Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:26:52

Od kiedy jest straszna zima za okenm, od tygodnia jest u nas -16 stopni, musze pranie suszyc na suszrace stojacej w malym pokoiku. Moj problem tkwi w tym, ze jak juz sie wysusza ubrania, szczegolnie swtery, to doslownie one smierdzazamiast pachniec. Nie wiem czym to jest spowodowane. Moze tym ze mam zamknieteokno i kaloryfer podkrecony na maxa?? Strasznie duzo wilgoci wtedy jest. Niestety nie mam suszarki sufitowej w lazience. Co zle zrobie, albo moze co powinnam robic zeby one nie jechaly tak? Dodam ze uzywam ladnego plynu do plukania, ale to nic nie daje ehhh.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-20 14:27 przez princessa87.

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:28:39

a nie masz jak wystawić na zewnątrz pranie?

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:30:05

NIESTETY UBRANIA SUSZONE W DOMU MAJA TAKI ZAPACH DO TEGO ZLE ROZWIESZONE
pO WYPRANIU WYSTAW NA BALKON A POTEM DOSUSZ W DOMU

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:31:03

Cytat
puchuskubatek
a nie masz jak wystawić na zewnątrz pranie?

Jak wystawi na zewnątrz to raczej nie wyschnie tak szybko... a może na grzejniki połóż..? Albo uchyl delikatnie okno wtedy nie będzie takiej wilgoci jak będziesz wietrzyć i może niefajny zapach zniknie.

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:31:45

dziwne, ja nie mam takich problemow i w sumie w taki mroz to nie radze wystawiac na balkon bo bedzie jeszcze gorzej

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:33:11

U mnie tez nie ma takich problemow...
Chyba, ze jest bardzo suche powietrze w domu, wtedy smierdza i trzeba prac raz jeszcze;p

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:38:11

No na balkon raczej przy minus 15 syopniowym mrozie nie wystawie... :(

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:39:48

normalka,mozesz grubsze rzeczy pwoiesic na grzejniku a pozniej przewiesci zeby se wywietrzyla woada,ktore\a z nich paruje. A najlepiej postawic tam suszarke zeby byl przewiew,wtedy szybko wyschnie i bedzie ladnie pachnialo:)

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:40:24

prawdopodobnie zle rozwieszasz te ciuchy np za duzo ich nawalasz ze ledwo co sie mieszcza na suszarce, kup sobie 2 suszarke i wieszaj mniej pranska to nie beda tak walic , ja mieszkam w kawalerce i teraz gdziejniki mam na full i jak wieszam pranie na suszarce , stawiam ja przy grzejniku ze az go dotyka i ciuchy schna w 2 dni. gorzej jest jak jest ten okres przejsciowy jak jest zimno ale juz nie grzeja to wtedy tez mam podobnyu problem :)

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

20 gru 2009 - 14:47:45

nie wiem dlaczego tak moze otwieraj okno i wietrz ...ja tez mam ogrzewanie na maxa i pozamykane okna ale jest ok,wszystko pachnie!

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

27 gru 2009 - 01:32:08

chodzi Ci o pranie ręczne czy w pralce?
ja kiedyś miała podobny problem, tyle że przy praniu ręcznym
albo źle wypłukane, albo za długo w wodzie leżało :P

ew. długo leżało w pralce?? chociaż mi się to jeszcze nie zdarzyło, żeby śmierdziało po tym, jak trochę poleżało w pralce:p

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

27 gru 2009 - 02:05:06

a ja nawet przy temperaturze minusowej wystawiam pranie na dwór na jeden dzień i dopiero potem dosuszam w domu, dla mnie każde pranie suszone w domu dziwnie pachnie mam na tym punkcie fioła, nie wiem o co w tym chodzi ale czasami nawet mi rzeczy zamarzaja na balkonie ale jak wystawie na jeden dzien na mróz (zima oczywiście) i dopiero potem do domu to wtedy ślicznie pachną. :) wystaw jedno pranie na dzien i cała noc i dosusz w domu i zobacz :) wypróbuj też rady dziewczyn musisz znaleźć swój sposób ;) aha no i mam dwie suszarki żeby pranie nie było pouwieszane tak "na kupie" :) powodzenia ;)

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

27 gru 2009 - 02:16:50

Hehe
Mój znajomy wystawił na balkon spodnie przy minusowej temperaturze, a kiedy chciał je zdjąć, to przy składaniu po prostu mu pękły xD

Radzę otwierać lekko okno, żeby świeże powietrze dochodziło.
Poza tym zależy też jakiego płynu używasz do płukania.
Niektóre są takie, że w butelce pachną bardzo ładnie, ale po użyciu pranie po prostu cuchnie.

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

27 gru 2009 - 02:19:26

też mam ten problem ;/
ja te ubrania które wiem ze łapią dziwny zapach daje na grzejnik żeby jak najszybciej wyschły wtedy nie śmierdzą, wieszanie osobno niestety nic nie daje, niestety w mieszkaniu, które wynajmujemy grzejniki nie grzeją zbyt mocno i do tego mieszkanie jest bardzo szczelne i strasznie wilgotne, stąd u mnie ten problem, wietrzenie niestety nie pomaga ;/

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

śmierdzące ubranie po wysuszeniu...

27 gru 2009 - 02:28:07

musi byc doplyw swierzego powierza wiec postaw suszarke w miare blisko okna i uchyl je lekko do gory powinno byc lepiej i zdrowo przede wszytskim bo suche powierze jest beee ;)

następna dyskusja:

Wasze motywy ścienne:)