Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:20:00

Drogie szafowiczki, czy może wiecie jakie są średnie pensję kierowcy tira? Dodam, że firma to nijhoff vasink. Mój znamomy jeździ i ciągle im na dom brakuje pieniędzy-pożyczają kilka razy w miesiącu.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:30:36

moj kuzyn jezdzi i zarabia srednio 3-4 tys miesiecznie, ale to pewnie zalezy i od firmy i od trasy oraz czasu jaki spedza za kolkiem...

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:36:40

kasia000 ma troche racji..? ale ok 3 tyś

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:41:13

Dziwne pytanie;/ moj kolega tez jezdzi i placa mu za km wiec roznie to bywa

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:43:37

tamtym brakuje w połowie miesiąca na żarcie, pozyczają ode mnie kasę...ja sądzę, ze to ściema jakaś z ich strony..w tej firmie dobrze płacą chyba

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:44:31

Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:45:28

A ilu osobowa jest rodzina.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:47:18

Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...

a ja się nie dziwię autorce wątku.
skoro od niej ciagle pożyczają to rozumiem jej zdenerwowanie.
bezczelnością z jej strony byłoby jeśli zapytałaby o to wprost znajomego.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:47:27

Cytat
Martolina1983
A ilu osobowa jest rodzina.
3-osobowa..najgorsze jest to , że ja podejrzewam, że on ściemnia zonę, że ma mniej niż ma, bo ona naprawdę biduje..kupi sobie raz na tydzien bluzkę za dychę i ma frajdę, szok normalnie

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:47:40

a oddaj chociay kase

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:48:52

wiesz roznie to bywa, moj tato jest zawodowym kierowca tira, sa firmy gdzie placa od wyjazdu np 250zł, czy od kilometrow wtedy moj tato zarabial 1500zł miesiecznie.. zalosne wiec zrezygnowal, a w innych firmach zarabial 3-4 tysiace, za granica zarabial 4 tysiac i 7 tysiecy, to naprawde zalezy od pracodawcy.. po 2 musisz sie liczyc tez z tym ze nie o wszystkim wiesz co sie wiąze z jego rodzina, moze maja dlugi czy inne zobowiazania finansowe, uwierz mi dlugi pozeraja duzo kasy, moze nawet nie starczac pensja 4 tysiace, moja rodzina cos o tym wie ale mniejsza o szczegoly
Ogólnie powiem tak, zawód kierowca to dobry zawód, zawsze znajdzie sie praca i to dobrze platna..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 12:51 przez strusiek.

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:52:18

Cytat
Martolina1983
a oddaj chociay kase

oddają ale zaraz znów pożyczają..

ja już podpytywałam bardzo delikatnie ile oni mają miesięcznie, czy mają jakieś wielkie długi, a jego zona mówi mi, że nie tylko pensja taka mała...ja myślałam, że w takiej firmie renomowanej więcej się zarabia

dlatego pytam się Was, może wiecie, bo ja nie będę jej cisnąć o te informacje..zwlaszcza, ze chyba ten facet ma cos do ukrycia

kolegom jego z firmy żyje się na maxa dostatnio
Cytat
majka6
Ja powiem tak- jesli np. interesuje cie ile zarabia kierowca, sprzataczka, urzednik itp to nie ma w tym nic zlego bo to zwyk;la ciekawosc.... ale jesli powodem dla którego pytasz jest zwykla zawisc do znajomych ze narzekaja do po chamsku troche...


powód podałam-czytaj ze zrozumieniem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 12:53 przez rozalinda96.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:54:00

Zarobki są bardzo różne, może po prostu mają jakieś długi o których nie chcą mówić..

Ile zarabia kierowca tira?

21 wrz 2010 - 12:54:38

Cytat
rozalinda96
Cytat
Martolina1983
a oddaj chociay kase

oddają ale zaraz znów pożyczają..

ja już podpytywałam bardzo delikatnie ile oni mają miesięcznie, czy mają jakieś wielkie długi, a jego zona mówi mi, że nie tylko pensja taka mała...ja myślałam, że w takiej firmie renomowanej więcej się zarabia

dlatego pytam się Was, może wiecie, bo ja nie będę jej cisnąć o te informacje..zwlaszcza, ze chyba ten facet ma cos do ukrycia

kolegom jego z firmy żyje się na maxa dostatnio

nie wiem czym sie zajmuje ta firma ale powiem Ci tak.. jedni sa uczciwi i klepia biede, a drudzy kradna i nie klepia biety, wiec nie wiesz dlaczego inni kierowcy zyją dostatnio wiec nie mow..

następna dyskusja:

PRACA MATURALNA