Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bolący guzek w piersi

27 paź 2009 - 20:59:49

Ale ten guzek pojawił się tydzień po miesiączce ;(( nie przed ;(( Zawsze pojawiają się chyba przed... ;(
Jak ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc ;( Jestem przerażona. Mam nadzieję że to nie objaw wczesnej ciąży ;((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-27 21:19 przez zalamanaaaa.

Bolący guzek w piersi

02 lis 2009 - 18:49:04

Rak piersi nie boli (prawie nigdy!) i żadko się zdarza u młodych kobiet, najpewniej jest to więc jakaś inna zmiana, może zapalna. Dlatego najlepiej się uspokoić, ale każdy guzek w piersi trzeba dobrze zbadać, więc do lekarza!

Bolący guzek w piersi

02 lis 2009 - 18:50:53

Cytat
przemian_na77
też tak miałam kilka razy i po miesiączce ustąpiło;-)

Zmiany mastopatyczne.Wiele młodych kobiet tak ma..


A zbliża Ci się okres?? ja tak mam 1-2 tyg przed okresem

Bolący guzek w piersi

02 lis 2009 - 18:55:52

może być torbiel lub włókniak - rak zazwyczaj boli dopiero pod koniec - moja babcia zmarła na raka. skoro masz bardzo obrzmialą pierś, to prawdopodobnie torbiel - wsadzą igłę do guzka, odciągną ropę i będzie ok.

Bolący guzek w piersi

05 lis 2009 - 09:36:55

No ten guzek pojawił się około 3 tygodnie przed okersem. Ja mam długie cykle po 35 dni. Juz mam skierowanie na usg piersi na 25 listopada dopiero. Myślę że będzie dobrze.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

Bolący guzek w piersi

05 lis 2009 - 09:39:59

rak nie boli, rozwija się w ukryciu, ja ostatnio miałam guzek też bardzo bolący między pachą i piersią ale znikł po kilku dniach. Do lekarza idź koniecznie ale się nie martw! Pozdrawiam!

Bolący guzek w piersi

05 lis 2009 - 09:52:15

zgadzam sie ,ze rak nie boli. tez mam problemy z pirsia i jak byla na usg to lekarka powiedziala ze rakowe zmiany nie bola. a jesli w najblizszej rodzinie byl przypadek raka piersi w srednim lub podeszlym wieku to nie jest to genetyczne.

Bolący guzek w piersi

05 lis 2009 - 10:00:19

też tak mam przed okresem, czuje jakis guzek i boli tak ze nie moge sie dotknac ale po okresie wszystko znika

Bolący guzek w piersi

05 lis 2009 - 10:02:57

miała taki guzek - okazało się, że to gruczolak.. niestety do wycięcia.. na szczęście nic więcej na tym miejscu nie wyrosło..

Bolący guzek w piersi

05 lis 2009 - 10:04:49

Cytat
white69rose
Nie jestem w ciąży, nie karmię piersią i mam dopiero 19 lat... Owszem, jestem przed miesiączką, ale nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło... Ale trochę się uspokoiłam... Myślę, że nie robiłabym takiej paniki gdyby mnie tak nie bolało... Bo nie boli mnie tylko przy dotykaniu, ale przez cały czas... Mam nadzieję, że to jakaś pierdoła... Choć w mojej rodzinie był przypadek raka piersi...
Moja siostra cos takiego miała w wieku 15 lat.Strasznie ja bolało wycieli jej i po strachu teraz nie ma nic kompletnie ani znaku .

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

Bolący guzek w piersi

14 gru 2009 - 12:34:34

Moja mama w wieku 39 lat wyczuła guzka,bardzo ją bolał,nikt dobrze jej nie traktował bo mówili że za młoda jest i co i wyszło ,że ma raka teraz juz jest po chemi po operacji i przeszczepie piersi,minęło 6 lat i jak narazie jest ok,teraz ja mam guzka i rownież bardzo boli ,dzisiaj byłam w instytucie onkologi to mnie odsyłają od lekarza do lekarza,nikt tego nie chce potraktować poważnie,dopiero mama jak tam zadz i im nazdała to powiedzieli co mam zrobić pokolei:(
Nigdy takich rzeczy wg mnie nie można sobie po prostu "olać"

Bolący guzek w piersi

16 gru 2009 - 21:03:10

Cytat
dodi102
to moze byc tylko groczol powiekszony ja mam tak czasem przed okresem, ze boli mnie piers a jak ogladam wyczowam guzek i mnie boli ale po okresie wszystko ok, niedawno mialam badane piersi i nic nie ma, a lekarka powiedziala ze tak czasem jest.

miewam tak samo...
też wiele razy aż sr*ł*m żarem ;p

Bolący guzek w piersi

16 gru 2009 - 21:04:41

to chyba najgorsze przed toba ..a nagle to zauwazylas wczesniej tego nie widzialas>> nie roslo nie stawalo sie wieksze

Bolący guzek w piersi

16 gru 2009 - 21:10:12

wątek założony 9 sierpnia - jak to sie skończyło?

Bolący guzek w piersi

16 gru 2009 - 21:12:49

Moja kuzynka miała 2 guzki i jej wycinali nic groźnego, Włókniak to był guzek, Nie zadręczaj się , spróbuj o tym nie myśleć , lekarz wszystkoo ci powie co ci jest i co będzie trzeba zrobić. Życzę wszystkiego dobrego

następna dyskusja:

czy to ciaza???