Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 1/5

Cześć Dziewczyny! Walentynki już za kilka dni... Do wczoraj nie wiedziałam co zrobić dla swojego Ukochanego, ale wpadłam na pomysł byśmy sobie zrobili coś hand made, mój Mężczyzna był uradowany... Wymyśliłam że dam mu antyramę, tyle że nie chcę by wyglądała tak jak reszta... Powklejane same zdjęcia i tyle... Macie jeszcze jakiś pomysł jak mogę "upiększyć" antyramę dla Ukochanego? Liczę na Waszą pomoc!!! Dodam że antyrama jest ogromna bo ma 2x2m także można zaszaleć... :)

Może jestem dziwna, ale takie prezenty to nie moja bajka. Zawsze uważałam to za kicz.

może powklejaj te zdjęcia i na antyramie już na szkle napisz coś kolorowymi fluorescencyjnymi pisakami typu kocham cię, serduszka i inne takie. Fajnie to wygląda. Albo ze zdjęć zrób komiks - coś w stylu śmiesznej historyjki - napisany też daj markerem albo wydrukuj osobno.

Cytat
jefrozka
Może jestem dziwna, ale takie prezenty to nie moja bajka. Zawsze uważałam to za kicz.
Jeśli własnoręcznie robione prezenty w stylu antyramy są kiczowate, to ciekawe co powiesz na te wszystkie miśki serduszka-poduszki i całą resztę chłamu z chin.
moim zdaniem tego typu prezenty są prze urocze, zwłaszcza jeśli się je dobrze wykona! Dużo bardziej wolę dostać ramkę na zdjęcia ręcznie malowaną przez koleżankę i wstawić w nią wspólne zdjęcie niż kolejną parę kolczyków...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 16:54 przez mroofka_ss.

biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 16:54 przez nicolenkaa.

Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
brakuje misia przytulanki i czegos bardziej słitaśnego... napewno Twój Ukochany bedzie sie cieszył z Twojego prezentu ...

możesz powyklejać jakieś bajery z gazety , papierek jego ulubionego cukierka , kawałek Twoich włosów, logo jego ulubionego zespołu czy drużynu , odcisk Twojej szminki , a na środku Wasze wspólne zdjęcie serce

Cytat
mroofka_ss
może powklejaj te zdjęcia i na antyramie już na szkle napisz coś kolorowymi fluorescencyjnymi pisakami typu kocham cię, serduszka i inne takie. Fajnie to wygląda. Albo ze zdjęć zrób komiks - coś w stylu śmiesznej historyjki - napisany też daj markerem albo wydrukuj osobno.
Cytat
jefrozka
Może jestem dziwna, ale takie prezenty to nie moja bajka. Zawsze uważałam to za kicz.
Jeśli własnoręcznie robione prezenty w stylu antyramy są kiczowate, to ciekawe co powiesz na te wszystkie miśki serduszka-poduszki i całą resztę chłamu z chin.
moim zdaniem tego typu prezenty są prze urocze, zwłaszcza jeśli się je dobrze wykona! Dużo bardziej wolę dostać ramkę na zdjęcia ręcznie malowaną przez koleżankę i wstawić w nią wspólne zdjęcie niż kolejną parę kolczyków...
Ty wolisz dosatać a nie koniecznie facet, laski ruszcze głową chłop to nie baba i nie cieszą go takie prezenty

niezweryfikowana
Posty: 300
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
powiesi na ścianie i będzie dumny jak paw :)

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
brakuje misia przytulanki i czegos bardziej słitaśnego... napewno Twój Ukochany bedzie sie cieszył z Twojego prezentu ...

brakuje czegoś, co mógłby chcieć dostać facet ;) no litości. 2x2 metry!? Szaleństwo. Mój chłopak na walentynki dostanie wielki model statku do sklejania, bo to lubi i to jego jedna z pasji. A nie miska, poduszke, kubek czy antyramę, bo przecież "jestem jego księżniczką", i jakże by mógł nie chciec mieć mną i sobą zaklejona cała ścianę. .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 16:58 przez nicolenkaa.

Cytat
nicolenkaa
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
brakuje misia przytulanki i czegos bardziej słitaśnego... napewno Twój Ukochany bedzie sie cieszył z Twojego prezentu ...

nie, brakuje czegoś, co mógłby chcieć dostać facet ;) no litości. 2x2 metry!? Szaleństwo. Mój chłopak na walentynki dostanie wielki model statku do sklejania, bo to lubi i to jego jedna z pasji. A nie miska, poduszke, kubek czy antyramę, bo przecież "jestem jego księżniczką", i jakże by mógł nie chciec mieć mną i sobą zaklejona cała ścianę. .
taa dostanie tą antyrame i powie: ojjjj jejciuś jejciuś jakie to urocze hihi :D:D
Cytat
masssssterka
Cytat
nicolenkaa
biedny chłopak :D gdzie on potem schowa taką 2metrową antyramę :D
powiesi na ścianie i będzie dumny jak paw :)
hahahahaahaha padłam:D:D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 17:00 przez rzodkiefffka.

Cytat
mroofka_ss
może powklejaj te zdjęcia i na antyramie już na szkle napisz coś kolorowymi fluorescencyjnymi pisakami typu kocham cię, serduszka i inne takie. Fajnie to wygląda. Albo ze zdjęć zrób komiks - coś w stylu śmiesznej historyjki - napisany też daj markerem albo wydrukuj osobno.
Cytat
jefrozka
Może jestem dziwna, ale takie prezenty to nie moja bajka. Zawsze uważałam to za kicz.
Jeśli własnoręcznie robione prezenty w stylu antyramy są kiczowate, to ciekawe co powiesz na te wszystkie miśki serduszka-poduszki i całą resztę chłamu z chin.
moim zdaniem tego typu prezenty są prze urocze, zwłaszcza jeśli się je dobrze wykona! Dużo bardziej wolę dostać ramkę na zdjęcia ręcznie malowaną przez koleżankę i wstawić w nią wspólne zdjęcie niż kolejną parę kolczyków...

Miśki, serduszka, ramki, poduszki, bielizna walentynkowa to jeszcze większy kicz.
Nie wyobrażam sobie w pokoju dojrzałego faceta antyramy 2x2 z słodkimi napisami i wspólnymi zdjęciami...
Nie jestem zwolenniczką gratów z których musisz się cieszyć bo tak wypada...rozumiem że ludzie się starają i doceniam ale nie cierpię takich prezentów i dostając je czuję się zażenowana.
Wolałabym dostać opakowanie witaminy C...

tzn, różni są faceci, jeśli Twój był zachwycony prezentami handmade to możliwe że będzie się z antyramy cieszyć, ja bym się nie cieszyła.. zawsze z moim chłopakiem śmialiśmy się z takim prezentów, mieliśmy tylko jedno zdjęcie w ramce, a tak to dawaliśmy sobie np kosmetyki/ciuchy, jakoś takie słodkie prezenty/pamiątki mnie nie kręcą. ; P

proszę opamietaj się dziewczyno :D potem nawet kolegi do domu nie zaprosi :D

ja też bym nie podarowała tak ogromniej ramki ze zdjęciami. Wiadomo - to jest facet - nie powiesi tego w pokoju, bo przyjdą kumple i co? I będzie mu wstyd. Nie Ciebie tylko takiego... kiczu (przepraszam za słowo)

Ty pewnie cieszyłabyś się z tego i chwaliła koleżankom z ukochanego faceta ale spróbuj postawić się na jego miejscu.
a mój kochany dostanie skórzany portfel - ma swój ulubiony ale dziurawy i do głowy by mu nie przyszło kupić drugi :)
Tak wiec praktyczny i przydatny prezent, tak myślę :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 17:06 przez chmmmmm.

zweryfikowana
Posty: 495
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
mroofka_ss
może powklejaj te zdjęcia i na antyramie już na szkle napisz coś kolorowymi fluorescencyjnymi pisakami typu kocham cię, serduszka i inne takie. Fajnie to wygląda. Albo ze zdjęć zrób komiks - coś w stylu śmiesznej historyjki - napisany też daj markerem albo wydrukuj osobno.
Cytat
jefrozka
Może jestem dziwna, ale takie prezenty to nie moja bajka. Zawsze uważałam to za kicz.
Jeśli własnoręcznie robione prezenty w stylu antyramy są kiczowate, to ciekawe co powiesz na te wszystkie miśki serduszka-poduszki i całą resztę chłamu z chin.
moim zdaniem tego typu prezenty są prze urocze, zwłaszcza jeśli się je dobrze wykona! Dużo bardziej wolę dostać ramkę na zdjęcia ręcznie malowaną przez koleżankę i wstawić w nią wspólne zdjęcie niż kolejną parę kolczyków...
Ty wolisz dosatać a nie koniecznie facet, laski ruszcze głową chłop to nie baba i nie cieszą go takie prezenty
Mojego bardzo cieszą, nawet sam wymusza żebym mu obraz jakiś namalowała, czy rysunek zrobiła (jestem plastykiem), i większa część znajomych (mężczyzn) też bardziej cieszy się z ręcznie zrobionego prezentu (nawet nieudolnie - nie każdy wszystko potrafi) niż z kolejnej koszulki, perfum czy innej rzeczy, którą na dobrą sprawę może sobie kupić sam

następna dyskusja:

Nazwa dla sklepu pomocy!!!!