś :D od pucowania :D

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 20:26:08

a może BIS ?

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 20:27:29

to co "najona" zaproponowała,ewentualnie poprostu LONDON jako szyld a gdzies z boku dodatkowa informacja jakie art sprzedajesz - chemia i kosmetyki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

17 lut 2012 - 22:53:03

Cytat
najona
CosmeticUK
Nazwa przyciągła by mnie z tego względu że od razu wiedziałabym jakiego towaru mam się spodziewać- czyli nowości których nie ma w zacofanej Pl.
a do sklepów z nazwą "Odzież z UK" czy ostatnio popularne "Odzież z Anglii" też lecisz jak pszczoła do miodu?

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!

21 maj 2012 - 22:02:32

Witam dziękuję za sugestie , lecz nazwałam sophia kocmetyki i chemia z Anglii. Sprzedaję chemię do domu Astonish, Easy, Pledge, Domestos ,Duck,Parozone ,Flash ,a z kosmetyków to Radox, Dove, Sanex, Sportstar, Derma, Imperial leather, <moderacja- sprzedaż na forum> Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 22:04 przez moderator.

następna dyskusja:

Obrączki - ładne?