Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

czy ktoś schudł od tabletek "Linea",??????????



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 08:03 przez moderator.

Moja mama właśnie je bierze. Jest bardzo zadowolona. Oczywiście bez diety cudów nie zdziałają ale coś w nich chyba jest :)

Ja stosowałam te tabletki ale zbyt dużych rezultatów nie było..nie polecam

stanowczo nie polecam, bardziej mi sie chcialo jeść po nich a przytyłam chyba z kilo podczas ich stosowania choc miałam scisla diete. Spróbuj Aplefit albo L-Karnityna 3 Aktiv firmy Natur Kaps.

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

dzięki dziewczynki !!

nie można mówić że od samych tabletek schudniesz, (jedzać jak "swinka";) :D

powiem tak sama po sobie wiem, że pomagają jako suplement diety... naprawde !!!!

tak,co prawda nie za dużo ale coś się udało po miesiącu 3kg.ale jak tylko przestałam je brac to był efekt jo-jo

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

czyli nie za bardzo są ://,
i wiem że dieta musi jakaś być przy jakich kolwiek tabletkach chyba...

Stosowane łącznie z dietą, cwiczeniami i dużą ilością wody min powinny wspomóc proces odchudzania.

mi nie pomogla cwicze dwa razy w tygodniu po 2 godziny ale nic:(

Ja je stosowałam i nic mi nie pomagały nawet jak stosowałam diete

a ja zamierzam kupić:) lineę i chrom . poza tym codziennie biegam po godzinie, hula hop, jetsem wegetarianką, nie jem smazonych rzeczy raczej, generalnie zdrowo się odżywam według mnie :) no i dodać do tego codzienne 100 brzuszków w serii po 20 ( co dzien do każdej serii dodaję jescze jeden) no i zamierzam też skoczyć na rower po klasyfikacji jak już będize spokój no i pzoa tym dodatkowo wf..:)

Ja biorę lineę od 2 tygodni. Udało mi sie schudnąć 4kg. Piłam dużo wody i jadłam mniej, głównie śniadania a później to tylko woda.. Napewno jeszcze ją kupie.

jak mi się skończy chrom to mam zamiar przejść na lineę ; )) mam nadzieję, że pomoże mi chociaż trochę...

następna dyskusja:

jestem gruba