Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:20:00

Drogie szafowiczki, czy może wiecie jakie są średnie pensję kierowcy tira? Dodam, że firma to nijhoff vasink. Mój znamomy jeździ i ciągle im na dom brakuje pieniędzy-pożyczają kilka razy w miesiącu.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:30:36

moj kuzyn jezdzi i zarabia srednio 3-4 tys miesiecznie, ale to pewnie zalezy i od firmy i od trasy oraz czasu jaki spedza za kolkiem...

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:36:40

kasia000 ma troche racji..? ale ok 3 tyś

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:41:13

Dziwne pytanie;/ moj kolega tez jezdzi i placa mu za km wiec roznie to bywa

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:43:37

tamtym brakuje w połowie miesiąca na żarcie, pozyczają ode mnie kasę...ja sądzę, ze to ściema jakaś z ich strony..w tej firmie dobrze płacą chyba

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:44:31

Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:45:28

A ilu osobowa jest rodzina.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:47:18

Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

a ja się nie dziwię autorce wątku.
skoro od niej ciagle pożyczają to rozumiem jej zdenerwowanie.
bezczelnością z jej strony byłoby jeśli zapytałaby o to wprost znajomego.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:47:27

Cytat
Martolina1983
A ilu osobowa jest rodzina.
3-osobowa..najgorsze jest to , że ja podejrzewam, że on ściemnia zonę, że ma mniej niż ma, bo ona naprawdę biduje..kupi sobie raz na tydzien bluzkę za dychę i ma frajdę, szok normalnie

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:47:40

a oddaj chociay kase

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:48:52

wiesz roznie to bywa, moj tato jest zawodowym kierowca tira, sa firmy gdzie placa od wyjazdu np 250zł, czy od kilometrow wtedy moj tato zarabial 1500zł miesiecznie.. zalosne wiec zrezygnowal, a w innych firmach zarabial 3-4 tysiace, za granica zarabial 4 tysiac i 7 tysiecy, to naprawde zalezy od pracodawcy.. po 2 musisz sie liczyc tez z tym ze nie o wszystkim wiesz co sie wiąze z jego rodzina, moze maja dlugi czy inne zobowiazania finansowe, uwierz mi dlugi pozeraja duzo kasy, moze nawet nie starczac pensja 4 tysiace, moja rodzina cos o tym wie ale mniejsza o szczegoly
Ogólnie powiem tak, zawód kierowca to dobry zawód, zawsze znajdzie sie praca i to dobrze platna..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 12:51 przez strusiek.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:52:18

Cytat
Martolina1983
a oddaj chociay kase

oddają ale zaraz znów pożyczają..

ja już podpytywałam bardzo delikatnie ile oni mają miesięcznie, czy mają jakieś wielkie długi, a jego zona mówi mi, że nie tylko pensja taka mała...ja myślałam, że w takiej firmie renomowanej więcej się zarabia

dlatego pytam się Was, może wiecie, bo ja nie będę jej cisnąć o te informacje..zwlaszcza, ze chyba ten facet ma cos do ukrycia

kolegom jego z firmy żyje się na maxa dostatnio
Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...


powód podałam-czytaj ze zrozumieniem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 12:53 przez rozalinda96.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:54:00

Zarobki są bardzo różne, może po prostu mają jakieś długi o których nie chcą mówić..

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:54:38

Cytat
rozalinda96
Cytat
Martolina1983
a oddaj chociay kase

oddają ale zaraz znów pożyczają..

ja już podpytywałam bardzo delikatnie ile oni mają miesięcznie, czy mają jakieś wielkie długi, a jego zona mówi mi, że nie tylko pensja taka mała...ja myślałam, że w takiej firmie renomowanej więcej się zarabia

dlatego pytam się Was, może wiecie, bo ja nie będę jej cisnąć o te informacje..zwlaszcza, ze chyba ten facet ma cos do ukrycia

kolegom jego z firmy żyje się na maxa dostatnio

nie wiem czym sie zajmuje ta firma ale powiem Ci tak.. jedni sa uczciwi i klepia biede, a drudzy kradna i nie klepia biety, wiec nie wiesz dlaczego inni kierowcy zyją dostatnio wiec nie mow..

następna dyskusja:

PRACA MATURALNA