Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:47:59

Hej, może niektórzy uważają że to za wcześnie ale ja już pomału myślę o prezentach :))))
A Wy jakie macie pomysły na prezenciki dla najbliższych ?

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:50:20

NIE myślałam o tym jeszcze ;)

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:51:12

dla mojego faceta kupie beanbag lub zrobie sama :) to taki fotel z eko skórki lub innego materiały a w środku są kuleczki specjalnego styropianu :)

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:54:04

Dla mamy kupilam zestaw kremow lorea'l kod mlodosci i bluzeczke z h&m,
Dla taty korkociag w slicznym skorzanym opakowaniu z masa innych bzdetow ktore sa w zestawie i do tego winko w 'ubranku'

A moj A, to jeszcze nie wiem :(

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:56:09

łeeee... w tym roku prezenty sobie będę musiała raczej odpuścić...

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:56:40

ja mężowi kupiępewnie PS3 bo już mi trąbi o tym od dłuższego czasu. Reszcie rodzinki jakieś drobiazgi (biżuteria, ksiązki) no i w tym roku mamy nowego członka rodziny (moją 8mc córeczkę) i tu puszczę wodze, bo dla niej to mam pełną głowę pomysłów na prezent:)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 10:59:33

ja pewnie znów połowę rodziny obkupię w książki ;)

a dla brata i dla bratowej zapewne kupię coś dla ich przyszłego maleństwa, które urodzi się już w marcu!!!

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:03:55

ja jeszcze niemam pomysłow;)

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:09:18

Ja też już ostatnio pomyślałam o Bożym Narodzeniu, ale jeszcze nie wiem co komu kupię, ale na pewno rozłożę sobie wydatki na dwa miesiące. ;)

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:09:30

Ja mojemu kupię na pewno porządny skórzany portfel, bo ten się już rozpada ;) I może srebrny nieśmiertelnik (nie taki cham wojskowy ;)) z sentencją. Bo jeden został mu zerwany albo zestaw kosmetyków dla aktywnych ;) Na pewno coś z tych dwóch do portfela :D

Dla rodziców i dziadków nie mam jeszcze pojęcia . Pewnie wymyślę początkiem grudnia ;)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:17:22

U mnie prawdopodobnie swieta beda na dzialce :) mam nadzieje, ze spadnie kupa sniegu jak zeszlej zimy :) gdybym umiala robic na drutach to wszystkim zrobilabym kapcie i kominy - uwazam, ze takie samemu robione prezenty sa najlepsze - ale bede zmuszona cos kupic, a ze wszyscy uwielbiaja gotowac to dostana po fartuszku z smiesznymi nadrukami, wlasnie moze cos sama zaprojektuje :D

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:18:22

Ja to już od dawna mysle o prezentach. Dla mojego B kupie toster bo nie ma, uwielbia i nie raz mowil ze chcialby :) kupie mu cos jeszcze, ale na to nie mam pomysłów. Dla mamy chyba jednak kupie portfel bo ma taki chyba z przed 10 lat ;p, dla taty moze wlasnie korkociag albo kalendarz, a dla brata...pewnie to co wymysli i mi powie :) tylko skad na to kase wziac :(

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:23:57

Właściwie to jeszcze w ogóle się nad tym nie zastanawiałam, ale po przeczytaniu tego wątku tak sobie myślę, że w tym roku albo zamiast kupowania prezentów, albo jeszcze oprócz tych kupionych (tu zależy wszystko od pieniędzy, jakimi będę dysponować:) ), zrobię też coś własnoręcznie (przynajmniej w jakimś stopniu). Myślę, że takie prezenty od serca, zrobione przez nas samych są świetne, tym bardziej na Święta :)

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:24:39

ja na razie myślę o prezencie na urodziny dla mojego chłopaka [ma 6 listopada] i na 90% będą to buty sparco [rajdowe] bo nawet samochodem nie ma w czym jeździć, mam nadzieję że jego matka kupi mu jakieś codzienne bo robi sie coraz zimniej i mokrzej [?] a on we wszystkich butach ma dziury na wylot!

a na gwiazdkę musze wymyślić coś dla mamy, brata i mojego lubego i zupełnie nie wiem ... mamie myślałam kupić odtwarzacz dvd, ostatnio kupiłam sobie świetny za 100 zł [już wypróbowany - nie jest to jakiś chłam, do tego z łączem usb :)], bo ona zawsze zasypia na filmach a potem żałuje że nie widziała, to do tego np. 'mamma mia', 'diabeł ubiera się u prady' i może coś jeszcze tak na początek [na bazarku kupuję tanie filmy z gazet ;)] tyle że tu problem bo chciałam to dać na jej imieniny [Barbara] i wtedy na gwiazdkę to już nie wiem co wymyślę -.-

uwielbiam wybierać, szukać i dawać prezenty ale zawsze mam problem żeby nie był to kolejny krem, czy perfumy, tylko coś wyjątkowego ;)

Boże Narodzenie- prezenty

19 paź 2010 - 11:25:09

ja dla mojego K kupie koszulkę o której mi trabi od jakiegoś czasu albo nową część do bmx.a.

tacie głśniki do samochodu ;] albo płyte jakiegoś metalowego zespołu"jednegoz jego ulubionych:;p
siostrze jakąś bluzkę i "kokardki" ma pierdolca na ich punkcie , wszędzie je wczepia
babci babci krem i jakieś perfumy albo pościel ;]

następna dyskusja:

Odmiana nazwisak po ślubie