Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:16:56

Cześć dziewczyny, nie wiedziałam gdzie umieścić ten wątek i umieściłam go tutaj, jeśli zamieściłam go w złym miejscu, to proszę o przeniesienie :-)

Mam wielki problem, a może nie tylko ja go mam. Za niedługo są walentynki a ja nie wiem jaki prezent mogę zrobić chłopakowi. Chciałabym jakiś bardzo fajny i pomysłowy, nie chce kupować mu bokserek, koszulek itp. Zastanawiałam się nad upieczeniem jakiegoś ciasta, tortu, ale nie wiem czy na taką okazję pasuję. Pomóżcie mi! Podajcie jakieś fajne pomysły jak możecie, z góry dziękuję :-)

W związku z mnożącymi się wątkami na temat prezentów walentynkowych połączyłam wszystkie wątki w jedną całość, miłej lektury.

Znajdują się tutaj tylko aktualne wątki z tego roku na ten sam temat



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 14:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:20:10

ciasto fajny pomysł, tez mojemu będę piekła. znajdz sobie na necie przepis ciasto czekoladowe pod chmurką. jest pycha.

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:20:15

Moim zdaniem ciasto/tort jak najbardziej pasuje,w Walentynki chodzi o serce a nie portfel :) Może idzie np.na lodowisko,gokarty,kręgle albo gdzieś?:)

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:21:44

Niestety, ale u nas nie ma ani kręgli, ani lodowiska, wiec nie ma gdzie pójść.


Bardzo dobre jest też ciasto "Shrek" :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 19:23 przez chiidown.

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:24:50

ja kiedys upiekłam tort w kształcie serca, ale to mloda i głupia byłam ;) teraz wiem, ze nie warto bo faceci wolą wredne laski które ich olewają ;)

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:26:42

My nie robimy sobie prezenty na walentnki. Ale z racji, ze w tym roku chcemy sie wyprowadzic z domu ja powoli kupuje najpotrzebniejsze rzeczy do kuchni. I ostatnio zachcialao mi sie fondue :) I kupie na walentynki jakies dwa małe modele i bedziemy zajadac sie bananami z czekolada :)

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:28:41

są blaszki w kształcie serca:) ja swojemu kupuje zestaw z perfumami i może tez jakiś serniczek zrobię:)

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:32:45

Ja planuje zrobic jakas dobra kolacje zabardzo nie wiem co ugotowac ale cos poszperam w internecie :D no i Obowiazkowo po kolacji musi byc "deser" ale to juz zjemy sobie w Łóżku :P :)) Mysle ze spodoba mu sie ze ugotowalam cos specjalnie dla niego ! Bo wie ze zabardzo nie lubie gotowac i Mysle ze doceni !!!!!!!!!!

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:34:02

Ja nie chce mu właśnie kupować żadnych perfumów, bokserek itp, chciałabym zrobić oryginalny prezent :-)

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:36:47

Nie obchodzę walentynek, dla mnie to głupie pseudoświęto a mężowi nie muszę nadskakiwać. Poza tym nie napisałaś po ile macie lat i jaką dysponujesz kwotą więc nie mogę Ci nic poradzić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 19:38 przez Pallas_Atena.

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:40:41

Najlepiej zawinąc się kokardką i gotowe :)

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:40:44

Jedni obchodzą, drudzy nie. Ja obchodzę walentynki, lubię robić komuś prezenty i to nie jest moim zdaniem nadskakiwanie.

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:44:19

ja w tamtym roku zrobiłam mu takie karteczki typu bilet na całusa bilet na piwo z kolegami do tego pyszna kolacja i wino był przeszczesliwy

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:45:16

prezenty na walentynki? hmm... ja może zrobię jakieś ciasteczka (i to takie, które dosyć łatwo się robi) ;D A znając życie to pewnie sama zjem większość tych ciasteczek ;D

Walentynkowy szał - WĄTEK ZBIORCZY

25 sty 2012 - 19:49:26

My razem z chłopakiem postanowiliśmy Walentynki spędzić po prostu cały dzień razem - kino, lodowisko, spacer, antykwariaty, jakies ksiegarnie (Kochamy ksiazki)... i tak o po prostu :)

następna dyskusja:

Zapraaszamy do WYMIAN! cz.6