Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 22:50:24

Kochane, tak jak w temacie :) Jak wyglądały Wasze zaręczyny? Czy były na spontanie i się nie domyślałyście czy raczej długo czekałyście na taką chwilę :) A może czy same przejęłyście inicjatywę i poprosiłyście o rękę swojego partnera? :)


Jestem bardzo ciekawa, ponieważ moja kobieca intuicja podpowiada mi, że mój TŻ planuję Nasze zaręczyny już niedługo, a mianowicie na Naszą 2 rocznicę :)

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:00:48

"kupilem Ci pierscionek, taki zareczynowy, chcesz, czy mam oddac?"

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:01:25

hm.....ja czekam już tak od roku a jesteśmy 4,5 lata razem....i nic mi moja intuicja nie podpowiada :(( buu....

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:08:44

Cytat
madziutex
"kupilem Ci pierscionek, taki zareczynowy, chcesz, czy mam oddac?"
najpiekniejsze zaręczyny świata serce

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:15:44

Cytat
oryginal
Cytat
madziutex
"kupilem Ci pierscionek, taki zareczynowy, chcesz, czy mam oddac?"
najpiekniejsze zaręczyny świata serce

Tez mi sie podobaly. 2 dni wczesniej grzebalam tu i owdzie i natknelam sie na cacuszko, wiec moje zaskoczenie "ooo, ale niespodzianka... :| pewnie, dawaj. Dobra idziemy spac, bo musze wstac o 7. <cmok> >chrap>"

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:18:28

Cytat
madziutex
Cytat
oryginal
Cytat
madziutex
"kupilem Ci pierscionek, taki zareczynowy, chcesz, czy mam oddac?"
najpiekniejsze zaręczyny świata serce

Tez mi sie podobaly. 2 dni wczesniej grzebalam tu i owdzie i natknelam sie na cacuszko, wiec moje zaskoczenie "ooo, ale niespodzianka... :| pewnie, dawaj. Dobra idziemy spac, bo musze wstac o 7. <cmok> >chrap>"

:)))

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:20:05

ja narazie czekam na te jedyne w swoim rodzaju :) mam nadzieje ze bede mega zaskoczona...
opowiadajcie swoje historie :)

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:21:59

był juz taki watek,ale chetnie poczytam:)

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:22:24

A ja po 4latach mówienia nie wyjdę za ciebie nigdy dostałam kręćka na temat ślubu. Termin ślubu miałam wyznaczony od 1-go roku bycia razem gdy to wzięłam do ręki kalendarz i powiedziałam ze śmiechem, że w 2010 nasza rocznica poznania się wypada w sobotę więc wtedy mogę ewentualnie za niego wyjść za mąż> Całość potraktowaliśmy jako żart a po 4latach zalanowalismy razem i wybralismy razem termin zaręczyn (Sylwester) i pierścionek! Mój by mi się już chyba sam nie oświadczył bo tyle razy wcześniej mu mówiłam że nie chcę ślubu! I w ten oto sposób wzięliśmy ślub w 5-tą rocznicę poznania się! THE END

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:34:40

mnie mój M oświadczył się we Włoszech na plazy, przy zachodzie słońca... ajjj :) lepiej być nie mogło:)

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:37:22

ale zazdroszcze, mój to sie chyba nigdy nie odważy................... a prawie 4 lata razem... bu

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:44:06

Cytat
madziutex
"kupilem Ci pierscionek, taki zareczynowy, chcesz, czy mam oddac?"


Najlepsze !!!! xD

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:44:48

7 lat razem i to jeszcze nie nastąpiło. Ale ma warunek, że 10 rocznicy z nim jako jego "dziewczyną" obchodzić nie będę!

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:47:51

Cytat
gburiavonfuria
7 lat razem i to jeszcze nie nastąpiło. Ale ma warunek, że 10 rocznicy z nim jako jego "dziewczyną" obchodzić nie będę!

No to muszę przyznać, że naprawdę DŁUGO wytrzymałaś :p

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

16 paź 2011 - 23:50:41

jest na kogo czekać :)

następna dyskusja:

tabsyy