Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

4 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 lip 2009 - 15:36:46

Witam . Mam pytanie czy ktoras z pan lub ktos wam bliski mial taka sytuacje ze mial tzw"okres" i byla w ciazy ??? ( wystaepowal w tym samym dniu lub sie spoznial , ale byll krutszy ) Nie interesuja mnie jakies glupie spekulacje , lub wywody na ten temat .Ciekawi mnie czy ktos jeszcze tak mial ????

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:06:55

Moja koleżanka-obecnie mama rocznego Adrianka miała tak. Jak opowiadała mi to kochała się ze swoim chłopakiem i po dwóch dniach dostała okres. Później już go nie dostała (nie kochała się w tym czasie ze swoim chłopakiem bo wyjechał). Ale czy miała krótszy lub mniej obfity to nie powiem bo nie wiem, ona chyba sama tego nie pamięta.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:08:18

ja jak zaszlam w ciaze to mialam okres przez 3 dni koniec i cisza na 10 m-cy hehehe

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:11:33

Moja babcia podobno miała 4 miesiące jak była z moją mamą w ciąży ale ile z tego prawdy to nie wiem ;)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:14:55

ja jak zaszlam w ciaze to automatycznie zanikl mi okres ;) i spokoj ;)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:18:19

moja sasiadka miała poł roku okre i nie wiedziała ze jest w ciazy. kobieta ok 40 lat.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:28:53

dziewczyny zapraszam na forum www.szafka.pl- trzeba je troszkę rozruszać
a temat idealnie pasuje na forum szafki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-03 11:29 przez CHRUPEK.

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:28:56

Cytat
niusiia
moja sasiadka miała poł roku okre i nie wiedziała ze jest w ciazy. kobieta ok 40 lat.

Moja cioctka miala rozwniez podobna sytuacje;
z ta roznica, ze jej wiek to 43 lata, okres miala jeszcze 5 miesiacy po zaplodnieniu.
Byla w szoku! Rodzina takze! Na szczescie dziecko urodzilo sie zdrowe i jestem Jej chrzestna ;)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

03 sie 2009 - 11:31:04

Moja koleżanka też mówiła, że miała niby okres.
Jednak ja uważam, że to mało prawdopodobne.
Moja przyjaciółka ma w rodzinie ginegologa i wypytała się czy to możliwe.
Powiedział, że nie! I wyjaśnił wszystko co i jak! Z resztą ja też pytałam o to swojego ginekologa, też twierdzi, że jest to niemożliwe.
Także już sama nie wiem...

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

06 wrz 2009 - 19:26:54

Powiem tak. Interesowałam się tym i mówię, że to jest MOŻLIWE !! Ponieważ nie nazwa się to okresem tylko plamieniem. Występować ma bodaj maksymalnie do 4 dni i jest i wiele mniej obfite :) Kobiety które używają tampony oczywiście rzadko zdają sobie z tego sprawę :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

06 wrz 2009 - 23:09:09

JA MIALAM .PRZY PIERWSZEJ CIAZY

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

06 wrz 2009 - 23:12:00

Cytat
malinowaAa
Moja koleżanka też mówiła, że miała niby okres.
Jednak ja uważam, że to mało prawdopodobne.
Moja przyjaciółka ma w rodzinie ginegologa i wypytała się czy to możliwe.
Powiedział, że nie! I wyjaśnił wszystko co i jak! Z resztą ja też pytałam o to swojego ginekologa, też twierdzi, że jest to niemożliwe.
Także już sama nie wiem...

Jakiś dziwny ginekolog. Mnie kazdy z ginekologów mówił, ze takie coś jest możliwe. Moja przyjaciółka tak miała. To krwawienie nie jest obfite jak przy "prawdziwym" okresie, jest to raczej takie plamienie. TDziało sie tak co miesiąc przez 3 miesiące.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-06 23:13 przez Eduarda.

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

06 wrz 2009 - 23:41:25

Każde " plamienie " nawet najmniejsze , "krwawienie" w okresie ciąży może stanowić zagrożenie dla dziecka i powinno być zgłoszone położnikowi i skierowane do diagnozy , wdrożone odpowiednie postępowanie zapobiegawcze . Cytuję ginekologa , który prowadził moją ciążę .
Nie ma okresu w ciąży .
Czasem plamienie jest skutkiem ronienia , ale wtedy tylko szpital ....
Każda pacjentka z plamieniem itp. będąca w ciąży jest przyjmowana na oddział bez skierowania .
( Przynajmniej tak było)
Byłam 3 razy i myślę , że moja mała ( ur. 2005 / 18 maj ) 3370 waga , 58 cm długość , zdrowa i śliczna to cud .
Data urodzin też ma wielkie znaczenie.....
Wiecie kto urodził się 18 maja??

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

06 wrz 2009 - 23:57:02

nie straszcie mnie dziewczyny...:P ja od jakis 3 miechów miewam okres co ok. 23 dni a trwa zaledwie 2 dni:/
ale to raczej nie ciąża bo nie przytyło mi się:D
Jan Pawel 2 urodzil sie 18 maja:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-07 00:02 przez kindziadiva6.

następna dyskusja:

Głód przed...