Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:51:52

Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

nie zrozumiałaś jej, chodziło jej o to żeby wiedzieć ile zarabiają bo pożyczają cały czas pieniądze, i ciekawi ją jakie mają zarobki, w sumie mnie też by to denerwowało, raz czy dwa bym mogła pożyczyć ale żeby to w padło w rutynę? paranoja jakaś, powiedz że też nie masz pieniędzy, to może przestaną

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:52:30

z tego co wiem to dużo zarabiają.. mój ojciec jeździ na chłodniach i zarabia od 6 do 8 tysi... ;)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:57:46

Cytat
martuuus
Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

a ja się nie dziwię autorce wątku.
skoro od niej ciagle pożyczają to rozumiem jej zdenerwowanie.
bezczelnością z jej strony byłoby jeśli zapytałaby o to wprost znajomego.
dokładnie zgadzam się z tym a nawet gdyby spytała to i tak prawdy się nie dowie, zresztą ona też ma swoje życie i pieniądze tak samo jej są potrzebne jak i każdemu

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:58:26

Nie chcę nic sugerować, ale wielu tirowców wydaje mnóstwo pensji na... uatrakcyjnienie postojów, jeżeli wiesz co mam na myśli. I dlatego pod tym względem nie dziwi mnie to co napisałaś - że oszukuje z wypłatą żonę...

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 15:02:05

moj tato jeździ do włoch, za jedno ''kółko'' dostaje 1500 zł
a w miesiacu jest około 5 razy...to zalezy od firmy poniewaz neiktore płaca od kilometra...co innego jezeli trasa jest tylko na terenie polski...wtedy ''pensja'' jest znacznie mniejsza i moze byc ciezko utrzymac rodzine opłacic rachunki itp(wiem bo moj wujek jeździ) pozdrawiam

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 15:04:41

Cytat
coma_come
Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

nie zrozumiałaś jej, chodziło jej o to żeby wiedzieć ile zarabiają bo pożyczają cały czas pieniądze, i ciekawi ją jakie mają zarobki, w sumie mnie też by to denerwowało, raz czy dwa bym mogła pożyczyć ale żeby to w padło w rutynę? paranoja jakaś, powiedz że też nie masz pieniędzy, to może przestaną


Ile mam powtarzac to samo???? przeczytaj caly watek i wszystkie moje wypowiedzi a dopiero potem sie wypowiadaj

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 15:06:01

Cytat
Kessie71
Nie chcę nic sugerować, ale wielu tirowców wydaje mnóstwo pensji na... uatrakcyjnienie postojów, jeżeli wiesz co mam na myśli. I dlatego pod tym względem nie dziwi mnie to co napisałaś - że oszukuje z wypłatą żonę...

tego też się obawiam...restauracje, panienki, parkingi

jak stoi w weekend to wódka się leje-tyle to wiem na pewno

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 15:24:21

nie rozumiem... - jak Ci nie pasuje to nie pożyczaj a nie narzekasz na forach jacy to oni nie są

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 15:27:05

ok 5 tys wiem, bo moj tata jezdzi..

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 15:28:36

Cytat
LadyEl
nie rozumiem... - jak Ci nie pasuje to nie pożyczaj a nie narzekasz na forach jacy to oni nie są

następna, która czytać ze zrozumieniem nie potrafi, ehhhh

następna dyskusja:

PRACA MATURALNA