Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Amway-sekta?

11 sty 2011 - 18:03:33

W jakim celu sprawdzać u rzeczników ?
dość spojrzeć na twoje i twych współwyznawców poczynania
O efektach finansowych twojego opętania nie wspomnę , hehehehe
Świadkowie Jehowy , też oficjalnie są legalnym związkiem wyznaniowym a przecież każde dziecko i starzec wie , że to SEKTA !
Tak więc daruj sobie Rychu

P.S.
Podrzuciłem ci ciekawy link o opętaniach , przejrzałeś ?

Amway-sekta?

12 sty 2011 - 14:24:52

No jasne po co kogokolwiek o cokolwiek pytać? Przecież można gapiąc się w sufit wysnuć takie dęte teorie jak twoje...



Cytat
MacGaywer
Oświadczam iż NIGDY nie podszywałem się

Wstydu nie masz, bezczelny kłamco...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-12 14:28 przez skory.

Amway-sekta?

12 sty 2011 - 17:44:12

Jest jeden szczegół Rychu , ja nie gapię się w sufit . Ja obserwuję ciebie i tobie podobnych/obłąkanych/ wyznawców amwaya .
Efekty stosowanej na was indoktrynacji są po prostu porażające !!!
Jeżeli nazywasz mnie kłamcą , na dodatek bezczelnym , to należało by choć z jedno kłamstwo udowodnić , nie sądzisz obłąkańcu ?.
A tak swoją drogą to jakoś ci blisko do frustracji tak chętnie przytaczanego bohatera filmu "Dzień Świra" , podobne rozczarowania . Tyle lat harówy , wyrzeczeń , robienia z siebie idioty i........pomoc społeczna ?
Aż chciało by się zacytować Kondrata " ja pie...lę " , prawda ?
Powiedz Rychu ?
Szczerze ?
Czy nie utożsamiasz się Z TYM WŁAŚNIE FRAGMENTEM ?????





I jak tam twój..........kawał kiełbasy ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-13 18:06 przez MacGaywer.

Amway-sekta?

20 sty 2011 - 13:41:52

Jedyne co mnie frustruje, to ilość ludzi tak podłych i nikczemnych w naszym kraju jak ty.

Amway-sekta?

21 sty 2011 - 18:14:04

Myślę , że jednak nie :(
Powodem twojej Rychu frustracji jest skrajne rozminięcie się iluzji , którą de facto sam sobie od sekty kupiłeś, z rzeczywistością !
Miał być Raj na ziemi !
A jest ?, szara, byle jaka ciągle niezmienna a wręcz skrajnie pogarszająca się rzeczywistość
Miały być jachty, limuzyny, rezydencje !
a jest ? - skamlanie o zasiłek !
Rychu !!!!!
Jest jeszcze dla ciebie szansa !
Skorzystaj z linków które ci przesłałem , musisz się wybudzić !!!. są ludzie którzy potrafią ci pomóc !!!
ZA DARMO ! egzorcyści to nie hieny mamłeja !, dasz na tacę i tyle /po uleczeniu rzecz jasna/ !
Jak się już wybudzisz z tego opętania to :
- NAPISZ KSIĄŻKĘ !
- Powiedz prawdę ! , Prawdę którą po wybudzeniu zobaczysz !
Uda ci się :)

Amway-sekta?

07 lut 2011 - 02:40:22

Witam, muszę przyznać, że irytująca jest przepychanka dwóch panów. Po co się kłócić na forum, wytłumaczcie sobie pare rzeczy osobiście a nie robicie tu cyrk!
Zaciekawił mnie wątek i zagorzała dyskusja na temat firmy Amway. Muszę przyznać, że stoję po stronie zwolenników tej firmy, gdyż nie uważam tego za coś złego. Zauważcie, że każdy dla kogoś pracuje, więc czemu nie miałbym pracować również dla Amway? Jeżeli przeciwników owej firmy bardzo boli, że ktoś zarabia, a nie oni, to znaczy, że są potwierdzeniem stereotypu Polaka, który jest zazdrosny o innych, którzy są już krok dalej (abstrahując od Amway'a). prosty przykład: na pierwszym roku studiów jest 200 osób, a magistra zdaje tylko 15. tak samo jest z Amway, to nie dla każdego, to biznes dla chcących pracować, a nie dla nierobów, więc traktowałbym to jako szansę, a nie coś co ma nam szkodzić.
Może sposób przekazywania ludziom tego biznesu jest źle spostrzegany, bo też nie jestem za tym, żeby jeździć co tydzień w to samo miejsce i słuchać o tym samym, ale każdy ma swój rozum i jeżeli chce prowadzić ten biznes to powinien sam dążyć do rozwoju. Oczywiście poznać działanie systemu, żeby wiedzieć jak dalej pracować i rozwijać temat.
Ktoś wcześniej stwierdził, że to sekta i doszukuje się takich działań, ale czy jeśli Twój szef wysyła Cię na szkolenie, mówi Ci co masz robić i w jaki sposób, to co? To nie to samo? i jakoś nikt szefa nie określa mianem przywódcy sekty!

KAŻDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU!

Amway-sekta?

07 lut 2011 - 17:43:18

Zarabia ????
Kto ? , Rychu ?
Na zasiłkach ? . No to Brawo, Brawo !!!
Za czytanie ze zrozumieniem :D
Słuchaj ? , po co te gadki ? . Zapisz się do mamłeja , zacznij zarabiać , wróć tu i pochwal się ?
OK ?

Amway-sekta?

08 lut 2011 - 00:02:37

Nie ma problemu, mogę zacząć to robić i nic Ci do tego! Zajmij się swoimi sprawami, a nie patrzysz na innych! Po co chcesz na siłę kogoś przekonywać do swojej racji? Poza tym chyba brak Ci odwagi nawet na podpisanie się własnym imieniem! Tym razem brawa dla Ciebie, odważny jesteś! najlepsza rada dla Ciebie: nie wtrącaj się w czyjeś życie! Pozdrawiam Daniel!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 14:00 przez Daniel86.

Amway-sekta?

09 lut 2011 - 19:28:42

Dla mnie ? to możesz zająć się drapaniem po tyłku :)
Tak więc mogę ci powiedzieć również abyś zajął się swoimi sprawami , bo skoro nie jesteś Świadkiem AjWaja , to co tu robisz ?
Nie wtrącam się też w niczyje życie , po za przypadkami tych , którzy właśnie to robią , starając się znaleźć głupszych od siebie !.

Na anonimowym forum nie podpisuje się postów imieniem i nazwiskiem !
Niemniej jak ty żeś Daniel , to ja będę WOLF !
Pasuje ci ?
Również pozdrawiam i rychłego z sekty wybudzenia życzę :)

Amway-sekta?

11 lut 2011 - 17:20:11

Cytat
MacGaywer
Nie wtrącam się też w niczyje życie , po za przypadkami tych , którzy właśnie to robią , starając się znaleźć głupszych od siebie !.

Czyli wtrącasz się w życie wszystkich, bo ty uważasz się przecież za najmądrzejszego na świecie, który wszystko wie i rozumie najlepiej. :P A wszyscy inni to durnie, zwłaszcza ci, którzy współpracują z AMWAY. :P
Większego pyszałka i aroganta w życiu nie spotkałem...

Cytat

Na anonimowym forum nie podpisuje się postów imieniem i nazwiskiem !

Szczególnie ci, którzy rozpowszechniają kłamstwa, pomówienia i obrzucają innych obelgami.

Amway-sekta?

11 lut 2011 - 17:44:56

Nie Rychu ! , mam gdzieś to , pod jaki adres idziesz skamlać o zasiłki . Twoja sprawa , Twój w wyżebraniu owego interes !
Ale jeżeli przy tym starasz się wcisnąć innym to , że droga która zaprowadziła ciebie to takiego upokorzenia , jest JEDYNĄ I NAJLEPSZĄ drogą , to ja milczeć nie mogę !

Moje słowa są "pro publiko bono" .

Proszę cię też o ZAPRZESTANIE maniakalnego powtarzania tego bełkotu o kłamstwach i pomówieniach , OK ?
Albo UDOWODNIJ CHOĆ JEDNO !
ALBO ZAMILCZ NA WIEKI !

P.S.
Znasz mnie doskonale , nie mniej niż ja ciebie , tak więc podpisz się ty pod swoim bełkotem a pola nie odpuszczę .
Słowo !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 17:47 przez MacGaywer.

Amway-sekta?

11 lut 2011 - 22:07:36

sekta jak sekta, ale ta babka a sfałszowała hymn, że aż uszy krwawią

Amway-sekta?

15 lut 2011 - 21:47:33

Cytat
MacGaywer
mam gdzieś to , pod jaki adres idziesz skamlać o zasiłki .
(...)
Proszę cię też o ZAPRZESTANIE maniakalnego powtarzania tego bełkotu o kłamstwach

Powyższe twierdzenie jest KŁAMSTWEM.

Amway-sekta?

16 lut 2011 - 17:01:50

Proszę bardzo :)

http://spow.walcz.ibip.pl/public/?id=153737
POZ 140

Cytat z powyższej strony :

"Pomoc publiczna - stan na 31.12.2009 r.

* kwota zaległości przedsiębiorców wynosi 133.656 zł

* kwota odetek wynosi 36.680 zł

* łączna wartość nominalna udzielonej pomocy publicznej 2.851.540,37 zł
Lp. Wykaz osób prawnych i fizycznaych, którym udzielono pomocy publicznej z funduszu pracy lub PFRON"

Jeżeli te informacje są nieprawdziwe proszę o interwencję w Starostwie Powiatowym w Wałczu

Wklejam cały już cytat abyś nie wykręcał kota ogonem i nie twierdził iż jest to lista laureatów "rekinów byznesu"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 17:02 przez MacGaywer.

Amway-sekta?

28 lut 2011 - 18:38:20

Na tej stronie jest wiele poważnych firm, w tym jednostek budżetowych, więc przestać robić z siebie większego durnia niż jesteś...

następna dyskusja:

Dzień Babci i Dziadka