Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

hej dziewczyny, w przyszłym roku wychodzę za mąż i nie mam pomysłu na suknie....może macie jakieś fajne, bardzo proszę o wklejanie fotek, dzieki;)

<moderacja - przypominam, że to nie jest miejsce na ogłoszenia o sprzedaży sukien, posty z ofertami będą usuwane lub moderowane>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-31 21:26 przez moderator.

1. benjamin roberts 911
2. Gaylenne





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 17:07 przez coma_come.

Również w przyszłym roku wychodzę za mąż, jednak pomysł na suknię ślubną mam już od bardzo dawna:)

Ale może napisz czy chcesz jakąś lekką i zwiewną czy może jakąś ogromną taftową itd itp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 20:43 przez Yucca.

Ja miałam taką :) Dzień ślubu to niezapomniana chwila ;) Życzę wszystkiego naj :-)



wielk0p0lska
piękna:)

a do autorki- poszukaj w internecie

a oto moja, ślub też w przyszłym roku :)



Cytat
eduska
a oto moja, ślub też w przyszłym roku :)
prześliczna

teraz są na czasie takie w stylu greckim ale pasują tylko szczupłym i dosyć wysokim dziewczyną moim zdaniem

Cytat
iwona2610
Cytat
eduska
a oto moja, ślub też w przyszłym roku :)
prześliczna

wow piękna :)

madonna manuel mota valdemar:)) tez mam slub za rok - w maju. moja wymarzona suknia ma nierealna cene :( ale nadal mam nadzieje ze ja kupie.

Cytat
lumpka
teraz są na czasie takie w stylu greckim ale pasują tylko szczupłym i dosyć wysokim dziewczyną moim zdaniem
Zobacz te które wkleiłam wyżej - nie należę do wysokich i szczupłych (mam 166 i nosze rozmiar 40, czasem 38) a wszyscy mówią, że pasują mi idealnie. Podobnie z rybkami - nawet na mnie leżały całkiem fajnie.
Trzeba przymierzyć, bo to wcale nie takie pewne.

a to moja i też za rok też już będę mężatką



Cytat
Deirdre
Moja:


Wow! Boska.

następna dyskusja:

Nie mam swojego życia :( dla wytrwałych.