Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

SPONSORING

21.06 o 11:53

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 13:53:40

ja jestem w 99% pewna że trzeba oddać pieniądze, też byłam na stazu tez miałam nie ciekawie chciałam zrezygnować , ale jak się dowiedziałam że będę musiała oddać pieniążki , to przecierpiałam już końcówkę stażu

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 13:57:59

Cytat
kojack18
ja jestem w 99% pewna że trzeba oddać pieniądze, też byłam na stazu tez miałam nie ciekawie chciałam zrezygnować , ale jak się dowiedziałam że będę musiała oddać pieniążki , to przecierpiałam już końcówkę stażu
a ja jestem pewna na 100% ze nie trzeba bylam w czwartek pytalam jak to jest i gdybym mi zwracali koszty dojazdu to je bym musiala oddac a ta oddaje tylko 20zł za badania lekarskie

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 13:58:11

Wielkie mi pieniadze..za badania lekarskie zwracasz i tyle! Sama zrezygowalam bo bylam na stazu w takim miejscu ze glowa boli lekarz mi wystawial zwolnienia i powiedzial ze mam wybierac albo zdrowie albo jakis chory staz z chorymi ludzmi.. wybralam zdrowie..i ciesze sie!
Nie oddajesz za zadne zwroty dojazu nawet ja dostawlam i nie oddawalam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 13:59 przez calineczka0109.

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:01:52

no to teraz zazdroszcze że można zrezygnować , bo gdybym ja mogła też bym to zrobiła( ja byłam na stażu 2 lata temu)widocznie się pozmieniało.ZdrowoZakrecona - więc nie rozumiem czemu się zastanawiasz przerwij staż skoro można,

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:02:19

Też pamietam Twój wątek, wydaje mi się, że zwolnienie to dobre wyjscie. Wysłałam Ci na priva wiadomość...

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:02:55

Cytat
calineczka0109
Wielkie mi pieniadze..za badania lekarskie zwracasz i tyle! Sama zrezygowalam bo bylam na stazu w takim miejscu ze glowa boli lekarz mi wystawial zwolnienia i powiedzial ze mam wybierac albo zdrowie albo jakis chory staz z chorymi ludzmi.. wybralam zdrowie..i ciesze sie!
Nie oddajesz za zadne zwroty dojazu nawet ja dostawlam i nie oddawalam.

nie wiem jak tam u was jest ,u mnie mloda siksa z pupu powiedziala ze tak jest i tyle
dodatkowo wydarla na mnie jape ,ze jakto zrezygnowac nie ma takiej opcji bo przeciez taki biedny urzad dal kase a jak zwerwac chce

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:03:07

Nie nikt mnie nie sprawdzal ale moze dlatego ze na L4 ciaze oznacza sie najprawdopodobniej literka B, dawno to bylo wiec dokladnie nie pamietam.

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:04:26

Cytat
kojack18
no to teraz zazdroszcze że można zrezygnować , bo gdybym ja mogła też bym to zrobiła( ja byłam na stażu 2 lata temu)widocznie się pozmieniało.ZdrowoZakrecona - więc nie rozumiem czemu się zastanawiasz przerwij staż skoro można,

jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniadze ,pol roku nie znalazlam roboty nawet na czarno;/

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:06:26

a dlaczego nie mozesz dluzej tam pracowac jesli mozna spytac?

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:07:01

Ja normalnie zrezygnowalam! Masz takie prawo! Oddajesz tylko pieniadze za badania lekarskie! No sprawdz przepisy! Niech nie sciemniaja z e nie mozna! Ja zrezygnowalam powiedzialam wprost o co chodzi i up jeszcze chcial sprawe robiz z moim prezesem ze mnie tak traktowali w pracy..ale juz sie nie zgodzilam na to chcialam zapomniec i tyle..

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:11:19

Cytat
kojack18
w tamtym wątku pisał ktoś że znajomy miał taki przypadek i udał się do psychiatry czy psychologa, dostał zwolnienie , może i Ty sprobuj.

można dostać zwolenienie od psychologa np z powodu nerwicy??

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:14:05

Cytat
calineczka0109
Ja normalnie zrezygnowalam! Masz takie prawo! Oddajesz tylko pieniadze za badania lekarskie! No sprawdz przepisy! Niech nie sciemniaja z e nie mozna! Ja zrezygnowalam powiedzialam wprost o co chodzi i up jeszcze chcial sprawe robiz z moim prezesem ze mnie tak traktowali w pracy..ale juz sie nie zgodzilam na to chcialam zapomniec i tyle..


mozna kochana mozna ,ale ja nie chce ,bo zbieram kase na stancje ,mi nawet te grosze duzo pomagaja ,a wiem ze roboty nie znajde ,bo szukalam pol roku i nic
Cytat
thruskawka
a dlaczego nie mozesz dluzej tam pracowac jesli mozna spytac?


bo mnie tam mobbinguja ,poczytaj moj watek w zaklade praca nazywa sie : mobbing na stażu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 14:15 przez ZdrowoZakrecona.

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:15:42

Jeśli ktoś ma zwolnienie od ginekologa to nie sprawdzają go. Ale ostatnio coraz częściej sprawdzają, jak ktoś ma długie zwolnienia, wyślą Cię na badania i jak się okaże, że nic Ci nie jest będziesz miała przerąbane.

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:18:04

Cytat
sandraaa_90
Jeśli ktoś ma zwolnienie od ginekologa to nie sprawdzają go. Ale ostatnio coraz częściej sprawdzają, jak ktoś ma długie zwolnienia, wyślą Cię na badania i jak się okaże, że nic Ci nie jest będziesz miała przerąbane.


watpie przeciez mozna miec zwolnienie chodzace nie lezace , kto mnie na takim zwolnieniu zlapie,to tylko moja dobra wola ze np odbiore tel od urzedu pacy czy cos ,wcale nie musze na zwolnieniu stawiac sie gdziekolwiek

zwolnienie na stażu

06 sie 2011 - 14:20:33

spokojnie mozesz przebywac na zwolnieniu i nawet do konca stazu, wiem bo jak bylam na stazu to moj kolega był na zwolnieniu az 4 miesiace do konca swojej umowy (mial problemy z kregoslupem wiec nie udawal), zadnych konsekwencji nie poniosł, zadnych pieniedzy tez zwracac nie musial , dostwal co miesiac 100% wynagrodzenia.

A te historycjki o zwracaniu zarobkow w razie przerwania stazu to bajki, którymi strasza nas urzednicy z Urzedu Pracy. Nie ma takiej opcji, jedynie (ale to nie wszedzie) nalezy zwrocic koszty badan lekarskich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 14:21 przez margarita864.

następna dyskusja:

Dywan - opinie.