Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bolące sutki

28 lip 2009 - 11:33:52

Dziewczyny jakiś miesiąc temu odstawiłam tabletki anty bo mój ginekolog poradził mi abym zrobiła sobie przerwę na 2 cykle. No i 3 razy kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia przez ten czas, a ostatnio pękła nam gumka. Wczoraj powinnam dostać okres. No i go nie ma. Do tego strasznie bolą mnie sutki przy dotknięciu albo gdy ocierają mi się o stanik. Czy to może oznaczać że jestem w ciąży?
Dodatkowo lekko pobolewają mnie jajniki. Zauważyłam też że mam jadłowstręt np do majonezu który przecież uwielbiam!
Powiedzcie laski co o tym myślicie? Jeśli nie dostane okresu do piątku to mam zamiar zrobić test ciążowy. Ale wcześniej chciała bym żeby ktoś rozwiał moje wątpliwości chociaż po częsci...

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:12:51

laski nikt się nie zna na tym??

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:19:13

ehh mysle ze jestes nie jestem lekarzem ale dokładnie objawy ciazy,najbardziej ten ból sutek,zrób sobie ten test a jajniki bola przy pierwszej ciazy nawet nie jajniki tylko macica,ja miałam tak własnie ze mnie brzuch bolał i tak sobie czekałam na ten okres az w koncu test zrobiłam,zrób test najlepiej dzis nie czekaj do piatku

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:22:02

specjalista to ja nie jestem:)..ale moja kuzynka miała coś podobnego,strasznie uwielbiała rożnego rodzaju sosy itp, i gdy zaszła w ciąże od razu na drugi dzień jak jej zaleciał zapach takiego sosu albo biegła do kibelka,albo na dwór zaciągnąć się świeżym powietrzem :P a jesteś w ogóle na taka opcje przygotowana?

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:25:21

hmm pierwszy raz słyszę aby lekarz zaproponował odstawienie tabletek aby robić sobie przerwę, tym bardziej na tak krótki czas... takie coś to szok hormonalny dla organizmu! może właśnie dlatego masz takie problemy....

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:27:06

nie jestes w ciazy, sutki bola bo okres przyjdzie, a majonezu nie jesz bo masz duzo stresow i zapewne nic ci nie smakuje, popraw sobie humor wchodząc do mojej szafie :))))

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:30:10

gratuluje bedziesz mama ;)
-brak zabiezpieczenia
-bolace sutki
-jadlowstret do tych potraw ktore lubilas
...skad ja to znam
a i bol u podbrzusza;)
:*

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:32:08

przy odstawieniu tabletek ciąza jest bardzo prawdopodobna, hormony wtedy szaleja, a płodność może wrócić bardzo szybko, dlatego seks bez zabezpieczenia nie był najlepszym pomysłem

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:37:35

monikakulesza1 - cóż za ironia... x\

Z tymi sutkami się nie martw, np. u mnie to jest zwiastun okresu ;]]

bolące sutki

28 lip 2009 - 14:45:23

Bolace sutki - oj tak! Pierwszy objaw! Ale ten wstret do jedzenia mozesz sobie sama wmawiac, bo boisz sie tej ciazy i wyszukujesz objawow e swoim organizmie. Bol jajnikow tez mozesz sobie wmawiac :P Zrob test koniecznie rano, bo ja robilam w ciagu dnia i mnie zmylil :P

bolące sutki

28 lip 2009 - 16:22:09

Cytat
Sacrum
hmm pierwszy raz słyszę aby lekarz zaproponował odstawienie tabletek aby robić sobie przerwę, tym bardziej na tak krótki czas... takie coś to szok hormonalny dla organizmu! może właśnie dlatego masz takie problemy....
zapytałam lekarza czy wzkazana jest przerwa w braniu tabletek gdy kobieta bierze je dość długo. Powiedział że tak, tym bardziej ze ja biorę je już 3,5 roku.

bolące sutki

28 lip 2009 - 16:23:22

Cytat
kkaren
nie jestes w ciazy, sutki bola bo okres przyjdzie, a majonezu nie jesz bo masz duzo stresow i zapewne nic ci nie smakuje, popraw sobie humor wchodząc do mojej szafie :))))
sutki i piersi nigdy mnie nie bolały gdy miał nadejść okres. Stresów żadnych nie mam, nie boję się ciąży, w razie co jestem na to przygotowana.

bolące sutki

28 lip 2009 - 16:24:20

ja jak wpadłam to bolały mnie sutki , nie moglam wypalić calego papierosa, zjeść paluszek i dopały mnie takie mdłości ze prawie sie.....

bolące sutki

28 lip 2009 - 16:26:08

mnie tam sutki bola przed okresem ;]

bolące sutki

28 lip 2009 - 16:26:18

to znaczy że zaraz dostaniesz okres...chyba że nigdy nie miałaś takich objawów przed

następna dyskusja:

problem.