Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
chmmmmm
ja też bym nie podarowała tak ogromniej ramki ze zdjęciami. Wiadomo - to jest facet - nie powiesi tego w pokoju, bo przyjdą kumple i co? I będzie mu wstyd. Nie Ciebie tylko takiego... kiczu (przepraszam za słowo)

Ty pewnie cieszyłabyś się z tego i chwaliła koleżankom z ukochanego faceta ale spróbuj postawić się na jego miejscu.

No tak, ale autorka zaznaczyła że jej chłopak cieszy się że robią prezenty własnoręcznie, więc pewnie spodziewa się czegoś w ten deseń, no może nie antyramy 2metrowej, ale czegoś w ten deseń.:PPP

niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
brakuje misia przytulanki i czegos bardziej słitaśnego... napewno Twój Ukochany bedzie sie cieszył z Twojego prezentu ...
Widzę że większość Dziewczyn nie czyta ze zrozumieniem... Ja nie pytam czy mu się będzie podobało czy nie... Tylko jak mam ją przystroić... A co do podobania się to wiem że mu się będzie podobało bo mówił mi kiedyś że marzy mu się taka antyrama ode mnie... Przykro mi że Wasi faceci zaspokajają się piwem na walentynki... Mój docenia takie gesty i szczerze się z nich cieszy bo mnie Kocha

Na co mu taki prezent? Nie lepiej kupić coś "normalnego"?

dziewczyny dajcie spokój, to nie jest hor or not żebyście komentowały czy Wam się pomysł podoba czy nie :) jak macie konkretną propozycję dla autorki to piszcie :)

ja bym przyczepiła np. bilet do kina jak masz jakiś stary, a byłaś z chłopakiem na tym filmie, bilet autobusowy, jak jeździsz do niego, wiadomo jakieś Wasze zdjęcia, mogą być śmiesznie przerobione, dodane jakieś wąsy czy coś takiego :P, może być tam nawet ulotka z Waszej ulubionej pizzeri..

ps. 2x2 to jednak za dużo :D

_audrey

z całym szacunkiem, ale z pewnością twoje prezenty są z umiarem. Nikt nie mówi, że prezenty hand made sa złe, pewnie że nie ! Są super bo trzeba w nie włożyć coś więcej niż pieniądze. Ale antyrama 2x2 metry.. zdjęcia, odbita szminka i wycinane serduszka.. no już to widzę ;(
to ja ci proponuję jak już taki kolaż z twoich zdjęć..hmm nie wiem jak to opisać :D dziewczyny często tu pokazywały takie posklejane ich zdjęcia jak rękami układały kształt serca ;) mam takie jedno na dysku, ale nie chcę wklejać bo to jakiejś dziewczyny jest :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 17:08 przez nicolenkaa.

Cytat
nicolenkaa
_audrey

z całym szacunkiem, ale z pewnością twoje prezenty są z umiarem. Nikt nie mówi, że prezenty hand made sa złe, pewnie że nie ! Są super bo trzeba w nie włożyć coś więcej niż pieniądze. Ale antyrama 2x2 metry.. zdjęcia, odbita szminka i wycinane serduszka.. no już to widzę ;(

no ale czytasz co autorka pisze? on chce taką antyramę, więc będą się razem cieszyć.:) my po prostu nie jesteśmy tak romantyczne żeby to zrozumieć.^^

Cytat
masssssterka
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
brakuje misia przytulanki i czegos bardziej słitaśnego... napewno Twój Ukochany bedzie sie cieszył z Twojego prezentu ...
Widzę że większość Dziewczyn nie czyta ze zrozumieniem... Ja nie pytam czy mu się będzie podobało czy nie... Tylko jak mam ją przystroić... A co do podobania się to wiem że mu się będzie podobało bo mówił mi kiedyś że marzy mu się taka antyrama ode mnie... Przykro mi że Wasi faceci zaspokajają się piwem na walentynki... Mój docenia takie gesty i szczerze się z nich cieszy bo mnie Kocha
widzę, że autorka również ze swoim czytanie ze zrozumieniem nie ma za dobrze... piwo na walentyki??? absolutnie ja tam zamówiłam całą cysterne!!
możesz dokleić rożowiutkie serduszka, piórka, posypać brokatem i mysle, że bedzie ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 17:09 przez rzodkiefffka.

Mój kochany dostanie portfel. Ma swój ulubiony, dziurawy i wciąż gubi drobne i wiem że do głowy by mu nie przyszło by kupić nowy. Tak więc myślę, że praktyczny i przydatny prezent :)

Niestety mój Ł w walentynki pracuje, a że jest kucharzem/pizzermanem to już przewiduję, że przyśle do mnie pizze w kształcie serca - i ja będę zadowolona i nasza jeszcze nie narodzona córcia :)

Nie przepadam za tym typem prezentów, więc nie pomogę z upiększaniem tego czegoś.

zweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

Ja kiedyś zrobiłam antyrame dla chłopaka i na tło wyklejałam taką mozaikę z biało czarnej gazety takie małe kawałeczki no i na to fotki nakleiłam i jeszcze w kwiaciarni kupiłam takie małe drewniane naklejane biedronki i dodałam je na szybę ;) też kupiłam dużą antyramę ,ale nie chcący uderzyłam rogiem o schody i odpadł, a potem tak na szybko kupiłam mniejszą ,bo sporo wyklejania było ;)

dobra wklejam taki przykład, mam nadzieję, że się ta osoba nie obrazi. Z góry przepraszam :)

niezweryfikowana
Posty: 778
Ostrzeżenia: 1/5

Nie wiem, do mnie jakoś ten pomysł nie przemawia... dla przyjaciółki może tak, ale dla chłopaka jakoś nie za bardzo.

o mamo w taką wielką antyramę to cała się możesz schować, pewnie by mu to pasowało ;p niesety nie mam pomysłu na takiego kolosa :)

Cytat
jefrozka

Nie wyobrażam sobie w pokoju dojrzałego faceta antyramy 2x2 z słodkimi napisami i wspólnymi zdjęciami...
Nie jestem zwolenniczką gratów z których musisz się cieszyć bo tak wypada...rozumiem że ludzie się starają i doceniam ale nie cierpię takich prezentów i dostając je czuję się zażenowana.
Wolałabym dostać opakowanie witaminy C...

Dokładnie

niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

mój ukochany akurat cieszył się jak dostał ode mnie zdjęcie w ramce nasze wspólne. zdjęcie zajmuje honorowe miejsce w jego pokoju od 3 lat. ale taka wielka antyrama to nie wiem...chyba troche za wielkie. ale Ty najlepiej znasz swojego chłopaka. i liczą się intencje :) więc jeśli uważasz że będzie się cieszył z antyramy to rób ;)a co do zawartości... hmmm jakieś rysunki, cytaty, coś co nawiązuje do miejsc które lubicie i w których byliście razem, może coś związanego z jego hobby np? zdjęcie wymarzonego samochodu? jakiś motyw który lubi? wtedy koledzy podejdą do tego bardziej na luzie;)
mój np lubi ciężarówki i bmw i myślę że w taką antyramę wsadziłabym też coś tematycznego, zdjęcie czy szkic. powodzenia! :)

następna dyskusja:

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!