Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 00:11:20

psycholog to nie lekarz,prawidlowe leczenie prowadzi psychiatra,a psycholog terapie.Najpierw idz do lekarza,podkreslam do psychiatry.

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 00:18:31

tenebris i jak tam u Ciebie, jakas poprawa? :*
ja i moja emetofobia sie rozstalysmy juz, ale niedawno sie zwymiotowalam na serio i od tej pory znowu sie boje :P no ale juz umiem nad tym zapanowac szybko

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 00:34:49

ja tak mam. stres, nieregularne jedzenie itp. niewiele potrzeba

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 00:48:56

dziewczyno przy twoim wzroście i wadzę masz niedowagę jak nic!!!.
Może ty masz pierwsze objawy anoreksji.

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 00:56:22

JA TEŻ MAM MDŁOSCI PRAKTYCZNIE CAŁY CZAS A TO DLATEGO ŻE SPALINY NIEWIEM MOZE JESTEM NA NIE UCZULONA ALE JAK TYLKO TO POCZUJE TO ZE 2 DNI NIEDOBRZE MI A POTEM WIADOMO TRZEBA NA ZAKUPY IŚĆ I ZNÓW JEST TO SAMO . CZASEM NAWET NIC NIE PRZEŁKNĘ BO WSZYSTKO ZWRACAM TO JEST UCIĄŻLIWE I OKROPNE ALE NIC NA TO NIE MOGE PORADZIĆ MOŻE I TY MASZ TEN PROBLEM

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 01:01:22

też miałam nudności non stop jakiś czas temu. wykryto u mnie anemię, z niedoboru żelaza.
robiłaś badania krwi?

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 01:02:20

Cytat
Gaba88
Moja droga.... znam tą przypadłość bardzo dobrze... prawdopodobnie masz NERWICĘ.
Spróbuj najpierw leków ziołowych na nerwy bez recepty (np Vallerin- nie pamiętam jak się po poprawnie pisze) i gwarantuję że powinno być Ci lepiej, a jeśli nie polecam wizytę u neurologa.
WŁAŚNIE JA MAM NERWICĘ UTAJONA CZY JAKOŚ TAK WSZYSTKO W SOBIE KUMULUJE NIE OKAZUJE ZŁOSCI JESTEM NAWET ZBYT SPOKOJNA ALE WSZYSTKO MNIE DRAŻNI JAK WYJDĘ Z DOMU ROBI MI SIĘ GORĄCO JAK STOJĘ W KOLEJCE CZY AUTOBUSIE MDLI MNIE WTEDY STRASZNIE . CHODZĘ DO LEKARZY I OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM Z POWODU DUSZONEJ W SOBIE NERWICY ARYTMIĘ TO MNIE WYKAŃCZA BO MAM ATAKI W KTÓRYCH NIE MOGĘ ZŁAPAĆ POWIETRZA I MDLEJĘ

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 01:41:46

jesli przez tyle lat lekarze nic nie odkryli (zakladajac ze odwiedzalas fachowcow, a nie lekarzy-amatorow) to proponuje przejsc sie do psychiatry lub psychologa- nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie ze powinnas poszukac przyczyny w glowie, a nie w brzuchu. Może jakieś ważne zdarzenie życiowe wpłynęło tak na twoja psychike...

Nie wiem, ale warto to sprawdzic

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 15:19:41

Cytat
OxOanullkaOxO
dziewczyno przy twoim wzroście i wadzę masz niedowagę jak nic!!!.
Może ty masz pierwsze objawy anoreksji.

przeciez pisala ze sie nie odchudza ;/ czytaj wszystko a nie tylko cyferki :P

tenebris czekamy na wiadomosc jak sie czujesz ;)

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 15:21:09

ja mam od malego zawroty glowy , jak jest garoco mam dusnosci i leci mi czesto krew

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 18:49:52

Cytat
wild-child
Cytat
OxOanullkaOxO
dziewczyno przy twoim wzroście i wadzę masz niedowagę jak nic!!!.
Może ty masz pierwsze objawy anoreksji.

przeciez pisala ze sie nie odchudza ;/ czytaj wszystko a nie tylko cyferki :P

tenebris czekamy na wiadomosc jak sie czujesz ;)


No i co z tego że się nie odchudza!!!!
Nie musi...
Eh... twoja inteligencja mnie powala

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 18:51:49

Ja mam też tak tylko że waże 45kg przy wzroscie 170..
A u Ciebie to wiadomo,że to bulimia..
i to w tym wieku-tzn ze malo wazysz na swoj wiek i wgl.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 18:57:14

hmm ja waże 51 kg i wzrostu mam 171cm i tez dosc czesto jest mi niedobrze...tylko ze ja sie odchudzalam i nie jadlam kilka dni i to jest tym spowodowane

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 19:08:18

Cytat
tenebris
Mam 20 lat. Od podstawówki odwiedzam lekarzy, problem jest ciągle ten sam - wiecznie mi niedobrze.
Miałam 2 razy robioną gastroskopię - oprócz tego że mam 2 śledziony i słabą błonę śluzową dwunastnicy nic mi nie wykazało.
Ostatnio jest jeszcze gorzej.
Ważę 46kg przy 176cm wzrostu. Marzę o tym żeby przytyć, często jestem głodna,ale jest mi tak niedobrze, że jedzenie po prostu mi 'nie idzie'.
Może miała któraś z was podobny problem?

Ja tak miałam, z nerwów przez kilka lat, to jest pewien rodzaj nerwicy, a nerwy wcale nie muszą być jakieś straszne, wystarczy gdy zapomnisz klucza z domu, a nawet nieświadomie coś Cię może denerwować.

Wiesz co to jest błędne koło neurotyczne? Bodziec (coś co Cię zdenerwuje, wystraszy itp.) wywołuje reakcję (tu zdenerwowanie), tym samym staje się bodźcem (nerwy) do dalszej reakcji (dalsze nerwy). W skrócie, może być Ci nie dobrze z nerwów (czasem nieświadomych nawet) i będziesz się z tego powodu (że jest Ci niedobrze) bardziej denerwować, co będzie powodować że jest Ci bardziej niedobrze... Nie wiem jak Ci to inaczej wytłumaczyć :/ Nerwy powodują mdłości, a mdłości- nerwy itd

Ciągle mi niedobrze... ;( Pomocy!

21 mar 2009 - 19:10:21

Cytat
mala_stg
Ja mam też tak tylko że waże 45kg przy wzroscie 170..
A u Ciebie to wiadomo,że to bulimia..
i to w tym wieku-tzn ze malo wazysz na swoj wiek i wgl.

Kochana poczytaj co to jest bulimia, a nie piszesz takie głupoty........

następna dyskusja:

Oliwa z oliwek