Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:37:37

Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

ale skoro cały czas od niej pożyczają kase , to coś jest nie tak ?! chyba ?!

mojej psiapsiółki mąż jeździ tirem i powodzi im się zarabia ok 3 tys.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:50:53

ja w końcu utnę im te dotacje stałe..
z tego co piszecie, mają finansowo lepiej ode mnie, więc nie muszę im pomagać

mam za miekkie serce i za twarda......

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:57:49

Cytat
strusiek
Cytat
majka6
rozalinnda 96 czytam ze zrozumieniem i rozumem cie, ale moja wypowiedz napisalam zanim powiedzialas ze pozyczaja od ciebie- dodala sie po twojej, ale zaczelam pisac przed nia:)

Poprostu powiedz-"nie ma", a potem sama pójdz pozyczyc od nich:) zosliwościa na zlosliwosc, moze zadziala:)

:/ Boze jak dobrze ze ja nie mam takich znajomych jak Ty.. bez obrazy.. trzeba byc czlowiekiem, przeciez nie pozyczaja od niej kasy na zabawe czy picie... tylko na zycie.....


Nie osądzaj mnie bo mnie nie znasz. Oczernianie ludzi to twoje ulubione zajecie? Wiadomo, ze jak komus brakuje to trzeba poratowac, alenie przesadzajmy- jak ktos pozycza co miesiac to chyba logiczne ze cos jest nie tak i na dluzdza mete bywa meczace. Wybacz, ale chyba sama nie chcialabys co miesiac czesc swojej wyplaty pozyczac (no chyba ze zarabiasz niewiadomo jak duzo). To co napisalam nie bylo prztykiem do tego ze sie nie pozycza- wrecz przeciwnie, trzeba pomagac. Ale nie przesadzajamy- co miesiac to samo? Skoro zalozyli rodzine to musza nauczyc sie gospodarowac, a nie pozyczac co miesiac, bo napewno w ten sposób im sie nie pomoze na dluzsza mete. i skoro autorka watku zalozyla takowy watek to znaczy ze jej tez przeszkadza to pozyczanie i stad ta rada, a nie zlosliwosc. troche dystansu.

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 13:58:07

Moj teściu zarabia nieraz nawet do 5 tyś.Zalezy od trasy a tak srednio to 3-4 tysiace

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:01:24

ciekawosc..;>

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:02:13

Cytat
majka6
Cytat
strusiek
Cytat
majka6
rozalinnda 96 czytam ze zrozumieniem i rozumem cie, ale moja wypowiedz napisalam zanim powiedzialas ze pozyczaja od ciebie- dodala sie po twojej, ale zaczelam pisac przed nia:)

Poprostu powiedz-"nie ma", a potem sama pójdz pozyczyc od nich:) zosliwościa na zlosliwosc, moze zadziala:)

:/ Boze jak dobrze ze ja nie mam takich znajomych jak Ty.. bez obrazy.. trzeba byc czlowiekiem, przeciez nie pozyczaja od niej kasy na zabawe czy picie... tylko na zycie.....


Nie osądzaj mnie bo mnie nie znasz. Oczernianie ludzi to twoje ulubione zajecie? Wiadomo, ze jak komus brakuje to trzeba poratowac, alenie przesadzajmy- jak ktos pozycza co miesiac to chyba logiczne ze cos jest nie tak i na dluzdza mete bywa meczace. Wybacz, ale chyba sama nie chcialabys co miesiac czesc swojej wyplaty pozyczac (no chyba ze zarabiasz niewiadomo jak duzo). To co napisalam nie bylo prztykiem do tego ze sie nie pozycza- wrecz przeciwnie, trzeba pomagac. Ale nie przesadzajamy- co miesiac to samo? Skoro zalozyli rodzine to musza nauczyc sie gospodarowac, a nie pozyczac co miesiac, bo napewno w ten sposób im sie nie pomoze na dluzsza mete. i skoro autorka watku zalozyla takowy watek to znaczy ze jej tez przeszkadza to pozyczanie i stad ta rada, a nie zlosliwosc. troche dystansu.


musi mi juz to bardzo przeszkadzac, skoro aż tutaj napisałam..

też nie jestem złośliwa, ale przetanę im pomagać

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:02:33

to zalezy ile po drodze jest ssakow lesnych hehehehe
taki tekst dzis na jednej str czytalam :)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:03:40

wiesz to Ty napisalas ze "zlośliwosc na zlośliwosc" nie ja, wiec najpierw zobacz co piszesz ;] a autorce watku raczej nie chodzi o zlosliwosc, tylko zastanawia ją skąd te problemy finansowe. Po 2 nie wiem gdzie dostrzegasz zlosliwosc tamtych ludzi w tym ze pozyczają pieniadze, to raczej szukanie pomocy, a nie zlosciwosc ;] Jak widac malo wiecie o problemach finansowych, jakby Wam banki dowalily 3 tysiace samych rat kredytow, to wtedy byscie wiedzialy ze pensja 4 tysiace moze nie wystarczac....... uwierzcie wiem co mowie...... niestety. Ludzie popelniają blędy i pozniej musza za nie placic przez wiele lat, takie zycie niestety...
Jesli dziewczyna ma tego dosc (co jest calkiem zrozumiale) to niech im delikatnie powie ze sama zaczela miec problemy finansowe i nie ma im z czego pozyczyc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 14:07 przez strusiek.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:04:04

Cytat
lianeska
ciekawosc..;>
masz rację, ciekawość, bo nie chce nikogo krzywdzić

jeżeli faktyczcnie potrzebna pomoc to trzeba pomagac

a jeśli niepotrzebna to nie warto być głupi naiwnym

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:08:11

Cytat
rozalinda96
Cytat
lianeska
ciekawosc..;>
masz rację, ciekawość, bo nie chce nikogo krzywdzić

jeżeli faktyczcnie potrzebna pomoc to trzeba pomagac

a jeśli niepotrzebna to nie warto być głupi naiwnym

zgadzam sie w 100%

zweryfikowana
Posty: 670
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:09:26

Ech rozumiem autorkę wątku,moja teściowa często pożycza pieniądze od swego syna,mimo iż teściowa pracuje jako sprzataczka a jej drugi mąż na kopalni ;/ i dziwi mnie ze kasy jej brakuje, ale wywnioskowałam ze nie potrafi sie rządzić pieniędzmi, bo fakt na plazmę i remonty to ma a na życie nie???? Jak dla mnie to bez plazmy 5m na 5m (tak duzej) to chyba mogę żyć a nie kupować bo żeby ludzie widzieli że ona ma plazme o_O ech musiałam się wygadać :)

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:13:35

miałam sąsiada, który jezdzil własnie w tej firmie... w rok kupili i wyremontowali dom, zona nie pracuje.... no to chyba dobrze płacą... ;) ale może też zależy od tego n jakich trasach jezdzi..

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:14:37

Cytat
Slonce16
Ech rozumiem autorkę wątku,moja teściowa często pożycza pieniądze od swego syna,mimo iż teściowa pracuje jako sprzataczka a jej drugi mąż na kopalni ;/ i dziwi mnie ze kasy jej brakuje, ale wywnioskowałam ze nie potrafi sie rządzić pieniędzmi, bo fakt na plazmę i remonty to ma a na życie nie???? Jak dla mnie to bez plazmy 5m na 5m (tak duzej) to chyba mogę żyć a nie kupować bo żeby ludzie widzieli że ona ma plazme o_O ech musiałam się wygadać :)


tamci też mają lux brykę, teściowa zza granicy dosyła kasę i ciuchy, pozyczają wokoło, a w mieszkaniu błysk o jakim ja moge pomarzyc

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:22:39

zazwyczaj sa rozliczani od frachtu
ale jesli kraj mysle ze powinno wychodzic okolo 2,5tys do 3,5 zalezy gdzie itd
podobno ma znaczenie tez czy sa to adr itp itd


Unia okolo 4 nawet do 7 tys zaleze od firmy
wiem tez ze np czesto kierowcy na trasach szewcja itd kiedy plywaja promami sporo kasy traca w kasynach :)

moj ojciec jezdzi na uni w domu jest raz na 2 mies. a ze mieszkamy u niego w domu bo twierdzi ze nei ma sensu zebysmy mieszkali gdzie indziej skoro on tak musialby utrzymywac dom zeby mial do czego wracac. to daje sam od siebie na oplaty czasami da cos mi a o reszte nnie pytam bo skoro zyje sie 2 miesiace poza domem to tez ma prawo sie tam rozerwac , dobrze zjesc itp itd

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 14:25:56

kierowcom takim dobrze płacą z tego co wiem... nawet do 5tys/mies

następna dyskusja:

PRACA MATURALNA