Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nerwica zoladka

01 lut 2010 - 07:55:58

jeśli podejrzewasz u siebie ta chorobę to koniecznie musisz pójść do lekarza i to jak najszybciej

Nerwica zoladka

23 mar 2011 - 14:34:30

Mam tez podobne objawy co wy wszystkie na studniowce wogule nie jadla bylo mi ciagle nie dobrze i co bralam do ust to zaraz robilo mi sie nie dobrze ,ale ja mam problem z ciaglymi omdleniami naj bardziej to w upalne dni robilam badania ale lekarka powiedziala ze wyszly dobre tyle ze ja jak jest goraco robi mi sie slabo i mdleje .Ostanio jechalam autobusem i bylo bardzo cieplo na dworze kierowca wlaczyl dodatkowo ogrzewanie i czylam jak mi duszno i strasznie zaczelo mi sie krecic w glowie i odrazu zaczelam sie trzesc i niedobrze mi bardzo bylo ze mialam juz wysiasc z autobusu na pierwszym lepszym przystanku ale wmawialam sobie ze musze dojechac do domu jakos dojechalam ale od tamtej pory jak mam jechac autobusem musze brac tabletki Atarx ktory nie pomaga mi mam go od lekarza i powiedzial ze to mnie uspokoi ja nie moge wyjsc na wieksze imprezy do kosciola czy do lekarza bo strasznie sie czuje czasem mam biegunke ale przeważnie jest mi bardzo niedobrze w glowie mi sie kreci i cala sie trzese.
Jesli sa bledy to sorki pisalam szybko i moze cos nie tak jest.:)

Nerwica zoladka

23 mar 2011 - 14:36:57

większość z Was (po opisach wnoszę) ma po prostu zespół jelita drażliwego
a reszta refluks żołądkowy lub zakażenie helicobacterem pylori



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-23 14:37 przez matylda_jasmin.

Nerwica zoladka

23 mar 2011 - 14:44:54

Ja niestety mam tak silne objawy ze nie dalam rady rozpoczac studiow tym roku po prostu w dzien rozpoczecia tak mnie scisnelo w brzuchu ze nie bylam w stanie sie podniesc gdy probowalam jesc wszystko stalo mi w gardle myslslam ze sie udusze.Dzis mam juz tak silna nerwice ze boje sie wyjsc do ludzi.Przeraza mnie fakt ze bede musiala isc na studia wyklady 200 osob a tobie nagle robi sie slabo i wszyscy patrza jak na dziwaka.Marze zeby wymyslili jakis lek na to.Poki co lecze sie biore leki na uspokojenie ale to niewiele daje.na dodatek mam bole brzucha ciagle kruczenia wzdecia to jest meka nie do opisania:(

Nerwica zoladka

02 kwi 2011 - 10:53:26

Dziewczyny to nie jest ŻADNA NERWICA ŻOŁĄDKA tylko fobia społeczna ma takie objawy bule brzucha,wymiotowanie,trzesienie się ,omdlenia ,itd. Byłam u lekarza i z nim rozmawialam i tez mu powiedzialam ze myslalam ze to moze byc nerwica ale on powiedzial ze nie.
Dał mi leki i zobaczymy
a z reszta tak jak napisala morgan31 ze ona kupila VALIDOL ,i jej pomogl to nie jest chora na nerwice napewno bo Validol jest od serca!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 10:55 przez izka2.

Nerwica zoladka

02 kwi 2011 - 11:04:19

tenebris ja miałam dokładnie tak samo jak Ty...
skonczyło sie na tym ze 3 klase technikum musiałam przez 1,5 roku przyjmowac nauczycieli u siebie w domu bo kazde wyjscie z domu koczyło sie atakiem paniki biegunka placzem:/
skonczylo sie na psychiatrze , psychologu i lekach antydepresyjnych:/
teraz mineło juz przeszło 3 lata i powoli wracam do siebie ,pracuje mam faceta staram sie zyc normalnie ale zawsze w torebce mam leremid na biegunke bez niego nie rusze sie z domu, nienawidze miejsc gdzie jest duzo ludzi, i czesto miewam bole brzucha:/
teRAZ np zapisałam sie na prawko i nawet wybierajac sie wlasnie na wyklad.. stresuje sie bardziej niz normalni ludzie:/


nie pojde gdzies gdzie nie bede miala dostepu do wc w razie czego i boje sie dlugich podrozy:/

takze jest nas wiecej :)

Nerwica zoladka

02 kwi 2011 - 11:25:33

podróżować długo unikam bo nie moge zaraz wymiotuje cacla sie trzese ogulnie stresuje a musze teraz nie długo jechac ponad 250km to jest prawie caly dzien w dwie strony i nie wiem jak to przetrwam ale jakos musze dac rade wezme napewno tabletki ze soba i moze mi sie uda a jak nie to bede sie zatrzymywac co jakis czas.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Nerwica zoladka

28 wrz 2011 - 10:48:32

Miałam podobne problemy, podejrzewali że to nerwica żołądka, ale na szczęście się nie potwierdziło, a bałam się strasznie, bo mój kuzyn to ma i nie ma lekkiego życia...

następna dyskusja:

Czy cytologia boli??