Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

39 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Amway-sekta?

28 lut 2011 - 20:10:32

Tiaa, hahahaha.
Oczywiście :) , np, szpital , noooo, to jest przykład doskonałej kondycji finansowej , tiaaaa :D .
Rychu , ty durniu szukasz usprawiedliwienia w żebraniu o zasiłki przykładem chorej służby zdrowia ?
Ty ? , "hamerykanski byznesmen " ?
Ja pindolę , hahahahaha
Ale jazda !!!

Amway-sekta?

16 cze 2011 - 22:44:07

Cytat
MacGaywer
Tiaa, hahahaha.
Oczywiście :) , np, szpital , noooo, to jest przykład doskonałej kondycji finansowej , tiaaaa :D .
Rychu , ty durniu szukasz usprawiedliwienia w żebraniu o zasiłki przykładem chorej służby zdrowia ?
Ty ? , "hamerykanski byznesmen " ?
Ja pindolę , hahahahaha
Ale jazda !!!

Amway-sekta?

28 lis 2011 - 11:00:57


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 11:03 przez skory.

Amway-sekta?

19 gru 2012 - 15:18:34

hahaha patrzę, że niezły syf. Mnie właśnie typ chce w to wciągnąć i widzę już, że to nie dla mnie. Szkoda tylko, że wcisnął mi książkę i będę musiała się z nim spotkać, by ją oddać ;/

Amway-sekta?

20 sty 2013 - 21:54:22

kupilam kilka rzeczy w amwau i szczerze? nie jestem nich zadowolona, nie wiem jak z środkami czystości, bo nie kupowałam ale ani z szamponu ani z pędzli do makijażu nie jestem zadowolona,produkty jak każde inne

Amway-sekta?

22 lut 2013 - 00:00:27

Koleżanka chciała mnie wciągnąć, przyszła do mnie z jakąś obcą laską (nikt mnie nie powiadomił o nowym gościu- brak kultury) zaczęły rysować kwadraty, schematy, procenty itp. Nowa pani zdradziła się że jej mama siedzi w tym już dobrych kilka lat, więc zapytałam dlaczego nie zrezygnuje z etatu jak pewnie po tylu latach ma ogromne przychody (dodajmy że pasywne;)). Odpowiedziała że z szacunku do szefa hahaah. To zdanie sprowadziło mnie za ziemię....... Tam zarabiają ale tylko ci co to wymyślili reszta to mróweczki które z dużą dawką entuzjazmu napędzają biznez w pierwszych miesiącach działalności. Następnie co mądrzejszy rezygnuje (zostaje okrzyknięty nierobem) a pozostali zostają w letargu bo podświadomie ciężko jest im przyznać że nie tak miało to wyglądać co tylko nakręca ich gorliwość i głoszenie "prawdy". Prosty mechanizm. teraz dopiero dowiedziałam się że wszystko jest powiązane z wybraną literaturą i płytami. Szkoda że nie przeczytaliście choć jednej książki która tłumaczy manipulację ludźmi.SŁUCHAJCIE TO NIE WSTYD ŻE DALIŚCIE SIĘ W TO WCIĄGNĄĆ, NIE PIERWSI I NIE OSTATNI ale spróbujcie realistycznie ocenić sytuację ile już wydaliście itp.
Co do zwrotów to raczej nie są dla zwykłego klienta;) jeśli coś zwrócimy, osoba sprzedająca nie będzie mogła tej samej rzeczy zamówić przez rok i jak mi to ładnie wyjaśniono może mi takiego zwrotu odmówić:P. no chyba że wpłacimy jedyne 150zl (po prostu drobne;)) to już zamawiamy dla siebie i można zwracać. Z pewnością do tego tez jest jakiś haczyk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-22 00:05 przez oolliiwwkkaa.

następna dyskusja:

Zaręczyny- kiedy ?