Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

free spin za rejestracje

37 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

07 wrz 2009 - 00:05:44

moja kumpela miała okres prawie normalny, tzn. 2 dni, kilka godzin przerwy i znowu jeszcze 2 dni. Chciała iść z tym do lekarza, ale akurat była sesja na studiach i nie było czasu, potem stwierdziła, że to pewnie przez tabletki anty + zwiększona ilość seksu (wyszła za mąż). Po kilku miesiącach ktoś zauważył, że dziwnie tyje w brzuchu, temat został przedyskutowany i zrobiła test - no i się okazało, że jest w PIĄTYM miesiącu. Cały czas brała tabletki...

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

07 wrz 2009 - 00:12:08

Cytat
betulek
moja kumpela miała okres prawie normalny, tzn. 2 dni, kilka godzin przerwy i znowu jeszcze 2 dni. Chciała iść z tym do lekarza, ale akurat była sesja na studiach i nie było czasu, potem stwierdziła, że to pewnie przez tabletki anty + zwiększona ilość seksu (wyszła za mąż). Po kilku miesiącach ktoś zauważył, że dziwnie tyje w brzuchu, temat został przedyskutowany i zrobiła test - no i się okazało, że jest w PIĄTYM miesiącu. Cały czas brała tabletki...

i co z dzieckiem? Urodzilo sie zdrowe? Miala przez to jakies problemy?

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

07 wrz 2009 - 00:17:38

Cytat
magdaaaa_


i co z dzieckiem? Urodzilo sie zdrowe? Miala przez to jakies problemy?

ona to przez kilka dni głównie w szoku była, ale tak autentycznie - siedziała bez ruchu, ręce jej się trzęsły i gapiła się przed siebie, aż się bałyśmy gratulować
dzieciak zdrowy - bardzo dobrze się rozwija, wygadany, teraz już w szkole - bez problemu. Chociaż ona sama po latach przyznała, że się bała po porodzie spojrzeć...

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

07 wrz 2009 - 00:25:47

Cytat
betulek
Cytat
magdaaaa_


i co z dzieckiem? Urodzilo sie zdrowe? Miala przez to jakies problemy?

ona to przez kilka dni głównie w szoku była, ale tak autentycznie - siedziała bez ruchu, ręce jej się trzęsły i gapiła się przed siebie, aż się bałyśmy gratulować
dzieciak zdrowy - bardzo dobrze się rozwija, wygadany, teraz już w szkole - bez problemu. Chociaż ona sama po latach przyznała, że się bała po porodzie spojrzeć...

no nie ma sie co dziwic, ja bym sie chyba caly porod modlila heh dobrze ze dziecko zdrowe :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

11 wrz 2009 - 09:19:24

moja mama miala okres przez 4 miesiace jak byla w ciazy

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

11 wrz 2009 - 09:32:08

okres w ciązy ? to raczej plamienie :) które jest słabsze i jaśniejsze, nie wiem jak można tego nie rozróżnić ;p no chyba, ze się tamponów używa ;p dla mnie to wygląda całkiem inaczej :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

11 wrz 2009 - 09:40:18

niestresujcie mnie bo ja dostałam szybciej okres o jakies10 dni

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

22 wrz 2009 - 21:09:27

..kurcze ja mam podobną sytuację...też dostałam okres dokładnie w 16 dniu cyklu..tzn to nie jest okres a właśnie takie plamienie..poprzedni też był taki słabiutki...nie wiem co jest aż się stresuje bo miesiączkowałam regularnie co 27-28 dni..a takie coś...hmmm...co prawda nie zabezpieczamy się nigdy, jedynie stosunek przerywany i przez 3 lata się udawało aż tu taki numer ....ale czas pokaże :))) pozdrowionka :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

22 wrz 2009 - 21:18:21

ja miałam w pierwszym miesiącu okres,a moja siostra przez 4 miesiace

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

23 wrz 2009 - 13:57:43

Mojej koleżanki siostra przez pierwsze trzy miesiące ciąży miała normalnie okres.. Ale taki nietypowy bo trwał 3 dni i był "minimalny" znaczy dużo mnie obfity niż zawsze (tak jak ma się normalnie na koniec miesiączki). Fachowo to się nazywa chyba plamienie czy jakoś tak..

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

23 wrz 2009 - 14:01:31

Cytat
laura156
Moja koleżanka-obecnie mama rocznego Adrianka miała tak. Jak opowiadała mi to kochała się ze swoim chłopakiem i po dwóch dniach dostała okres. Później już go nie dostała (nie kochała się w tym czasie ze swoim chłopakiem bo wyjechał). Ale czy miała krótszy lub mniej obfity to nie powiem bo nie wiem, ona chyba sama tego nie pamięta.
moja koleżanka miała podobną sytuację. nie mogła uwierzyć, że jest w ciąży, bo przecież miała okres i po okresie już ... nic.

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

23 wrz 2009 - 14:04:01

Ja miałam w 2 pierwszych miesiącach ciąży:) 3-4 dni i po krzyku:)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

23 wrz 2009 - 14:05:21

ja nie mialam okresu- jak tylko zaszlam w ciaze to zniknal ;)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

26 wrz 2009 - 14:52:34

Cytat
jeanny88
ja nie mialam okresu- jak tylko zaszlam w ciaze to zniknal ;)
juz pisalas :]
temat jest inny...

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

26 wrz 2009 - 14:58:50

Moja sasiadka miala przez pierwsze 3 msc normalny okres. ;)

następna dyskusja:

guzek w piersi?