Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

04 lis 2009 - 10:21:56

Może wystąpić do 3/4 miesiąca!! jest podejrzany skąpy i krótszy jednak w takiej sytuacji należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym!!! Może stwarzać to zagrożenie dla dzidziusia :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:15:57

Nie wiem jak to mozna miec okres bedac w ciazy i w 5mies sie dowiadywac ze jest sie w ciazy...

A czy ktoras z Was miala tak ze okres sie spoznial pare dni pozniej sie pojawil i mimo to okazalo sie ze jest sie w ciazy??

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:24:08

Ja tak miałam ze przez pierwsze 3 miesiace ciazy miałam normalnie okres tylko mniej obfity i nie wiedziałam ze jestem w ciazy..

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:30:02

Ja miałam tak. I to nie jest okres tylko plamienia. Na to łyka się tabletki. Wywołane jest to tym, iż łożysko się odkleja. Powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa bo możesz nie donosić tej ciąży...

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:43:05

Cytat
paulinaikamil11
Ja miałam tak. I to nie jest okres tylko plamienia. Na to łyka się tabletki. Wywołane jest to tym, iż łożysko się odkleja. Powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa bo możesz nie donosić tej ciąży...

wlasnie dzis pojde bo mowila mi ze jak nie dostane okresu zebym zrobila test i sie zglosila.

Nawet nie mialam zadnych objawow by dostac okres nic zero a tu nad ranem niespodzianka ;/.

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:46:28

Cytat
aguska1
Cytat
paulinaikamil11
Ja miałam tak. I to nie jest okres tylko plamienia. Na to łyka się tabletki. Wywołane jest to tym, iż łożysko się odkleja. Powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa bo możesz nie donosić tej ciąży...

wlasnie dzis pojde bo mowila mi ze jak nie dostane okresu zebym zrobila test i sie zglosila.

Nawet nie mialam zadnych objawow by dostac okres nic zero a tu nad ranem niespodzianka ;/.

Dobry wybór;D Ja przez takie właśnie plamienia urodziłam w 8 miesiącu;D Szczęście tylko, że mała urodziła się zdrowa;D

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:47:58

Ja tak miałam przez 2 miesiące. Skąpy, krótszy, ale w miarę w terminie.

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 09:53:03

ja miałam normalnie do 3. miesiąca- ale szok u lekarza jak myślałam, że maleństwo ma ze 2 tygodnie a okazało się, że to już koniec 3. miesiąca ;D

Cytat
kindziadiva6
nie straszcie mnie dziewczyny...:P ja od jakis 3 miechów miewam okres co ok. 23 dni a trwa zaledwie 2 dni:/
ale to raczej nie ciąża bo nie przytyło mi się:D

mnie się przytyło dopiero w 5. miesiącu ;P

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:08:56

ja to chyba dostalam normalnie okres tylko spozniony co nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo.

poza tym jak juz dostalam to tak mnie brzuch bolal ze musialam wziac tabletke a przy plamieniach chyba nie ma takiego bolu ;/.

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:11:20

Cytat
aguska1
ja to chyba dostalam normalnie okres tylko spozniony co nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo.

poza tym jak juz dostalam to tak mnie brzuch bolal ze musialam wziac tabletke a przy plamieniach chyba nie ma takiego bolu ;/.


Jest i to ogromny... A jeszcze jak tabletki nic nie dają to nie da się wytrzymać;((
Ja miałam tak;)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:15:06

ja tak nie mialam

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:15:50

krwawienie jest możliwe z tym ze ta krew jest inna -jest to plamienie/brudzenie krew jest najczęściej brunatna/brązowa 'inna' nie taka jak w normalnym okresie. no i jest to skąpe -symboliczne plamienie. takie 'podejrzane'

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:20:00

Cytat
laura156
Jeg eskler dig :*****
Jeg elsker deg ;) pozdrawiam koleżankę, która też się uczy :)

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:26:48

ja mialam cos takiego-nie dostalam okresu o czasie,zrobilal test-ciaza
w drugim mies dostalam okresu,mysle se-co jest? poszlam do ginekooga,wiem,ze tak sie czasem zdaza i on powiedzial to samo-czasem tak jest
no to ok
tyle,ze ten okres (choc dosc skapy jak na mnie) trwal 3 tyg ,a potem dostalam krwotoku i stracilam dziecko
pisze to po to-ze jesli jestes w ciazy i zaczelas krwawic i jesli nie bylas z tym u lekarza to idz-bo moze to byc okres i zaraz minie,ale moze to tez byc poczatek poronienia

"tzw " OKRES W CIAZY kto miał?

30 mar 2011 - 10:39:06

dzis ide bo tak uzgodnilysmy tylko ciekawe bo ja przeciez nie wiem czy jestem czy nie w ciazy okres wg mojego wyliczenia powinnam dostac w piatek, moj S. mowil ze 20marca tak mi woda sie zebrala jak do okresu i powiedzial ze pewnie niedlugo dostane a tu nic minela i moja data i tez dopiero teraz. Zrobilam test i tez negatywny. Chcialam poczekac i zrobic po paru dniach ponownie, ale pojawil sie okres hmm.

Ciekawo czy mnie skieruje choc na jakies badanie. Pewnie powie a okres dostalas to nie jestes ;/ a tak chcialam bardzo juz nawet nie myslalam o tym bo 2 mies sie staramy. a tu znow chyba zonk ;(

następna dyskusja:

Krwotoczek. Pomocy?