Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 14:45:06

Wlasnie wróciłam od dentysty i dowiedzialam sie ze mam martwego zęba , pani cos mowila ze narazie mi zalozy opatrunek bo jakby chciala mi cos tam zalozyc cos srebrnego to zaraz wypadnie bo bedzie bardzo krwawil, lecz powiedziala ze moze to nie wiele dac i jak wypadnie to jest do usunięcia ;( ;(. Jestem załamana o co w tym chodzi w ogole , ze co bede miec wyrwanego zeba czy co ;( ? Mam dopiero prawie 17 lat a juz taki problem z zębem ;( ;(

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 14:47:17

oj straszne.. ja mam 22 lata i wyrwane 3 zęby i jakos żyje. przeciez mozna sobie pozniej dorobic nowego wiec co za problem ?

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 14:48:43

Mam dość podobną sytuację,ale moja dentystka nie wyrywa mi go.Twierdzi że dokąd jest,to byloby szkoda....Jest z tylu,niewidoczny-więc zostawilam.Ale faktem jest że kiedyś wypadnie....

Cytat
sylwunia87
oj straszne.. ja mam 22 lata i wyrwane 3 zęby i jakos żyje. przeciez mozna sobie pozniej dorobic nowego wiec co za problem ?
Nie dziw się dziewczynie.Dba o zęby i taka wiadomość nie jest fajna.Może przy trzecim też będzie miala lekkie podejście.Masz rację,że można zrobić zastępczego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-20 14:52 przez ulamiel.

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:10:40

No zatępczy ale to juz chyba sztuczny a nie prawdziwy więc to juz nie to samo uczucie ;(

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:16:46

ja mam martwą jedynkę, i od dentysty usłyszałam jedynie że kiedyś tylko zrobi się ciemniejsza i będzie musiała mi go kiedyś specjalnie wybielić, a wyrywanie zębów to nie aż taka straszna sprawa:) od czego są znieczulenia:)

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:26:12

Heh nie no uczucie będzie takie samo spokojnie tylko to chyba trochę kosztuje nie wiem nie znam się na tym...

Cytat
annasucha
ja mam martwą jedynkę, i od dentysty usłyszałam jedynie że kiedyś tylko zrobi się ciemniejsza i będzie musiała mi go kiedyś specjalnie wybielić, a wyrywanie zębów to nie aż taka straszna sprawa:) od czego są znieczulenia:)
Nic nie mówi o znieczuleniach... Do pory ostatniej wizyty u dentysty nie martwiłam się ani trochę znieczuleniem mogłam dostac 10znieczuleń na raz byleby tylko nie miec borowanego zęba... no ale miesiąc temu poszłam do dentysty, żeby zajął się jedynką. Dostałam 2 znieczulenia myślałam że odpłynę. Miałam takie uczucie jakby strzykawa została dalej w dziąsle...:/ Masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-20 15:29 przez kasiula2.

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:27:40

będziesz miała go leczonego kanałowo dziewczynko

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:29:05

a jest to jeden z zębów bardziej widocznych?
a po za tym.. ja również mam martwego zęba, i żyję. miałam go robionego kanałowo jakieś 2 lata temu
to nic takiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-20 15:30 przez muffinkowa.

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:31:20

boze a czy ten zab jest z przodu czy z tyl? ja juz nie mam 4 osemek do aparatu i mialam nie miec wszystkich 4 i co i zyje.

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:34:21

gdybym miała problemy takiego typu, to bym była szczęśliwym człowiekiem :)

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:36:18

no na górze zaraz tu z boku ale jest widoczny , czytałam na necie że powaznego martwego zeba trzeba usunąć poniewaz moze spowodowac jakby zakażenie tych pozostałych zębów. No przejmuje sie , ja sie przejmuje ze moge nie miec zeba a ty sie mozesz przejmowac czyms innym ...

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:44:25

jakby kazdemu kto ma martwego zeba go wyrywali to pol ludzkosci chodzilabys zczrebata.. nie lamentuj ludzie kochani zrobi ci kanalowke i tyle nawet nie bedziesz wiedziec ze to martwy czy nie bo zadna roznica. ciesz sie ze masz martwego zeba a nie marwta twarz matke noge albo mozg...
sa gorsze rzeczy a ty tu spinasz sie o zeba.. wiadomo przykre ale watpie zeby ludzie sie laczyli z toba w cierpieniu z powodu zeba.sorry ale taka prawda.

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:46:43

Mnie wychodzi teraz ząb mądrości(ból takie że..!!!), w 7 obok miałam zapalenie kanalika, a ząb zdrowy był-wyrwali, dziś wyję z bólu bo 6 mnie zaczyna boleć, ale jej wyrwać nie dam. Mam 25 lat i nie mam jednego zęba i tez to przeżyłam, bo dbam o nie a tu takie coś!!!

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:47:20

Niektóre z was są strasznie wredne. To normalne, że dziewczyna się przejmuje,pewnie trochę się przestraszyła tego tłumaczenia dentystki, a te wyliczają swoje braki w uzębieniu... oj, jędze.

Martwy ząb? ... jestem załamana.

20 paź 2009 - 15:51:14

Dobra już nie ważne bo widze że tu nawet nic napisac nie mozna bo odrazu o jezuuu hdybym miala takie problemy bylam najszczesliwsza nono to powodzenia ;]. Kazdy ma inne problemy a mnie wystraszylo ze jest powaznie martwy itp i ze moze byc do wyrwania itp. a to na prawdę nie byly mile slowa no ale coz , co tu sie bede rozpisywac jak przeciez mam problem jak dziecko z podstawowki ;) , no na tyle . Z góry dzięki za pocieszenia ;]

następna dyskusja:

osoby do odchudzania cz 2